Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καλσον καλσον καλσον

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος woohoo, στις 23 Απριλίου 2012.

  1. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Καλσον καλσον καλσον

     
     
  2. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Καλσον καλσον καλσον

    χαχα! δειτε τι βρηκα!

     
     
  3. dhmhtrhs

    dhmhtrhs Regular Member

    Προσωπικά ,τρελαίνομαι για καλσόν...ιδίως αν είναι και γυαλιστερά ,glossy κ.τλ.Όταν συνδυάζονται δε και με γόβες..τέλεια!
     
  4. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Καλσον καλσον καλσον

    Τελικά είμαι ο μόνος σε αυτό το φόρουμ που έχω φετίχ με τα καλσόν?
     
  5.  

     

    Όλοι μας γουστάρουμε όμορφα γυναικεία σώματα μέσα σε υψηλής σχεδίασης καλσόν, αλλά όχι βανιλοειδώς όπως το εννοείς εσύ woohoo. Κοίτα σε αντίθεση τα φωτογραφικά παραδείγματα που σου επισυνάπτω.

    (η φωτογραφική δουλειά καθώς και το rigging είναι προσωπικός κόπος)
     
  6. NobodyKP

    NobodyKP Contributor

    Απάντηση: Καλσον καλσον καλσον

    Σίγουρο είναι ένα! Αυτά που φοράει η κοπέλα δεν είναι καλσόν είναι κάλτσες.
     
  7. papadokori

    papadokori Regular Member

    Απάντηση: Καλσον καλσον καλσον

    συμφωνώ μαζί σου nobody ,είναι κάλτσες
     
  8. tanlab2

    tanlab2 Regular Member

    Απάντηση: Καλσον καλσον καλσον

    Καλτσες νάυλον με ζαρτιέρες και ξόφτερνο πεδιλάκι....
     
  9. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Απάντηση: Καλσον καλσον καλσον

    Αγαπητέ Seirios 79 οι φωτογραφίες που παρέθεσες αναγάγει το καλσον σε άλλη διάσταση (εάν μείνουμε μόνο σε αυτό και δεν κοιτάξουμε την υπόλοιπη καλλιτεχνική σου ανησυχία) 
     
  10. cd.vanessa.81

    cd.vanessa.81 New Member

    Απάντηση: Καλσον καλσον καλσον

    Ας φέρουμε στην επιφάνεια ξανά το θέμα αυτό μιας και είμαι νέο μέλος και θέλω να μοιραστώ μαζί σας το συγκεκριμένο φετίχ.

    Είμαι μια crossdresser και ξεκίνησα με τα καλσόν. Δεν υπάρχει τίποτα πιο ανατριχιαστικό από αυτά. Η αίσθησή τους πάνω σε ξυρισμένα πόδια και λείο δέρμα (και σώμα!) δεν περιγράφεται.

    Ας είναι και κάλτσες, καλές είναι και αυτές.
    Τα ολόσωμα δεν είναι και τόσο καλά, μιας και είναι συνήθως χαμηλής ποιότητας και η αίσθησή τους δεν σε εξιτάρει. Καλύτερα να φτιάξεις δικό σου ολόσωμο από π.χ. 2 ποιοτικά καλσόν (μμμμ) και να παίξεις και λίγο encasement if you know what I mean  

    Γενικά στο σεξ αν φοράνε και οι 2 καλσόν και ενώνονται τα σώματά τους, δεν μπορώ να το περιγράψω, εξιτάρει απλά...

    Απαραίτητο αξεσουάρ, δεν το συζητάω  

    Δείτε και τα photos μου, αν θέλετε.
     
  11. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Απάντηση: Re: Καλσον καλσον καλσον



    Υπέροχες φωτογραφίες,μετριότατο καλσόν.
     
  12. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Καλσον καλσον καλσον

    Μερικες φορες αναρωτιέμαι γιατί οι crossdresser θέλετε να προσδώσετε στον εαυτό σας μία γυναικεία ταυτότητα αλλα τέλος παντων.

    Όντως και εγω βρίσκω πολυ αισθισιακή την αίσθηση που έχουν τα καλσόν και απορώ πως ενώ υπάρχει ανδρικό community με φετιχισμό μόνο για καλσόν, δεν υπάρχει γυναικείο.