Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοβει το ματι σας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Kaveiros, στις 9 Ιουνίου 2008.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δεν χρειάζομαι να φιλτράρω εγώ, το αφήνω ως άσκηση στο συνομιλητή μου και εξηγούμαι:
    1. Δεν ψάχνομαι και εννοώ ότι όταν κουβεντιάζω με κάποιαν/κάποιον το κάνω για τη χαρά της κουβέντας και είναι και κάτι το οποίο ξεκαθαρίζω εξ αρχής. Φυσικά αυτό δεν αποκλείει το ενδεχόμενο αυτό να προχωρήσει σε κάτι περισσότερο αλλά ακόμα και αυτό, τουλάχιστον όσον αφορά τη δική μου πλευρά, είναι περιχαρακωμένο. Εκεί γίνεται το πρώτο αυτόματο φιλτράρισμα.
    2. Η οποία επικοινωνία πρέπει να γίνει under my terms. (Δεύτερο αυτόματο φιλτράρισμα)
     
    Last edited: 1 Απριλίου 2019
  2. rea..

    rea.. Contributor

    Έχω πέσει μέσα, έχω πέσει έξω, έχω πέσει και ανάμεσα.
    Η πιθανότητες μου είναι 33,3333333...%
     
  3. Josie

    Josie New Member


    Συνήθως ναι.
    Εχω κάνει και Λάθη λόγω αισιοδοξιας.
     
  4. η αρχικη αισθηση που εχω για καποιον ειναι σωστη τιs περισσοτερεs φορεs! και σπανια το ενστικτο μου κανει λαθοs!  
     
  5. HooF

    HooF πεισματικά ακοινώνητος

    Υπάρχει κάποιος που να μη την έχει πατήσει ποτέ;

    Να του κάνουμε δώρο 2 κιλά μπάμιες ρε παιδί μου
     
  6. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Όταν κόβει, τότε κόβω λάσπη. Όταν κοιμάται σαν του Πολύφημου, κλάψτα!
     
  7. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Εχω μυωπια γαμω το φελεκι μου μέσα.
     
  8. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Για τις μπάμιες...
    Εγω εγώ εγώ!!!!
     
  9. ένα από τα πλέον ενδιαφέροντα στάδια στην διαδρομή μιας γνωριμίας, είναι κι εκείνες οι στιγμές που ενώ γελάς με την πραγματικότητα που σου αποκαλύπτεται σ΄όλο της το μεγαλείο, ταυτόχρονα χαμηλώνεις τα μάτια στην πιστά ανυπόταχτη φαντασία που τελικά σε οδήγησε με τόση ώθηση, στης επιθυμίας το τέρμα.
    σχεδόν γοητευτική η "προσγείωση", σχεδόν αθώα η ανάμνηση -το πάθος και το μάθος- μιας τέτοιας εμπειρίας..
     
  10. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Λέιζερ! !Θα σωθείς.
     
  11. Higita

    Higita Brain_alcoholic

          ❤️❤️❤️
     
  12. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Συμμετοχή στο νήμα ΚΑΙ με παράδειγμα (ο μονόφθαλμος -για λίγο το κράτησε και το ένα που είχε- Κύλωπας) που δένει αρμονικά με την ιδιωματικού τύπου ερώτηση του topic (το... μάτι σας). Πως λέμε: "έχει έεεενα πόδι!!!" Ένα μόνο έχει??? κ.λ.π. Χαχαχαχα
    Υπέροχη όπως πάντα αγαπητή.
    Φιλιά