Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοβει το ματι σας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Kaveiros, στις 9 Ιουνίου 2008.

  1. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Αφηστε τους Amerindians ησυχους, και επιλεξτε καποια αλλη εξωτικη μειονοτητα. I come from Iroquois country!! Και μαλιστα Mohican Iroquois. Εκτος και αν γνωριζετε περι των Iroquois γυναικων. 
     
  2. Όχι, βέβαια... πετροβολημένος είμαι κι εγώ σαν κι εσένα, άνθρωπέ μου!

    Απλώς, προσέχω τα μάτια μου να μην απομακρύνονται πολύ απ'αυτήν...



    Υ.Γ.: Άμα τό'χει η κούτρα σου να κατεβάζει ψείρες...
     
  3. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Re: Κοβει το ματι σας;

    Τους Αμερικαν ινδιανς τους λατρευω γιατι να τους αφησω.Οποιος θελει μπορει να μαθει πολλα πραγματα απο τις σελιδες του American Indian Movement.
    Aλληλογραφω με Huron και φιλοξενησα γυναικα Σιου οποτε δεν μπορω οπως καταλαβαινεις να σταματησω να ασχολουμε!!!!!!
    Δεν μας τα ειχες πει αυτα περι Mohican......αντι να μας λες τα πιο ενδιαφεροντα.....καλα σου....!!!!!
     
  4. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Ζουσα κοντα στο Kahnawake reservation, και πηγαινα οσο πιο συχνα μπορουσα. Καταπληκτικοι ανθρωποι, και πολυ φιλοξενοι, παρ'ολες τις αδικιες που ειχαν εισπραξει. Ενα λινκ με λιγες πληροφοριες για τους αγαπημενους μου γειτονες :
    http://en.wikipedia.org/wiki/Mohawk_nation
     
  5. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Κοβει το ματι σας;

    Μπραβο Tropical τετοια μας ενδιαφερουν.....!!!!!
     
  6. thanasis

    thanasis Contributor

    Εμ, πέστο έτσι, φίλτατε, αν και φρονώ οτι πετροβολημένοι είναι οι έχοντες συνάδοντα βλέμματα και κούτρες.

    ΥΓ: Αν κόβει το μάτι, απομακρύνεσαι και από όσους ξύνονται. Κυριολεκτικά και μη.
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Το μάτι κόβει πολύ καλά και πλέον αρκετά γρήγορα. Απλά, κάποιες σπάνιες φορές θέλει να είναι 100% σίγουρο, ότι "έκοψε" σωστά.
    Εκείνες που το "κόψιμο" του μάλλον δεν θα ονομαζόταν θετικό και θα γούσταρε να δώσει ένα κάποιο περιθώριο για διάψευση ή εξακρίβωση.
    Έτσι, για να μην λέει ο ιδιοκτήτης του - δηλαδή εγώ - ότι ήταν παρορμητικό και ότι "έκαψε άδικα" κάποια/ον.
    Ευτυχώς ή δυστυχώς μέχρι σήμερα, διάψευση στο "μάτι" μου δεν έχει τύχει. Τουτέστιν, όταν "λάθος έκοψε", ήταν επειδή ήθελε να το παίξει αλλήθωρο ή ακόμη και γκαβό.
    Τεσπα, μου έφτανε και συνεχίζει να μου φτάνει η πρώτη ζωντανή επαφή, για να καταλάβω αν θα υπήρχε δυνατότητα ουσιαστικής επικοινωνίας και σε ποιο πεδίο.
     
    Last edited: 15 Μαρτίου 2016
  8. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Μετά από κάμποσα χρόνια σε retail δουλειά, πλέον "κόβω" ανθρώπους με πολύ μεγάλη επιτυχία. Το οποίο είναι καλό αλλά και κακό.
     
  9. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Αν μιλάμε για τα πλαίσια του φόρουμ... Το μάτι μου σαφώς κόβει απ'τα γραπτά... αλλά και αυτό δεν λέει πολλά. Πολλές φορές και ο γραπτός λόγος μπερδεύει. Αυτό που κόβει είναι το ένστικτο μου και σχεδόν ποτέ δεν κάνει λάθος.
    Συνήθως όταν γνωρίζω ένα άτομο απο κοντά... γνωρίζω και το τέλος... (Πόσο βαρετό).
     
  10. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Κόβει το μάτι μου για να καλυβει τον κωλο μου... Κωλοχαρακτηρας λέμε!
     
  11. lexy

    lexy .ti.va.

    ..σα νυστέρι.
     
  12. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

    Ηταν που λες δυο ινδιανοι, ο Κωστικας κι ο Γιωρικας...
    (No offense, just a joke)