Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λέξεις ¨μαγικές¨

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος crystal angel, στις 21 Οκτωβρίου 2006.

  1. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Το έχετε νιώσει και εσείς πολλές φορές αυτό;
    Στο άκουσμα κάποιων λέξεων ή μικρών προτάσεων να νιώθετε μια αναστάτωση!!!
    Για εσάς υποτακτικές να λιώνετε και αυτόματα να μπαίνετε σε μια άλλη κατάσταση υπακοής;
    Να νιώθετε τα σκέλια σας να μουσκεύουν με μια μόνο λέξη; Έτοιμες να παραδοθείτε και χαλάκι να γίνετε;
    Και Εσείς Κυρίαρχοι ποιες είναι αυτές οι μικρές λέξεις που στα αφτιά Σας αντηχούν σαν σάλπισμα που Σας ξεσηκώνει, αναστατώνει κάθε πόρο του δέρματος;
    Πιο κόκκινο πανί για την λίμπιντο Σας προφέρει από τα γλυκά της χείλη η υπό Σας δίνοντας Σας ίσως και το έναυσμα να γίνετε ένας μαινόμενος Ταύρος;
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Λέξεις ¨μαγικές¨

    ...μπορει να μην ειναι λεξεις..αλλα σκηνες..πχ χθες αποχαιρετωντας με η σκλαβα μου γονατισε -χωρις να τη το πω εγω-ντυμενη οπως ηταν και μου φίλησε τα ποδια..

    λεξεις τωρα...οταν τη μαστιγώνω με παρακαλαει να μη σταματησω αν δεν ματωσει..αυτο με τρελλαινει..

    ..θα μπορουσα να γραφτουν και άλλα πολλα..
     
  3. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Λέξεις ¨μαγικές¨

    Με αφορμή αυτό

    Χμμμμμμμμμ!! Κύριε LordDragonal …..οφείλω να ομολογήσω πως οι λεξούλες ¨βγάλε το σκασμό¨ ακούγονται πολύ ηδονικές στα αυτιά μου. Φυσικά όταν προφέρονται από το κατάλληλο άτομο με τον κατάλληλο τόνο!!!
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Είναι ένα από τα διλήμματα μου αυτό. Θα επανέρθω...
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Ξενέρωτα. ισοπεδωτικό αλλά απόλυτα Κυριαρχικό!
    Ίχνος ρομαντισμού δεν σε διακατέχει Μy Lord!
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    "Kάβλα είναι Κυρία Μου...Σας λατρεύω Θεά μου!"
    Δεν είναι καλόηχο και καλοδεχούμενο απο όλους...
    Μα ειναι ευπρόσδεκτο από λίγους και εκλετούς Μου!
     
  7. gaby

    gaby Guest

    Οι φράσεις που γίνονται τορπίλη στο υπογάστριο:

    α) "Υπομονή"

    β) "Χαλαρά"

    γ) "Μη φωνάξεις ακόμα, θα σου πω Εγώ πότε να φωνάξεις"

    δ) "Πάρε θέση"

    ε) "Με ευχαρίστησες σήμερα"

    στ) "Πρόκειται να τιμωρηθείς"

    ζ) σε ειδικές περιπτώσεις: "τσιμουδιά τώρα"

    Χρήσιμο, όχι άγνωστο αλλά η επανάληψη πάντα χρήσιμη  
     
    Last edited by a moderator: 21 Οκτωβρίου 2006
  8. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Λέξεις ¨μαγικές¨

    Τέλειες λεξούλες !!!! βαλε μας και άλλες ιδέες  
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Σίγουρα υπάρχουν μαγικές λέξεις αλλά τελευταία έχω γίνει πολύ δύσπιστη και ότι και να μου πούν δεν με συγκινεί.
    Λέτε να έγινα επιτέλους αναίσθητη ;;;;; 
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Οχι...εγινες επιτελους επιλεκτικη!
     
     
  11. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    οι πραξεις σιγουρα με κανουν να λιωνω και να γινομαι "χαλι"
    ... ομως ναι υπαρχουν και αυτες οι ατιμες λεξουλες που δεν ξερω πως αλλα με βαζουν "στη θεση" μου!

    α) γονατισε Δεσποσυνη μου..
    β) εγινα κατανοητος;
    γ) ξεκινα να μετρας
    δ) στη γωνια σου
    ε) αφεσου, χαλαρωσε
    στ) ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ;

    ...βεβαια υπαρχουν και καποιες αλλες προσφωνησεις που θα προτιμουσα να μην αναφερω διοτι θα μας κοψει η λογοκρισια..χαχαχαχχαχα
    ...Αλλα σε συγκεκριμενες δουλευουν αψογα και ειναι οχι απλα "μαγικες" αλλα ΘΕΪΚΕΣ!!!!
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Λέξεις πολλές και μαγικές , σε σημείο εθισμού για τον άλλο . Να υποτάσσεται στην εικόνα που του πλάθεις , να υπνωτίζεται και να ακολουθεί τυφλά . Εκεί είναι το πρόβλημα μου ... Υποτάσσεται στις εικόνες που του γεννούν οι λέξεις μου ή σε εμένα ; Πάντα είχα αυτό το πρόβλημα και απάντηση ακόμα δεν έχω βρει ...