Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κόντρα ρόλος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος venetos, στις 21 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    Όπως έχω γράψει και σε άλλα post, η αδυναμία μου εκτός από το να ρουφάω τα δαχτυλάκια των ποδιών του κοριτσιού μου είναι να τη δένω και να τη φιμώνω - κατά προτίμηση με το φορεμένο καλσόν της.

    Τώρα τελευταία, όμως, μου έχει βγει όλο και πιο έντονη η επιθυμία του κόντρα ρόλου. Θα ήθελα να με δέσει και να με φιμώσει εκείνη με το καλσόν της και να έχω στο στόμα μου τα υγρά της ή τη μυρωδιά από τα πόδια της. Και στα μεγάλα κέφια, να μου το φορέσει κιόλας, είτε με είτε χωρίς τα παπούτσια της.

    Το έχετε νιώσει αυτό; Το έχετε κάνει; Είμαι straight, οπότε είναι ΟΚ;
     
  2. Γιατί ζητάς από κάποιον άλλο να σου καθορίσει ποιές επιθυμίες σου είναι "οκ"!
     
  3. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    @Don_Giovanni
    Γιατί μου μοιάζει παράξενη και θα θελα να μετρήσω τις γνώμες των άλλων. Αν υπάρχουν κι άλλοι με επιθυμίες σαν τις δικές μου.
     
  4. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Το μεγαλύτερο ποσοστό σε αντρες σε αυτό το φόρουμ έχει τις ίδιες ή παρόμοιες επιθυμίες με εσενα.
     
  5. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    Το καλό: υπάρχουν κι άλλοι σαν και μένα  
    Το κακό: μάλλον είναι πολύ συνηθισμένες οι επιθυμίες μου... δεν έχω φαντασία  
     
  6. Raed

    Raed Dazed

    Οι σουΐτσενες και οι σουΐτσηδες ρε είναι τα καλύτερα παιδιά. Μετά τις σαδίστριες Ντόμες πάντα
     
  7. Forevermore

    Forevermore New Member

    Εχει σημασια αν εισαι straight και αν ειναι ή δεν ειναι οκ ?
    Κανε αυτο που σ αρεσει και μην κολλας στις ταμπελες!
     
  8. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Το straight έχει να κάνει με το αν το αντίθετο φύλο σε ελκύει ερωτικά/σεξουαλικά κατα αποκλειστικότητα, δεν ορίζεται από τα βίτσια σου.

    Άλλα άσε το και το straight και το οκ. Πες αυτός είμαι και αυτά είναι τα βίτσια μου.
     
    Last edited: 21 Σεπτεμβρίου 2019
  9. -_Τι σημαίνει είναι οκ;
    Ποιός είναι ικανός να σε κρίνει;
    Καλές απολαύσεις..._-
     
  10. Mirage2009

    Mirage2009 Non Serviam

    Συμβαίνει και φυσικά είναι οκ, τα αίτια δεν τα ξέρω.
    Τις δυο φορές που έχω συζητήσει αρκετά με κάποιους που είχαν τέτοια προδιάθεση από ότι κατάλαβα τη μια φορά ήταν σε μια μακροχρόνια σχέση D/s και μου έκανε εντύπωση η μεγάλη εμπιστοσύνη μεταξύ τους σε όλα τα επίπεδα. Τη δεύτερη φορά ήταν πάλι μακροχρόνια σχεση D/s και απλά περιέργεια του D να δει πως είναι.
    Είναι μια αλλαγή (εστω και παροδική). Πες το στο κορίτσι σου, αν αρέσει σε εσένα και σε αυτή κάντο και όλα καλά.
     
  11. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Οι επιθυμίες είναι καθαρά δικές σου. Η φαντασία/φαντασιώσεις συνήθως προκαλούνται από άτομα έξω από εσένα. Οπότε ούτε για αυτό να νοιώθεις άσχημα.
     
  12. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Μιλάμε για το καλσόν πάντα ;