Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοπρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος scatlover_for_fem, στις 19 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Εγω μια κυρια ζητησα...
     
  2. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Δεν τις βλεπεις? Ουρα κανουν για να σου ερθουν... τσακωνονται για το ποια θα σε πρωτοχρησιμοποιησει... Εχουν ολες τρελλαθει με σενα και το φετιχ σου!
     
  3. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Αφου κ εσυ εχεις το ιδιο φετιχ γιατι ειρωνευεσαι?
     
  4. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Ναι! Κι εγω θελω να χωθω μες τα σ...α οπως εσυ... Αδημονω... τι να σου πω....

    Ξερεις ειναι κι ενας αλλος εδω που του αρεσει ο εμετος. Να τον βρουμε να κανουμε τριο!

    χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!



    Τι αλλο θ' ακουσω!!!!!!!!!!!
     
  5. Eri

    Eri

    Παντως εγω αμα θες μπορω κ δις ημερησιως κ εχω κ μαρτυρες απο καποιο γκαμπινγκ που πηγαμε ,δεν περασε χεσιμο που δεν τους ενημερωσα......Ακομα μου λενε μερικοι πως τελειωσα 2 ρολλα κωλοχαρτο σε 4 μερες κ φαντασου για κατουρημα δε σπαταλησα αφου μονο στη θαλασσα τα κανα.......
     
  6. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    παιδιά, ας σοβαρευτούμε λίγο
    επειδή δεν αρέσει σε μας δε σημαίνει πως έχουμε δικαίωμα να το κρίνουμε/ειρωνευόμαστε/κατακρίνουμε
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    κάποτε κάποια μου είπε ότι έχουν γεύση από δαμάσκηνο ...
     
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor


    Ροδάκινα, αγαπητέ. Ζουμερά ροδάκινα.
     
  9. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Re: Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Συνυπογράφω.
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Παιδια sorry που το λεω, αλλα ντροπη!!
    Σε οσους δεν αρεσει δεν το κανουν, αλλα οχι και να λιθοβολησουμε η να αποδοκιμασουμε καποιον επειδη του αρεσει.
    Αλλοιμονο αν οι μισοι αποδοκιμαζαν τους αλλους μισους, επειδη χρησιμοποιουν διαφορετικες μεθοδους για να την "βρουν".
    Δεν παιρνω το μερος κανενος, αλλα γιατι πρεπει να χλευαζουμε η να αποδοκιμαζουμε το διαφορετικο?
    Ολα μεσα στο παιχνιδι ειναι.
     
    Last edited: 26 Σεπτεμβρίου 2007
  11. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Ως Moderator:

    Προς capeaway:
    Το γεγονός πως ένα θέμα θίγει την αισθητική σου, δεν σου δίνει το δικαίωμα να ειρωνεύεσαι κάποιον για την όποια επιλογή του. Ζητώ να λήξει αυτή η άσκοπη αντιπαράθεση.
     
  12. Kits

    Kits Contributor



    κουκουτσια????