Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καμάκι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος sexypara, στις 13 Απριλίου 2016.

  1. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    δεν θα βγει για κυνήγι γνωρίζοντας πως τα πετούμενα θα έρχονται να σκοτωθούν πάνω του ή τουλάχιστον κάποτε δεν θα το απολαμβάνει το ίδιο.
    ανάλογα πως το ορίζει κανείς το παρακαλάω..
    ίσως να είναι προειδοποίηση ίσως μια αναφορά .
    εκ του αποτελέσματος κρίνονται όλα θα συμφωνήσω.
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    Αν έχεις ένα κοπάδι με 300 γίδες σε περίοδο οίστρου και τρείς τράγους, το επόμενο πρωί θα είναι και οι 300 γίδες γκαστρωμένες.
    Αν έχεις ένα κοπάδι με 300 γίδες σε περίοδο οίστρου και τρεις τράγους δεμένους σε ένα δένδρο, το επόμενο πρωί και οι 300 γίδες θα είναι γκαστρωμένες.
     
  3. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Το φλερτ θεωρώ πως είναι δουλειά και των 2 άσχετα με το ποιος θα κάνει την πρώτη κίνηση.Το κυνήγι όμως είναι δουλειά του ενός..Καλή χρονιά με αφθονία στις επιθυμίες σας..
     
  4. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    αν όμως έχουμε 300 γίδες δεμένες σε ένα δένδρο; οι 3 τράγοι δεμένοι στο δένδρο που περιμένουν πως θα φθάσουν τις γίδες ; εκεί έρχεται ο κυνηγός που είναι ελεύθερος πάει στις γίδες και οι τράγοι παίρνουν μάτι!
     
  5. espimain

    espimain Contributor

    Επειδή άρχισαν οι σαχλαμάρες, σταματάω την κουβέντα.
    Γενικά πιστεύω ότι είσαι για μπλοκάρισμα και δεν αξίζει ν΄ασχολούμαι μαζί σου.
    Μπλοκ λοιπόν.
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    κυνηγαει αυτος που ψαχνει για φαγητο .... ετσι προεκυψε η φραση "φατε έναν μαλακα" .... ποιος κηνυγαει και ποιος κυνηγιεται , είναι πολύ σχετικα ....
     
  7. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

    Θα συμφωνούσα εάν υπηρχε ακόμα το καμάκι τι ωραία ήταν ......
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    νομιζω ότι υπαρχει περισσοτερο από κάθε άλλη φορα , απλα εχει αλλαξει οψη . Σημερα το καμακι εχει το προσωπο του κάθε Fashion victim και political correct που θα προσπαθησει παση θυσια να γινεται αρεστος καθως ακολουθει πιστα την μοδα και τις ιδεολογικες ροπες . Σημερα περισσοτερο από ποτε εχει χαθει η προσωπικοτητα στον βωμο της συμπάθειας και της αποδοχης . Τα θυματα του "must" του "in" και του "cool" , φλερταρουν απεγνωσμένα την πρωτη θεση της δημοσιότητας. Ολοι εγιναν πολύ "brutal" και πολύ "γκομενες" για να ριξουνε τα μουτρα τους στους απλους θνητους της ψαροκωσταινας .... Όταν χρωστας 2 νοικια αλλα τα σκας στον γερμανο για το i-phone , καμακι κανεις .. όταν εισαι σε ρυθμιση στην ΔΕΗ αλλα ντύνεσαι με ... brand name (μη χεσω ..) , παλι καμακι κανεις . Το καμακι είναι παντου γυρω μας , απλα νοσει και από την ασπριλα του εχει γινει διαφανο
     
  9. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

    Δυστυχώς......
     
  10. Slk

    Slk Κερατάς

    Ξέρω πως είναι να βγαίνεις έξω και να μην με συναντάς .
    Μου το λένε συνέχεια  
     
  11. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

      
     
  12. Slk

    Slk Κερατάς

    Σταμάτησε ένα λεπτό και σκέψου ...
    Τι θα ηθελες να έχεις στη ζωή σου ; Πλούτο ; Δόξα ; Να ήσουν ίσως πιο όμορφος ; Μήπως να είχες εξαιρετικές ικανοτητες στο τομέα που επιθυμείς ;
    Για ποιο λόγο ολα αυτά; Ειλικρινά πόσες φορές σκέφτηκες πως αν είχες περισσότερα από τα παραπάνω αυτό θα σε βοηθούσε να κατακτήσεις την γυναίκα που επιθυμείς η να γίνεις πιο ελκυστικός στης γυναίκες γενικότερα ...
    Δεν θέλω να παρεξηγηθω δεν λέω πως όλα όσα κάνουμε εμείς οι αντρες τα κάνουμε μόνο για να αρέσουμε στης γυναίκες θα ήταν το λιγότερο ανοησία να πουμε ότι κάποιος που θέλει να γίνει νευροχειρουργός κ να φάει την ζωή του στα βιβλία μέχρι τα 50 χρόνια ελπίζοντας έτσι πως θα έχει τις γυναίκες που επιθυμεί ..
    Όμως στο μεγαλύτερο βαθμό η σκέψη του να γίνεις πιο ελκυστικός σαν άνθρωπος δεν καθορίζει τις πράξεις σου ;;; Αυτός δεν είναι ο λόγος του να αγοράσω i phone η ένα πολυτελές αυτοκίνητο ; Η ξέρω γω να δεις το πρόσωπο σου στα περιοδικά ;;
    Έτσι η με τον έναν ή τον άλλον τρόπο κάνεις σκοπό τις ζωής σου να καταφέρεις κάτι από όλα αυτά ..με τη σκέψη πως όταν γίνει αυτό .τότε ΙΣΩΣ ( ναι ακριβώς ίσως)
    Να γίνεις πιο ελκυστικός και να μπορέσεις να βρεις πιο ποιοτικές γυναίκες από αυτές που είχες έως τώρα ..και όταν τα καταφέρεις αφού σου έχει βγει η πίστη εξακολουθείς να μην έχεις καταφέρει τίποτα ...
    Πέρασαν πολλά χρόνια ώστε να καταλάβω ότι το νούμερο ένα ελκυστικό χαρακτηριστικό ενός άντρα είναι το καταποσο νιώθει άνετα με τον εαυτό του και στην εκάστη κοινωνική πίεση που του ασκείται ...
    Όλα τα άλλα είναι μ@λ@κιες !!!