Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λίγο η ζέστη, λίγο το κρασί... τα λόγια του παπά... :-)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος darklight, στις 28 Οκτωβρίου 2008.

  1. darklight

    darklight Regular Member

    Επισκεφτήκαμε το σπίτι ενός φίλου που ξέρουμε ότι ανήκει στο χώρο του BDSM, αφού κουβεντιάσαμε για διάφορα άσχετα θέματα και ανοίξαμε και ένα μπουκάλι κρασί... (Λίγο η ζέστη, λίγο το κρασί... τα λόγια του παπά...  ) έδωσα εντολή στη σκλάβα μου να έρθει και να κάτσει στα πόδια μου, κουβεντιάσαμε λιγάκι ακόμα ενώ της χάιδευα τα όμορφα μαλλιά της. Θυμάμαι που της σήκωσα το κεφάλι κρατώντας το από τα μαλλιά της, τη φίλησα και της είπα να βγάλει τη μπλούζα της. Το πρόσωπό της έδειξε ότι μπήκε αμέσως στο mood που τόσο μας αρέσει και τους δυο.
    Ο φίλος πρότεινε να τη βάλουμε να ξεντυθεί και να χορέψει μπροστά μας, μετά το χορό, δέσαμε το σώμα της με ζώνες, της φορέσαμε ένα όμορφο κολάρο που της πάει πολύ (λατρεύω να τη βλέπω με το κολάρο της) και αρχίσαμε το παιχνίδι...
    Ο φίλος έφερε μερικά "παιχνίδια"... ένα μαστίγιο, άρχισε να σέρνεται στην πλάτη της και σιγά – σιγά μπήκαμε στους ρόλους μας...
    Μου αρέσει να την έχω στα γόνατά μου και να τη χαϊδεύω σα γατάκι, αλλά εκείνη τη φορά ήθελα να την κυριαρχήσουμε με οι δυο.
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Λίγο η ζέστη, λίγο το κρασί... τα λόγια του παπά...  

    καλα κανατε παιδια.και εις ανωτερα..
     
  3. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

  4. s/m

    s/m Regular Member

    εγω θα περιμενω και την συνεχεια....
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Κατ' αρχην σε ευχαριστουμε που μοιραστηκες αυτην σου την εμπειρια μαζι μας.
    Δεν νομιζω να υπαρξει συνεχεια, ο ανθρωπος ενοιωσε οτι ηθελε να μοιραστει το ο,τι συνεβη και το πως ενοιωσε.
    Ομορφη ιστοριουλα.
     
  6. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    κααιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?????????????????
    μονο το χορο των επτα πεπλων?????
     
  7. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: Re: Λίγο η ζέστη, λίγο το κρασί... τα λόγια του παπά...  

    Είδες; Τα καλά τα αφήνει απέξω

    Τι έγινε όταν μπήκε και ο παπάς στο session;  

     
     
  8. llazouli

    llazouli Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Λίγο η ζέστη, λίγο το κρασί... τα λόγια του παπά...  

    Αυτό είναι ένα κομβικό σημείο...Τι έπραξε ο παπάς με την αγιαστούρα του και με τη μαγκούρα του;

    Μπήκε να ξορκίσει τα καινά διαμόνια; να τους ψάλλει τον εξάψαλμο; Να διαβάσει μιαν ευχή;

    Πείτε μας, παιδιά, ιερή αγωνία μάς καταλαμβάνει  
     
  9. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Λίγο η ζέστη, λίγο το κρασί... τα λόγια του παπά...  

    νομιζω πως απο εδω και περα εχει πεσει ιερα λογοκρισια
    μιας και υπηρξε φοβος να του ΑΝΑΘΕΜΑ απο τον αρχιεπισκοπο προς το site
    κραταμε λοιπον χαμηλο προφιλ
    και σιγοτραγουδαμε για αντιπερισπασμο:lol3: 

    λιγο κρασι, λιγο θαλασσα και το αγορι μου........
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Λίγο η ζέστη, λίγο το κρασί... τα λόγια του παπά...  

      
     
  11. Re: Απάντηση: Re: Λίγο η ζέστη, λίγο το κρασί... τα λόγια του παπά...  

    Σε παραπέμπω στην υπογραφή μου... 
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Λίγο η ζέστη, λίγο το κρασί... τα λόγια του παπά...  

    Με την μαγκούρα του; Προφανώς διείσδυσιν.
    Αλλά έχετε εξοστρακίσει τους ειδήμονες των δια ράβδου αιδοιοτρήσεων και σύγχυσις επέπεσεν εις τας κεφαλάς υμών.
    Εις την επομένην εμποροπανήγυριν του ερωτισμού, να κληθεί ο αινιγματικός ιερωμένος, να παράσχει εμπράκτως εξηγήσεις.
    Το καυλοπυρέσσον ποίμνιον αδημονεί.