Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καταγραφή της Ιστορίας του Lifestyle στην Ελλάδα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος ViktorVonDoom, στις 24 Φεβρουαρίου 2019.

  1. τασος0

    τασος0 Regular Member

    επισης ειχε ξεκινηει ενα bdsm περιοδικο εδω στην ελλαδα αλλα μετα απο μερικα τευχη σταματησε ..
     
  2. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

      αλήθεια ;;;;; ποιο;
     
  3. τασος0

    τασος0 Regular Member

    καπου εχω τα τευχη θα τα βρω κ θα βαλω φωτογραφιες .. ειχε μικρο σχημα και το εστελναν κ στο σπιτι νομιζω 5 τευχη εβγαλε ολα κ ολα
     
  4. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Όσα πιο πολλά διαβάζω τόσο πιο πολυ ενθουσιάζομαι!
    Θα το ξαναπώ!
    Λατρεύω αυτό το θρεντ τελικά
     
     
  5. τασος0

    τασος0 Regular Member

    γιατι??
     
  6. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Γιατί εγώ γνώρισα τις D/s σχέσεις εντελώς διαφορετικά και ανακάλυψα τα φόρα έπειτα από πολύ μεγάλο διάστημα.
    Δεν πρόλαβα τπτ από όσα αναφέρονται και διαβάζω ιστοριες που είναι πολύ παλιές και ενθουσιάζομαι γιατί πραγματικά είναι αξιοθαύμαστο το ποσο εφευρετικοι ήταν οι άνθρωποι τότε που αν μη τι άλλο δεν είχαν την ευκολία του ίντερνετ.
    Και τώρα λες και για περιοδικό;;;;
    Θέλω να το διαβάσω!!!! Όχι απλά να το δω  
     
  7. ViktorVonDoom

    ViktorVonDoom ࿋ שคlคг ๔๏ђคєгเร ࿋

    Ευχαριστώ για τη συμμετοχή αλλά ελπίζω να διορθωθει το σχόλιο/ύβρις.
     
  8. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Αν κατάλαβα σωστά τι εννοείτε το διόρθωσα. Αν εννοούσατε κάτι άλλο που δεν το κατάλαβα, παρακαλώ γίνετε συγκεκριμένος.
     
  9. ViktorVonDoom

    ViktorVonDoom ࿋ שคlคг ๔๏ђคєгเร ࿋

    Ευχαριστώ για τη θετική ανταπόκριση, καλή συνεχεια εύχομαι.
     
  10. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Τότε έδινες το ραντεβού και απλά το τηρουσες.

    Πχ στις 6μμ στη στάση του 220 στην ακαδημιας και θα φοράω μπλε μπουφαν.

    Τόσο απλα...
     
  11. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    Δεν έχει τελειωσει ακόμη ο πρώτος καφές, όποτε ο οργανισμός μου λειτουργεί με μειωμένες ποσότητες καφεΐνης και νικοτίνης, συνεπώς υπολειτουργεί. Πάρ´αυτά, νομίζω ότι θα πρέπει να γίνει αναφορά στο Casstlerealm, ως έναν από τους πρώτους ιστότοπους αποκλειστικά αφιερωμένους στο βδσμ και αρκουντως σοβαρο χώρο για ανταλλαγή πληροφοριών και γνώσεων.
     
  12. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @Marqui : Από τους πρώτους όντως αν και, αναπόφευκτα, επηρεασμένος από την οπτική του ιδιοκτήτη του, επίσης, όσον αφορά το M/s, το, νομίζω, Thanos_Society με το slave_registry.