Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καμάκι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος sexypara, στις 13 Απριλίου 2016.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εμεις οι ψηλοι , ειμαστε λιγο "αχαροι" στην πρωτη εντυπωση .. χερια κρεμονται δεξια και αριστερα , ποδαρια που θυμιζουν βατραχο σε αναταση ... όλα όμως ξεκινανε από την αυτοπεποιθηση που σε μενα είναι μηδενικη σε ότι αφορα το καμακι ... κακος συνδοιασμος ... αμα εστοιβα την εκφραση από τις μουρες των κοριτσιων που με βλεπουν για πρωτη φορα , θα ειχα λεμοναδα μεχρι τα γερματα ...
     
  2. Cinnamon

    Cinnamon Mary Celeste

    Αν κρίνω πάντως από τη φωτο σου, θα έπρεπε να σου περισσεύει η αυτοπεποίθηση ( έτσι γίνεται το καμάκι με τρόπο    
     
  3. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Εγώ πάντως σε μια ψυχή από εδώ της την έπεσα απλά και όμορφα.
    Πάω και της λέω: Εμαθα ότι κάνεις καταπληκτικά κεφτεδάκια και άλλες νοστιμιές τα υπόλοιπα δεν μ ενδιαφέρουν,θες να γίνεις σκλάβα μου;
    Αλλά με είχε προλάβει το κάθαρμα ο @gazza
     
  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Αχ αυτά τα κεφτεδάκια...έχουν κλείσει σπίτια  
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    xa xa xa .. να σαι καλα για τα λογια σου . μαλλον το εχασα το πλοιο της γραμμης για τουτη την ζωη . Βλέπεις οι γονεις μου ειχανε την φαεινη ιδεα να χτισουνε σπιτι στο βουνο με αποτελσμα να μεγαλώσω με μοναδικη παρεα 3 λυκόσκυλα. Στα 16 μου που πηρα μηχανακι ητανε πλεον αργα διοτι ηδη ειχε αρχισει η σεξουαλικη επιρροη των θυληκων πανω μου με αποτελσμα να αισθανθώ ο αδύναμος κρικος .. να σκεφτεις ότι στην πρωτη μου σχεση στα 18 , ειχε καθησει πανω στο ποδι μου για αρκετη ωρα .. όταν σηκωθηκε , ολο το παντελονι μου ητανε μουσκεμα , πιστεψα ότι κατουρηθηκε και σκεφτηκα πως όταν οι γυναικες φιλιουντε με έναν αντρα , κατουριουνται πανω τους ... ετσι εγινα ουρολαγνος ... Πρωτη φορα εκανα σεξ στα 14 (μπουρδελο) , δεν ηξερα τι ακριβως επρεπε να κανω και ρωτησα καποιο παιδι ποσος είναι ο μεσος χρονος παραμονης σε ενα μπουρδελο , μου ειπε κανενα 10λεπτο , οποτε ως εξυπνο παιδι οργανωσα τον χρονο μου 2 λεπτα πιασιμο τα στηθια , 2 λεπτα χαιδεμα αναμεσα στα ποδια , 1 λεπτο εδω , ενα λεπτο εκει .... είμαι κλινικη περιπτωση ....
     
  6. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    είναι ωραίο το φλερτ παιχνίδι ίσως μοιραίο. Αλλά το καμάκι είναι ποτισμένο από την ελληνική κουλτούρα μας και κάποιες φορές εκτός από επιτυχημένο καταντάει τραγωδία.. δεν μπορώ να φανταστώ γυναίκα να μου την πέφτει ξενερώνω απίστευτα. συμβαίνει και νιώθω σαν να είμαι από άλλο πλανήτη. κορίτσια μην την πέφτετε είναι δικό μας το παιχνίδι και μάλιστα είμαστε καλύτεροι από εσάς!! τόσους αιώνες κουβαλάμε αυτή την εμπειρία και την παράδοση!
     
  7. Aether_Ror

    Aether_Ror Ꮖ ɖօռ'Շ ҽxɨֆՇ

    Φίλε μου, κάποιοι είναι κυνηγοί.. κάποιοι ψαράδες. Υπάρχουν αρκετοί τρόποι να "πάρεις" το θήραμα.
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    Κάποιοι είναι δένδρα κι αφήνουν τα πουλιά να έρθουν μόνα τους, σ΄αυτούς.
    Πρέπει να μπορείς να είσαι δένδρο.
     
  9. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    δεν θα διαφωνήσω επιλογές είναι αυτές.. προτιμώ να κυνηγάω. ο καθένας έχει την μέθοδό του..
     
  10. Aether_Ror

    Aether_Ror Ꮖ ɖօռ'Շ ҽxɨֆՇ

    Στο μυαλό μου είσαι
     
  11. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    ή κάποιοι πρέπει να μπορούν να είναι κυνηγοί και να μην αφήνουν κανένα πουλί να κάθεται στο δέντρο και αν κάθεται να το παίρνουν και από εκεί!!
     
  12. espimain

    espimain Contributor

    Εκ του αποτελέσματος κρίνονται όλα.
    Το δράμα είναι ο "κυνηγός" να παρακαλά τα πετούμενα να μην τον κυνηγούν.  
    Άραγε τέτοιοι "κυνηγοί" μπορούν να λέγονται κυνηγοί;