Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοβει το ματι σας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Kaveiros, στις 9 Ιουνίου 2008.

  1. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Χρυσοι κανονες δεν υπαρχουν,παρα ταυτα πιστευετε οτι η πληροφορηση που λαμβανετε
    απο τις πρωτες επαφες με ενα νεο ατομο ειναι αρκετη για να καταλαβετε αν μπορειτε να
    επικοινωνησετε ουσιαστικα σε οποιοδηποτε πεδιο;
     
  2. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Κοβει το ματι σας;

    "πληροφορηση" οταν λεμε?
     
  3. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Κοβει το ματι σας;

    Οτιδηποτε σου δινει μια γευση του 'προιοντος'
    ( σταση σωματος,εκφραστικοτητα,λεγομενα,χρεια της φωνης,κινηση κτλ)
     
  4. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Κοβει το ματι σας;

    Το μάτι μου το αλλήθωρο. Στην αρχή όλοι είναι τέλειοι, στην πορεία οι πρίγκηπες γίνονται βάτραχοι. Και σε μερικές περιπτώσεις χειρότερα από βάτραχοι, σαλιγκάρια και κάτω.  
     
  5. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Κοβει το ματι σας;

    Υπαρχει λυση κ μαλιστα δραστικη...μερικες συνεδριες laser κ θα τους   ολους
    απο την αρχη βατραχους,σαλιγκαρια....σκουλικια
     
  6. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Κοβει το ματι σας;

    Βρήκα ακόμα καλύτερη λύση. Να κόψω τις βόλτες στους βάλτους  
     
  7. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Κοβει το ματι σας;

    Ποναει ποδι,κοβει ποδι;χμμ ενδιαφερων συλλογισμος... 
     
  8. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Κοβει το ματι σας;

    Δεν πάει ακριβώς έτσι.... Πονάει πόδι,πάει γιατρό, γίνει πόδι καλά. Πόδι μολυσμένο που δε γίνεται καλά, τότε κόβει πόδι. Αφήνω τις αναλογίες στην κρίση σου.
     
  9. Απάντηση: Κοβει το ματι σας;

    ισως θα πρεπε να ξεκινησουμε να τους βαζουμε ταμπελακια να γλιτωνουν οι επομενες   χμ καμια φορα ισως λεω ισως απο το υφος του να τον καταλαβεις απο την καλημερα. listen to your heart σπανια κανει λαθος κι αν κανει τοτε συχνα τοτε μαλλον θελει ενα σερβις να ερθει στα ισα της... ειναι κι αυτο μια ιδεα
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Αν εχω καταλαβει καλα μιλαμε για παρατηρητικοτητα?
    Αν μιλαμε για αυτο ναι και με το παραπανω. Και βεβαια πρωταρχικο ρολο παιζει και η καλη μνημη.
    Αν παλι μιλαμε για το, " με μια ματια τον εκοψα αμεσως τι ειναι", επισης ναι και με το παραπανω, μονο που εδω παιζει και ρολο η διορατικοτητα.
    Τα ματια παντα προδιδουν κατ' εμε τις προθεσεις.
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εγω ειμαι ηδη απασχολημενος με την δικη μου συμπεριφορα ... αν με αντεξει η αλλη τοτε μαλλον ειναι ενας καλος ανθρωπος ....
     
  12. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Ναι, το ματι μου κοβει. Δυστυχως, δεν του δινω παντα σημασια, αυτο ειναι το κακο.