Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κούρεμα κοντό

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Buzzer, στις 5 Μαϊου 2019.

  1. Buzzer

    Buzzer New Member

    Από μικρό παιδί στην εφηβεία με καβλωνε να κουρευω αλλά αγόρια και ιδιαίτερα όταν είχαν ωραίο απαλό μαλλί. Πάντα μου άρεσε να τα ξυρίζω με κουρευτικη . Έχει κάποιος άλλος παρομοοο φετίχ με άντρα ;
     
  2. AmateurGuy

    AmateurGuy New Member

    Έχω παρόμοιο φετίχ . Βέβαια μου αρέσει όχι μόνο στο κεφάλι , αλλά σε ολο το κορμί
     
  3. Ioannas

    Ioannas New Member

    Εχω εγω αλλα ποιον η ποια να κουρεψω
     
    Last edited: 17 Νοεμβρίου 2023
  4. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Μισό.
    Γιατί μόνο φετιχ με άνδρα? Γυναίκες με κοντό δεν παίζει?
     
  5. her-ald

    her-ald Regular Member

    Ίσως φταίει που δηλώνει gay ο νηματοθετης
     
  6. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Εγώ πάντως έχω φετίχ με το κοντό είτε είναι σε γυναικείο η ανδρικό κεφάλι ή απλά στο δικό μου. Είναι σαν να περνάς τα δάχτυλα σου πάνω από υγρό μετάξι.
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μην ανησυχείς, δώσε μου μερικά χρόνια ακόμα και δε θα είναι απλά κοντά, θα είναι ανύπαρκτα!!!
     
  8. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Ας είμαστε ειλικρινής μεταξύ μας... Μερικά χρόνια ¿? Όταν σε γνώρισα είχες μικρότερο μέτωπο  
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μπορεί, αλλά τώρα έχω περισσότερο πρόσωπο!
     
  10. Ioannas

    Ioannas New Member

    Εγω σπεσιαλίστας στο φετιχ αυτο
     
  11. Ioannas

    Ioannas New Member

    Αν θελει το μαλλακι περιποιηση εδω ειμαι εγω