Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καρδισταν

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος E. Dantes, στις 17 Σεπτεμβρίου 2020.

  1. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Μου θυμησατε αξεχαστη εμπειρια.
    Στα 20 και κατι, φοιτηταμπουρας, ειχα μεινει κατι βδομαδες σε αδερφικο φιλο στην ιδιαιτερη πολη Καρδισταν. Ο κολλητος ηλκε την καταγωγη εξ ορεινου Καρδισταν απο οικογενεια κληρονομικης κτηνοτροφιας. Ο διος και ολη η ευρυτερη οικογενειαα του ειχαν πριν μερικα χρονια μετακομισει στην πολη αναζητωντας καπως πιο ευκολη ζωη απο την κτηνοτροφια, και προοπτικες για σπουδες των παιδιων. Ολη η οικογενια μιλαγε μια εξαιρετικα δυσνοητη και κακοτραχαλη διαλεκτο, που το κυριο χαρακτηριστικο της ηταν η μεγαλη εχθροτητα προς τα φωνηεντα, με αποτεκεσμα να τα εξοντωνουν αδιστακτα σε οποια λεξη τα συναντουσαν.
    Εξοικειωθηκα σχετικα γρηγορα με τα βασικα απο την ιθαγενη διαλεκτο (πδι, σκλι, γρουν, μπλαρ, μσκάρα, η Γιαντς, η Νικους κλπ) αν και ειχα μεγαλες δυσκολιες με κατι ρηματα (ξεμπλιετσωθκα, κουρδουκλιεμαι, ζβαγκάνα το κλπ). Τα καθημερινα τσιπουρα απο το πρωι, και η διαρκης χαζοχαρουμενη θολουρα μερες ολοκληρες απο τα αλκοολια ("νταουλια γενκαμαν") δε βοηθουσαν καθολου στην περαιτερω κατανοηση. Οτι καταλαβαινα απο τα συμφραζομενα.

    Γνωριζω ξαδερφη του κολλητου, κανα χρονο η δυο μεγαλυτετη, ιθαγενη, ψηλη λιγο νταρντανα, μαλλι φυσικο ξανθο, ματι πρασινο, ωραια φατσα, κορμι μυωδες μπετονενιο απο αγροτικες εργασιες, βυζους κραιστ σουπερ σταρ, γελαστη, πολυ μου αρεσε.
    Εξωστρεφης, καλοκαρδη, ζωηρη, ανυπακουη σε γονεις και ξαδερφο, γνωστη για ξυλοδαρμους αγοριων αλλα και για φημες με σεξουαλικες περιπετειες με εναν δασκαλο, εναν αθλητη συλλογου Λαρισας και αλλους, οδηγουσε τραχτερ, αγροτικο, αλογο, ηταν ασος στο σημαδι με κυνηγετικο και αντεχε περισσοτερο απο αντρα στις αγροτοκτηνοτροφικες εργασιες.
    Δεν ειχα καταλαβει περι τινους προκειται, δεν ειχαμε ακομα μιλησει αλλα με ειχε εντυπωσιασει.
    Καταλαβα περι τινους προκειται οταν σε μια παρεα καθησαμε διπλα και ειπα ενα αστειο. Βροντερο γελιο τρανταχτο σα να οδηγαει τραχτερ, και μπουνια στον ωμο με εν συνεχεια αρπαγμα και τρανταγμα του χεριου οσο γελαγε, ικανο για εξαρθρωση ωμοπλατης. Με συμπαθησε, μαλλον της αρεσα, κι απο κεινη τη στιγμη ειχε το χερι της πανω στον ωμο μου, ποτε ακουμπισμενο ποτε τυλιγμενο. Κοριτσι εξω καρδια, με εναν ζωωδη ερωτισμο που αρχισε αμεσως να με τραβαει κι εμενα ζωωδως

    Οταν εγιναν οι συστασεις ρωτησε "Αθηναιους εισι?" και επιβεβαιωσα ετσι οτι προκειται για γνησιο κι αμολυντο πολιτισμικα ιθαγενενες δειγμα. Προφορα και διαλεκτος να σκιζει τα πτυχια του γλωσσολογος, βλαχια γνησια κι ανοθευτη, αλλα κορμαρα, ωραιο προσωπο, το βλεμμα ισια μεσα στα ματια, και "ισυ δεν ισει σαν αυτους ιδω, ολο τσιπρο, κλαρινα βαμπακια κι μπαλα".
    Και δωστου στα ισια "ισυ μι αρεεις" και "τι μουτρο εισι σι' και "του φαι κι του γαμησι ου θιος ταχει βλογησει" και "μην γκλαγκανας τα τσιπρα σα νιρο, σι θελω ντουρο" κι αρχισσν ξεμοναχιασματα κσι βολτες με τα ποδηλατα στου διαολου τη μανα, και φαγητο τα δυο μας σε κατι ταβερνες με "δωμ ρε μουρό λιγο ψουμακι να τ γκιεψω" (παπαρα στη σαλατα) και "που σι πδιιι, φερι αλλα δυου ανεσωστα" (τα τσιπουρα σα νεροφιδα) και πρωτο φιλι με παθος και.μετα σπρωξιδι απ τη μερια της "μην περς θαρρος,καμια πτανα μι περασις" και απαντηση εγω με λαβες και σφαλιαρες στα μπουτια και στο σορτσακι της μεχρι να κοκκινησουν μπουτια και μαγουλα, κι αλλα φιλια, σα να παλευουμε, μια να αντιστεκεται και μια να με βαζει αυτη κατω, πολυ με καυλωνε ολη συτη η ακατεργαστη και πρωτογονη κατασταση, με πολυ και αφιλτραριστο ερωτισμο.

    Και το αλλο απογευμα ,παλι τσιπουρα αλλα με παρεα, ακει που λεω ο,τι καθαρευουσιανικο και βαρυγδουπο ξερω και με κοιταν οι φιλοι του ξαδερφου καχυποπτοι "ιετς κι μι κουρουδευς θα σι μακιλεψου" να λεει ο πιο ζορικος, σκυβω και της λεω στ αυτι "αμα δε σε γαμησω σημερα θα σκασω" και μου ψιθυριζει "κι εγω μουρό"
    Και κανονιζουμε να παμε μολις νυχτωσει στης γιαγιας της που ηταν στην Λαρισα για εξετασεις και γατρους και να δει κατι αλλα εγγονια.

    Κι εκει αρχιζει το show.
    Το σεξ ηταν απιστευτο, ζωωδες, αγριο, πρωτογονο, καυλα στα υψη, ελληνορωμαικη παλη κανονικη, με κατι μικρες στιγμες τυφεροτητας που δεν περιμενα και ηταν τρομερα ωραια εναλλαγη. Αυτα που ελεγε δεν υπαρχουν και δεν τα θυμαμαι καν, αλλα οσα καταφερα να θυμηθω γιατι μου θυμιζαν λεξεις που ειχα ξανακουσει, ενω ειχα παρει φορα ασυγκρατηστη ηταν "ζγα ρε μουρακι γκουρλωθκα, μι ζπρωχνς ιετσ, θα μι βγει απ τη ρεντζα", "αααχ πλατσαναει του μνι μ" "μι τσερεκιασες τη σουφρα μ" " αχ με τον ρουπωσες ντιπ" "ομπω σαν πουμονα χυνς" και στο τελος, ξεπνοα "ωωωχ ζαμπακωθκα ντιπ".
    Ουτε ειχα ξανακουσει ουτε ξανακουσα ως σημερα κατι παρομοιο στο σεξ, αλλα για καποιον ανεξηγητο λογο με καυλωνε τρελα, το οτι μιλαγε αλλα κυριως οτι τα ελεγε ετσι.
    Οτι πιο πρωτογονο μεσα μου ειχε εξεγερθει αγριεμενο κι ηθελε να τη διαλυσει, να την κατασπαραξει σξουαλικα, να την αφησει χωρις δυναμεις, εξαντλημενη, παραδομενη, σα να περασε οδοστρωτηρας. Κατι χλιμιντριζε μεσα μου κι ειχε σηλωθει στα δυο ποδια, και το ακουγα.
    Προεκυψαν κι απο το πουθενα δαγκωματα εκατερωθεν, μερικες σφαλθαρες γερες στα κωλομερια της, λαβες ακινητοποιησης με αντισταση, κι οτι εβγαινε ενστικτωδως.

    Το επαναλαβαμε το εργο αχορταγα και τις υπολοιπες μερες αλλα ηταν σεξομηχανη. 3 και 4 φορεςατη σειρα ηταν γι αυτη προκαταρκτικα. Το τι ελεγε το στομα της καθε φορα!! ,Κριμα που δεν ειχα δυνατοτητα να τα ηχογραφησω! Ουτε καν τα θυμαια αλκα ουτε τα μισα δεν καταλαβαινα. Κατι ματσιαλαμε, μι ξιτσαουλιασες, τα ματζαλεβς κι πρηζουντι, τα καταλαβσινα, αλλα τα υπολοιπα ηθελαν αυτοματη μεταφραση απο τα Σουαχιλι.
    Το σεξ ηταν παντα το ιδιο εντονο και ζωωδες.
    Κανα δυο φορες με εβαλε αυτη κανονικα κατω και πηρε καθε δυνατη πρωτοβουλια σε ολες τις στασεις κι απο καθε δυνατη οδο, χωρις εγω να κανω σχεδον τιποτα απο μονος μου, και με συνεχεις οδηγιες που μονο εν μερει καταλαβαινα

    . Μετα τη βδομαδα ασταματητου σεξ και σερι ξενυχτι και τσιπουρα κλαταρα. Αρχισα να νιωθω διαρκη εξαντληση και να αποφευγω κι αυτη και τα τσιπουρα. Με επιασε κι ο κολλητος και μου ειπε "κοιτα τι θα κανεις αυτη σε καψουρευυηκε και σε πηραν χαμπαρι το σοι κι εδω δεν ειναι Αθηνα. Και μη και τη γκαστρωσεις, την παντρευτηκες θες δε δες αλλιως θα σε θαψουν στα βαμπακια".
    Κατι η εξαντληση, κατι οι προειδοποισεις του κολλητου, την επομενη την αποχαιρετησα βιαστικα και συγκινητικα, της ορκιστηκα ουι θα ξσναρθω συντομα και μπηκα στο ΚΤΕΛ και σαπισα στον υπνο μεχρι Αθηνα.
    Περασαν κανα 4αρι χρονια,ψιλοχαθηκα με τον κολλητο, ρωταγα γι αυτην αλλα δε μαθαινα τιποτα, σιγη ιχθυος απο τον κολλητο, καποια στιυμη ξανανεβηξα Οκτωβρη στο Καρδισταν με σκοπο να παμε στο χωριο του στα υψιπεδα για καμια βδομαδα για ορεινα σπορ (αυτος κυνηγι, εγω μαγειρεμα, φροντιδα των ζωων, τυροκομικη και μετα τσιπουρα και καφενειο). Την ξανασυναντησα, παντρεμενη με δυο παιδια, το ενα θηλαζε, με καποιον απο αλλη πολη, καμια 15αρια κιλα προικα απο το γαμο, μαλλι κομμωτηριου και βλεμμα που με απεφευγε.
    Τελος αδοξο αε οποια σχεδια επαναληψης ονειρεμενων νυχτων, αλλα ποτε δεν υην ξεχναω.
    Ας ειναι ελαφρυς ο γαμος που τη σκεπαζει.
     
    Last edited: 17 Σεπτεμβρίου 2020
  2. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Μια χαρα μπαίνει και στις εμπειρίες. Θάβεται εδώ, κρίμα είναι.
    Οι καρδιτσιώτες δεν είναι βλάχοι. Τους βέρους τους αποκαλούν καραγκούνιδες.

    Μου ήρθε στο μυαλό ένα ποντιακό τραγούδι, καμία σχέση με Καρδίτσα, αλλά αφού έκανες το μεταπτυχιακό σου στη γλωσσολογία θα το καταλάβεις. Αν όχι θα σου στείλω μετάφραση.

    Εγω τιναν εγαπανα
    Ατωρα εντον νυφε
    Ατωρα εντον νυφε

    Τ’ εξωπορτον εσπογγιζεν
    Ειδεμε και εκρυφτεν
    Ειδεμε και εκρυφτεν

    Ειπατε να μη κρυφκεσε
    Απ’ ατωραν εδεβεν
    Απ’ ατωραν εδεβεν

    Τον αντρα τιναν επηρες
    Εκεινον καλοτερε
    Εκεινον καλοτερε

     
  3. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Θέλει δικό του θέμα ξεκάθαρα! Ψηφίζω εμπειριες χθες!
    Το «γκλαγκαναω» θα παίξει σε πόση σπέρματος...το «γκλαγκανιασα»  

    Νταξ...άξιος!
     
  4. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Φχαρστω κι ζσγκανιεμαι χαρουμενος
    (ξεχασα πριν μαζι με αλλα κσι το "ζαγκανα τον να ρουπωσει ο μπατζιας μ", σε πυγοχαρίεσσα στιγμη).
    Το ζβαγκανα το (deeprhroar) και το γκλαγκανα το (καταπιε το με τη μια, μονομπουκι, να κανει γκλαν γκαν σαν κλαγγη μεταλλου) ηταν απο τα highlights κι σν θυμομουν/καταλαβαινα και τη μεταφραση των υπολοιπων θα εγραφα ενα μικρο γλωσσαρι για πασαν χρησιν και πασαν μαλακιαν.
    Και να θελα το ποστ δεν μπορω να το μεταφερω αλλου, οποτε ενθαδε κειται.
    "Ζαγκανα το ζβαγκανα το γκλαγκανα το" νεο σλογκαν διαταγης σε σεσσιον.
     
    Last edited: 17 Σεπτεμβρίου 2020
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    ΕΠΟΣ, ΑΛΑΛΑ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΤΩΝ ΑΣΕΒΩΝ!

    Η άθλια μαϊμού που είναι επίσης ιθαγενής της εν λόγω εξωτικής γης τη λέει "Καρδιτσικιστάν"
     
    Last edited: 17 Σεπτεμβρίου 2020
  6. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Ευχαριστω καργα!!!
    Κολακευτηκα φουλ κσι ξαναθενξ.
    Να πεις της εν λογω ιθαγενους να σε μαθει μερικα ινδιανικα. Δεν κανεις κανενα πειραμα να την βαλεις σου μιλησει στην ιθαγενη γλωσσα επι τω σεσσιω η να τις δινεις σντιστοιχες εντολες? Μπορει να ξενερωσεις, αλλα μπορει κσι να δεις αγνωστες αφροδισιακες συντεταγμενες η να χλιμιντρισει κατι μεσα σου/σας οπως συνεβη και με μενα.
     
  7. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Μπουρτζόβλαχο το κομενάκι αλλά...θεσσαλικό άτι...
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Από εκείνα τα μαγευτικά μέρη ήταν και το Ευάκι από τη σχολή. Νταρντάνα, με υπέροχο σώμα, μυαλό που κόντραρε στα ίσια τη Σούζι που τσούζει αλλά αδερφάκι μου όταν άνοιγε ο στομας της η βουκολικότητα του περιβάλλοντος χώρου χτύπαγε θερμοκρασίες που θα έκαναν τον πυρήνα αστέρα νετρονίων να μοιάζει με χλιαρό ντουζάκι.

    Ιχλίμιντριχ, πραγματικά.
     
  9. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Αυτη η βουκολικοτητα λογου και τροπων, οταν ιδιως μετετραπη σε βουκωλικοτητα σωματος, εκανε να χλιμιντρανε μεσα μου ολοι οι πιθανοι ορεσειβιοι κατσικοκλεφτες προγονοι αιωνων.
    Μετουσιωτικη εμπειρια. Αν και ανεπαναληπτη, φοβαμαι, μετα την επελαση φεισμπουκ ινστα σελφιμανια κλπ. Το κομ ικ φω των σοδιαλμηδια δεν αφηνει περιθωρια για πολιτισμικες συθεντικοτητες.


    Το ιχλιμιντριχ με γονατισε
     
    Τα σεβη μου
     
  10. espimain

    espimain Contributor

  11. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Πιστεύω αν μου πει κάποιος «γκλαγκανα το» θα είναι η πρώτη φορά που θα βγει σπερμα από την μύτη     κατά τα λοιπά έχω πολλές άγνωστες λέξεις, κι είμαι περίεργη τι θα βρει η σιρι όταν θα της τα πω χαχαχα
     
  12. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Δεν είσαι η μόνη, πίστεψέ με...αλλά μια γενική εικόνα έχω καταλάβει.