Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοπρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος scatlover_for_fem, στις 19 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    υπαρχουν ατομα του foroum που εχουν φαει κοπρανα?
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Μωρό μου, κάθε φορά που τρώμε κοκορέτσι σε εστιατόριο τρώμε κόπρανα. Relax, take it easy....

    Όταν φτιάχνω κοκορέτσι μου παίρνει ώρες ολόκληρες να καθαρίσω τα έντερα από τα κόπρανα. Πραγματικά πιστεύεις ότι στο εστιατόριο κάνουν το ίδιο; Ας καγχάσω.

    Δεν έχω πάθει ποτέ τίποτε από κοκορέτσι. Θα μου πεις, είναι μαγειρεμένο. Και δεν νομίζω ότι ένας Κυρίαρχος θα έψηνε τα κόπρανά του στην χόβολη για να τα σερβίρει στη σκλάβα του. Αλλά που να ξέρει ποτέ κανείς; Άβυσσος....
     
  3. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Re: KOPROLAGNIA

    αμα ειναι νοστιμο ας εχει οτι θελει μεσα!!! 
     
  4. nylon

    nylon New Member

    Εχω μια απορία. Εχω προχωρημένες γνωσεις μικροβιολογιας λογω του επαγγελματός μου αλλά δεν γνωρίζω όμως την συγχνότητα μολυνσεων απο μια τέτοια δραστηριότητα. Δηλαδή, μετα απο την πραξη, ο κοπρολάγνος περνάει τον υπολοιπο μήνα με αντιβιοτικά ή είναι καλά στην υγεία του?


    P.S: Όσο αφορά το κοκορέτσι, απο το ψήσιμο σκοτώνονται όλες οι βλαστικές μορφές των κυττάρων οποτε δεν υπαρχει πιθανότητα να παθεις κατι.
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Αλλο κοπρολαγνος, και αλλο κοπροφαγος!
    Φυσικα μπορει να συνυπαρχουν, και φυσικα μιλαμε για περιπτωσεις που και τα δυο ατομα που λαμβανουν μερος στο "παιχνιδι" χαιρουν ακρας υγειας.
     
  6. self_control

    self_control Guest


    απο οσο γνωριζω και εχω διαβασει, οι κινδυνοι μολυνσης δεν ειναι τοσο τραγικα μεγαλες, η τουλαχιστον τοσο οσο λογικα θα επρεπε να ηταν. Σε μικρες ποσοτητες, περα απο ενα στομαχοπονο (και αν τον παθεις και αυτον) δεν παθαινεις τιποτα, αν δεν το κανεις και τοσο συχνα. Αρκει βεβαια τα κοπρανα να ερχονται απο καποιο ατομο υγιες, χωρις καποια νοσηματα κ.λπ.
    ...φαντασου οι "αρτιστες" του ειδους (veronica moser, alexia cage, tima, κλπ) που εχουν καταπιει ολοκληρους βοθρους    η οψη τους δειχνει πως χαιρουν ακρας υγειας...
     
  7. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Yπαρχει καποια Κυρια με το ιδιο ενδιαφερον με εμενα?
     
  8. nylon

    nylon New Member

    Μας ζαλισες ρε φιλε, αν υπήρχε θα το ήξερες μέχρι τώρα. Ξεκόλλα επιτέλους
     
  9. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Eπιτελους βρηκα καποια που να μπορει να μου προσφερει αυτο που θελω.
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: KOPROLAGNIA

    αντε με το καλο!!


    ο τελευταιος να τραβηξει το καζανακι...
     
  11. facesittingfanatic

    facesittingfanatic New Member

    Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι το να δεχτείς τα σκατά του άλλου είναι η υπέρτατη αφοσίωση και λατρεία πρός τον σύντροφο σου. Ξύλο, δεσίματα, χειροπέδες κ.τ.λ. μπορείς να δεχτείς από πολλούς. Χέσιμο όμως μόνο από αυτήν ή αυτόν που του έχεις αφοσιωθεί ολοκληρωτικά. Εγώ προσωπικά δεν το έχω κάνει. Έχω υποστεί μόνο εξεφτελισμό καθαρίζοντας τον κώλο της κυρίας μου. Ίσως εάν έβρισκα τον κατάλληλο άνθρωπο και να το έκανα. Πιστεύω ότι στο 99% είναι μια φαντασίωση αλλά στην πράξη είναι πολύ δύσκολο να συμβεί.
     
  12. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Καποια Κυρια με το ίδιο ενδιαφερον?