Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κ και Κ.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Alpha Wolf, στις 8 Φεβρουαρίου 2018.

  1. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Η αναλογία Βασιλιά - Βασίλισσας πόσο αφόρητα μπαναλιτέ...Προφανώς επίσης, κανένας δεν ενημέρωσε εδώ το Λιζάκι μας στην Αγγλετέρα για την συγκεκριμένη αναλογία οπότε ας την πάρω ένα τηλεφωνάκι να ενημερώσω.

    Για αυτό δε το αριστούργημα δεν ξέρω καν αν υπάρχουν λόγια και αν υπάρχουν αν έχω αρκετή ΙΧΩΡ για να τα εκφράσω. Ίσως το μόνο που λείπει από το παραπάνω κείμενο είναι ένα νανοβιονικό γιλέκο δεν ξέρω.

    Σκόπευα όντως να γράψω για το θέμα Κ-Κ αλλά ίσως αργότερα. Προς το παρόν πάω να δω αν δουλεύει το life hack της @Seras Victoria και αν δουλεύει ίσως χωρίσω γιατί εντάξει εγώ αυτό έψαχνα σε έναν άντρα. Αυτό και ντολμαδοπαρασκευαστή αλλά εδώ δεν πουλάνε.
     
  2. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Εντάξει ξέρω ότι δεν κάνει να τρολάρουμε εδώ μέσα και ξέρω ότι μπορεί να πέσει warning ή να σβηστεί η απάντηση αλλά πραγματικά ΧΑΛΑΛΙ.

    Δηλαδή ρε σατανά όταν 5 άτομα αποφασίσουν όλοι μαζί να πάνε για μπύρες και έχουν προτείνει ο καθένας από ένα μέρος και τελικά πάνε σε ένα από τα 5 μέρη που προτάθηκαν, αυτός που το πρότεινε ήταν και ο Κυριαρχικότερος? Σε μία οποιαδήποτε ομάδα ανθρώπων όπου τα μέλη συναποφασίζουν σημαίνει ότι κάποιος είναι και ο Κυριαρχικότερος που έβαλε και τους κανόνες? Το συν δηλαδή στο αποφασίζουν γιατί το έβαλε ο γλωσσοπλάστης για τη φάση?

    Επίσης πρέπει να πω ξετρελάθηκα με την εξίσωση: Αν Κ+Κ και κατανομή ισχύος 50/50 τότε => σχέση= βανιλλα. Κρίμα να μην τρέχει σκριπτς η σελίδα να γράψω ένα παιθονάκι στα γρήγορα.

    Οπότε έχουμε Κ-κ-υ όπου παρόλο που η κατανομή ισχυος ειναι 50/50 τελικά υπάρχει Κυριαρχικότερος, άρα 51+50=100.

    Και τέλος 85% των στατιστικών που αναφέρονται χωρίς πηγές είναι made up.

    Μπεστ. Θρεντ. Εβερ.
     
  3. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Συγγνώμη για τη διόρθωση αλλά το σωστό είναι Κ-Κ-υ
     
  4. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Ναι αλλά εγώ έβαλα και 5% relevant error γιατί δεν είναι να παίζεις με αυτά τα θέματα.
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Κυριαρχικοτερότερος...
    Κατά το καλυτερότερος, μεγαλυτερότερος, χειροτερότερος κλπ...
    Εκεί στην ξενιτιά, ξέχασες τα καλά σου ελληνικά...
     
  6. tithon

    tithon Contributor

  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Αχ πως μ αρεσει η επιστημινικη φαντασια.
    Εχουμε και σε φον Νταινεκεν ?
    Πυραμιδες, Εξωγηινοι, φοντανακια με πραλινα ? αααχχχχ
     
    Last edited: 26 Σεπτεμβρίου 2018
  8. Cinnamon

    Cinnamon Mary Celeste

    Φανταζομαι σκηνικό:
    "Γυρίζει ο βασιλιάς στο παλάτι μετά το πρωινό του κυνήγι και βλέπει την βασίλισσα να πηδάει με strapon έναν υποτακτικό.
    - Αγάπη μου γύρισα!
    Ευθύς αμέσως, πετάει η βασίλισσα πλαστικά τσουτσουνια και μαστίγια και τρέχει να γονατίσει μπροστά στον βασιλιά της και να του φιλήσει χέρια πόδια.

    Επικό!  

    ( Ωραιο θέμα για τσοντα πάντως , Σειρηνακη τ'ακους?")
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Θα πλερώσω τσόντα μόνο αν ο βασιλιάς στήσει κι εκείνος κώλο δίπλα στον υποτακτικό και συναγωνιστούν για τη βασίλισσα ποιος γαμιέται καλύτερα