Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κινητρα υποταγης.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Alpha Wolf, στις 20 Ιουνίου 2019.

  1. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    "της κάθε ελληνίδας ακριβώς με τον τρόπο που..." κ.λ.π. Η πρόταση δεν τελειώνει εκεί!!!
    Διαβάστε όλο το κείμενο πριν απαντήσετε!
     
  2. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Χεχε, σωστά. Απλά, καμιά φορά τους παίρνει η μπάλλα όλους!
     
  3. rea..

    rea.. Contributor

    Όχι.
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

         
     
  5. Κρουελα

    Κρουελα Premium Member

    Είμαι υποτακτική φύσης από όταν θυμάμαι να εξερευνω τον εαυτό μου και να χτίζω την σεξουαλική μου ταυτότητα , δεν έγινα ήμουν ...... όσο αφορά τον φεμινισμό , είμαι γυναίκα έχω δικαιώματα τα οποία κατακτήθηκαν με πολλές απώλειες και μεταξύ μας ακόμα παλεύουμε για τα αυτονόητα , δεν αναφέρομαι στο σημερινό μοδατο φεμινισμό αυτό μπορώ να πω ότι με εκνευρίζει και αμαυρώνει τον αγώνα που έχει γίνει ...... κατά τη δική μου άποψη ή υποτακτική μου φύση δεν μπαίνει εμπόδιο στα δικαιώματα μου στην ζωή , αντίθετα θα έλεγα με απελευθερώνει , το ότι γονάτιζω σε Αυτόν που το αξίζει δεν με κάνει λιγότερο ελεύθερη ούτε καταργεί την δυναμική μου ..... Καλησπέρα !!!
     
  6. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Για να κάψεις "μάγισσα" πρέπει να είναι τουλάχιστον αληθοφανής ο -ούτως ή άλλως κίβδηλος- ισχυρισμός σου!!!
     
  7. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    H Jouissance, μερικές επεξηγήσεις εδώ: Λέξεις-βαλίτσες: Υποταγή

    Η αντίληψη της Jouissance μπορεί να επηρεαστεί από ιδεολογίες ή ιδεοληψίες, κάποιοι όμως καταφέρνουν να βρουν τα κατάλληλα φίλτρα ώστε να δουν καθαρά παρά το οδυνηρόν της διαδικασίας.
     
  8. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Μα επειδή το διάβασα σε αντίθεση μ' εσάς που το γράψατε, αλλά δεν το ξαναδιαβάσατε παντού μιλάτε για Ελληνίδες. Λέτε πουθενά για Αγγλίδες, Γαλλίδες, Ιρανές κλπ και δεν το βλέπω εγώ;
     
  9. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Μία παρατήρηση για τις ελληνίδες (συγκεκριμένα) ήθελα να κάνω και αυτό έπραξα. Που... ακριβώς είναι το κακό?
    Μ' αρέσει που την... διαβάσατε όλη, LOL

    Πάντως, OK. Την επόμενη φορά που θα θέλω να αναφερθώ στις ελληνιδες (υ ή σ), θα σας συμβουλευτώ μην τυχόν και παραξηγηθούν οι ξένες που δεν μνημονεύω!
     
  10. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Καραδοκουν και οι κυνηγοι μισογυνηδων  
     
  11. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Εντάξει αύριο ξαναδιαβάστε το κι ίσως αντιληφθείτε ποια η διαφωνία μου. Προσδιορίσατε κάτι ειδικά στις Ελληνίδες και τώρα το μετατρέπετε σε παράδειγμα. Για συμβουλές στον Κ σας παρακαλώ. Τα σέβη μου./
     
  12. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Δεν θα προσπαθήσω να σας το κάνω πιο απλό. Είναι ήδη...