Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοπρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος scatlover_for_fem, στις 19 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Εγω δεν συνηθιζω να κρυβομαι πισω απο το δαχτυλο μου.Οτι πιστευω κ μου αρεσει το λεω.
     
  2. _xrisi_vroxi_

    _xrisi_vroxi_ New Member

    εγω παλι δεν το εχω δοκιμασει αλλα η ιδεα και μονο μου κανει κατι, στην πραξη ομος δεν ξερω πως θα ειναι.και γενικα το βλεπω ως απείνωση και οχι ως αντικιμενο
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    i think ότι και οι πέρισσοτεροι υποτακτικοί τη διαδικασία βλέπουν όχι το σκατό
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Και πολυ καλα κανεις!
    Ετσι πρεπει!
     
  5. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Καποια για να ζησουμε μαζι εντονες εμπειριες?
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: KOPROLAGNIA

    θα πατε για αναρριχήσεις?
     
  7. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Σεβασμός παρακαλώ σε κάθε προσωπικότητα, υποτίθεται ότι υπάρχει ανεκτικότητα και ανοιχτομυαλιά στην κοινότητα bdsm. Εκτός και αν νόημα έχουν θέματα όπως "τι είναι καλύτερο 7-8-9 ουρές στο μαστίγιο".
     
  8. self_control

    self_control Guest

    καλησπερα παιδια....
    μολις εγινα μελος αυτης της κοινοτητας, και αυτο ειναι το πρωτο μου μηνυμα...

    ...αναρωτιεμαι ομως εαν η κοινοτητα και τα γραφωμενα της "κλεινουν" προς τον χαβαλε η την σοβαρη συζητηση...

    αληθεια εχουμε πολλα να μοιραστουμε, αρκει να ξερουμε που απευθυνομαστε ε?

    μηπως θα επρεπε να εκφραζομαστε ελευθερα μονο σε pm???
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    το ποτηρι ειναι μισοαδειο ή μισογεματο???



    οπως θελει το βλεπει ο καθενας....
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Καλως ηρθες!!! 
     
  11. Miss_Kirlian

    Miss_Kirlian Regular Member

    Μου έχει ζητηθεί από έναν σκλάβο.Δεν το έκανα γιατί το θέμα δεν ήταν να αρέσει σε εκείνον μόνο αλλά και σε εμένα.Προσωπικα,το όλο φετίχ το εντάσω σε εκείνα τα λεπτά όρια της υπέρβασης κ της πλήρους αγάπης και υποταγής.Είναι κάτι πέρα από την αγάπη γιατί δέχεσαι τα πάντα από έναν άνθρωπο.Αυτα σε θεωρητικό επίπεδο.Πρακτικά,υπάρχει το ζήτημα των μικροβίων και της μυρωδιάς γι αυτό κ δεν μπορώ να το αποδεχτώ.περί ορέξεως όχι κολοκυθοπιτα αλλά κάτι άλλο .Δεν το κατακρίνω όμως.
     
  12. self_control

    self_control Guest

    πως το βλεπω εγω...

    πιστευω οτι κατα μεγαλο ρολο παιζει η γενικη ψυχοσυνθεση του ατομου. Εγω προσωπικα σε πολλες πλευρες της ζωης μου, θεωρουμαι απο αλλους extreme person παρα την ηλικια των 37. Ισως αυτο να συμβαδιζει με αυτην την επιθυμια μου που θα θα πρεπει να πω οτι ΑΚΟΜΑ δεν εχω πραγματοποιησει, γιατι εκτος του οτι ειναι αρκετα δυσκολο η μαλλον απιθανο να βρεις στη χωρα που ζουμε, ειμαι και πολυ εκλεκτικος στις επιλογες μου...ο καιρος θα δειξει ποτε και αν το ζησω