Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοινοτητες και BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος pilote, στις 19 Οκτωβρίου 2005.

  1. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    RE: RE: Κοινοτητες και BDSM

    Ποιός είσαι εσύ Punisher που μας την λες για κλίκες και για φασίζουσα νοοτροπία ? που έχεις κάνει 2 ποστς ίσα ίσα για να μας την πεις ? και που είδες πως σβήνονται ποστς όταν η ολική παραμονή σου εδώ είναι 52 minutes?
     
  2. PD

    PD Regular Member

    RE: RE: Κοινοτητες και BDSM

    Δεν ειμαι αφελής Konstantine, πολύ καλά κάνατε και το σβήσατε, συμφωνώ με το σβήσιμο. Απλά έπρεπε να ενημερωθούν και τα μέλη με το γενικό περιεχόμενο (και όχι λεπτομέριες) του thread "ΠΡΟΣΟΧΗ-ΠΡΟΣΟΧΗ-ΠΡΟΣΟΧΗ"

    Btw, ειμαι οκ πλέον απο πλευράς ενημέρωσης. Thanx.

    PD
     
  3. DreamMaster

    DreamMaster Regular Member

    Ίσως μου διέφυγε κάποιο ποστ στο thread ΠΡΟΣΟΧΗ-ΠΡΟΣΟΧΗ-ΠΡΟΣΟΧΗ, αλλά δεν πρόλαβα να δω πραγματικά να στοιχειοθετείται πιθανή συκοφαντική δυσφήμιση. Αυτοί που έχουν και την ευθύνη του φόρουμ, ξέρουν καλύτερα. Πάντως, αυτό που μπορούσε να προσφέρει νομίζω το πρόσφερε – αν έμενε σε τί θα βοηθούσε;

    Εκεί έξω υπάρχει πολύ πληροφορία για πράγματα που μπορεί να πάνε από απλώς στραβά έως πάρα πολύ στραβά και δυστυχώς καμμιά φορά αμετάκλητα στραβά σε συναντήσεις αγνώστων.

    Φυσικά, για κάθε φορά που πήγε στραβά υπάρχουν μιλιούνια άλλες που πήγαν από απλώς καλά έως πολύ καλά και ευτυχώς(  συχνά οδήγησαν και σε γάμους ή σχέσεις ζωής! Γι αυτές υπάρχει λιγότερη πληροφορία αν και υποψιάζομαι ότι είναι πολύ περισσότερες.

    Δεν έχει και νόημα να σχολιάζουμε τον βαθμό αλήθειας του αρχικού ποστ. Οι Ιταλοί έχουν μια παροιμία που δύσκολα μεταφράζεται: "Se non e vero, e ben trovato!" Κάτι σαν, "κι αλήθεια να μην είναι, είναι καλή/ωφέλιμη επινόηση".

    Μας δίνει την δυνατότητα (αν θέλουμε) να συζητήσουμε γύρω από το θέμα "κίνδυνοι επαφών με αγνώστους", ίσως ειδικά στο BDSM, και το αν "η κοινότητα προστατεύει".

    Yπάρχουν σχετικά threads ήδη, όπως κι αυτό εδώ, τολμώ να πω ότι το θέμα είναι τόσο “κρίσιμο” για τα μέλη που η κουβέντα έχει απλωθεί ήδη σε διάφορα threads. Θα έρχεται και θα ξαναέρχεται, λογικό είναι. Να προτείνουν οι mods να την μαζέψουμε σε ένα thread για να ακουστούν όλες οι απόψεις;
     
  4. nikos_35_

    nikos_35_ Regular Member

    Και εγω πιστευω οτι καλως διαγραφηκε γιατι μου φανηκε σαν επιστημονικης φαντασιας το ολο θεμα
    Αν καποιο ζευγαρι ειχαι τετοιες προθεσεις σιγουρα δεν θα καλουσε σπιτι του το σκλαβο
    Θα ειχαν παει σπιτι του σκλαβου η σε ξενοδοχειο ,η καπου αλλου που να μην μπορει να τους ξαναβρει ο ατυχος σκλαβος
    Αλλα εκτος αυτου ειναι τραβηγμενο να βρεθηκαν 3 ζευγαρια με τα ιδια γουστα την στιγμη που εμεις δεν βρισκουμε παρτενερ για πολυ πιο απλα πραγματα
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    βασικα ναι ποσο απαισιο μπορει να ηταν? και μονο που κλειδωθηκε εμενα μου εξαπτει στο κατακορυφο την περιεργεια και φυσικα την αντιδραση
    αν δεν το ειχατε κλειδςσει δε θα ειχε γινει αυτη η αντιδραση, δε λεω προφανως θα κανατε σωστα και το κλειδωσατε αλλα ξερετε καθε τι θελει το τροπο του μια διπλωματια