Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοτσανες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος hugger, στις 17 Νοεμβρίου 2008.

  1. hugger

    hugger Regular Member

    Τι λετε να χρησιμοποιησουμε το νημα αυτο για καταγραφη των "μαργαριταριων" του φορουμ? Ποσταρετε οτι βρεθει στο διαβα σας, με αποκλειστικο σκοπο το χιουμορ, αλλωστε ολοι μας κανουμε λαθη και μαμακιες. Ελπιζω να το αντιμετωπισουμε ολοι με χιουμορ κι οταν βρεθουμε στη θεση του θυματος, οχι μονο του θυτη, ειδικα μαλιστα οι Mods, και να μη μου το κλεισουν το μαγαζι  
     
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Κοτσανες

    Πόσο χιούμορ θα πρέπει να έχει ένα μέλος,ειδικά απ'αυτά που δεν είναι πολύ καιρό ,δεν έχουν ασχοληθεί πολύ και δεν έχουν ευφράδεια λόγου για να "ντύσουν" την άποψη τους, για να δεχτεί να χαρακτηριστεί αυτή ως κοτσάνα;
    Εγώ ,άμα δω δική μου απάντηση εδώ μέσα,θα το πάρω προσωπικά,ειδικά αν με το υποτιθέμενο μέλος είχα λογοφέρει παλιότερα..

    Μπορείς να το διαμορφώσεις για να μαζεύεις τις πιο χιουμοριστικές ατάκες (απλά μια ιδέα..)  
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Κοτσανες

    REP.
     
  4. hugger

    hugger Regular Member

    Εχει το ελευθερο οποιοσδηποτε να βαλει εδω τις δικες μου κοτσανες χωρις φοβο, θα το διασκεδασω ιδιαιτερα.3 χρονια posts δε μπορει να μην εχω αμολησει καμμια 100ρια.
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Κοτσανες


    +1
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Κοτσανες

    Ξοδεύτηκες... 
     
  7. Eri

    Eri

    Απληστε.....
     
  8. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    391 posts έχεις. Δηλαδή το 1 στα 4 θα είναι κοτσάνα;  
     
  9. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Κοτσανες

    Σε χαλεπους καιρους ζουμε.. τραπεζες καταρέουν..
    προσέχουμε για να εχουμε  
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Κοτσανες

    Καταλαβαίνω..και εγώ δεν ανοίγω την πόρτα στα κάλαντα  
     
  11. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Κοτσανες

    Σπαταλη γυναικα. Μισο μισο θα τα δινεις να μας φτασουν.
     
  12. Πριν λιγους μηνες ανοιξα το ιδιο νημα με τιτλο "μαλακιες μελων"
    και η ιδεα ηταν ακριβως η ιδια. Εμεινε για 10 λεπτα πρι το σβησουν