Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λαλλάκιδες, YOU ARE THE BEST !

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 9 Φεβρουαρίου 2006.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Λαλακη μου, καθώς η cold-άουτς βαρυχειμωνιά κρυστάλλωσε με παγετό mood την ευάλωτη balance μου, ρίχνοντας με σε μελανχόλ φάση όλο νταούνιασμα, αποφάσισα να κάνω και εγώ την επανάσταση μου: Έδωσα μια σε κλινοσκεπάσματα ρούχα – κρεμμύδια και τα συναφή και πήρα τα άρματα για σούμπιτο κέφι ανά χείρας.
    Όπερ εστί «γαβ γαβ» σουξεδιάρικα άσματα στο radio και κατάλληλο ρουχοπεριτύλιγμα: φορώ καλσόν –ταυρί ζέστης αλα animal και φούστα μίνι- ξεκολέ, που την σετάρω τέλεια με μπλούζα τσιτάκι όλο το μπούστο έξω.
    Παίρνω φάτσα «χαμογελάστε είναι μεταδοτικό» ρίχνω κίνηση αισθησιακή στους γοφούς και βούρ για την δουλειά.

    Στο δρόμο σιγοντάρω διάθεση με τα μπουζουκέ sings να τριβελίζουν τα χείλη μου, ενώ γύρω τα κουρδισμένα ανθρωπίδια περπατάνε μηχανικά και υστεριώδη κουρνιάζοντας κεφάλι και χέρι μες το καβούκι τους.
    «Χα, δεν με πτοείς εμένα χιονιά» σκέφτομαι και επιταχύνω το χυτό μου πόδι, που δυο λεπτά μετά κάνει entrance στο γραφείο.
    Είχα αργήσει βέβαια, μόνο ένα μισαωράκι, αλλά ένταξη δεν τρέχει και τίποτε δα.

    Ούπς, bad news με περιμένουν για υποδοχή, καθώς το αρχιστριμάδι προεδρίνι του ομίλου έχει στήσει καρτέρι και με περιμένει βλοσυρό, έτοιμο να μου τα χώσει αλύπητα «Miss περισσότερη συνέπεια και παραγωγικότητα, και μούμπλε, μούμπλε».
    Βγάζω παλτό και στέκομαι προσοχή, κλείνοντας αυτιά και ανοίγοντας μάτι σεβασμού στο πάτωμα (και καλα). Σε φάση οσιομάρτυρα περιμένω λεκτικό μάλωμα ενώ το στήθος μου ξεχειλίζει αισθησιασμό προβάλλοντας σαρκώδες και στητό μέσα στο τσίτι μπλουζάκι...
    «Ε, χμ, σήμερα είστε ωραιότατη», μου λεει μπροστά σε όλους αντίθετα το «Δεν Χαρίζω Κάστανα» αντιλαβωτικό ανθρωπίδιο, που ΄χει στήσει καράφλα και βλέμμα στο ύψος των δυο μου μπαλκονιών έτοιμο να κρεμαστεί α λα Ρωμαίος από το το μπούστο μου.
    Κέρωσαν και έσκασαν οι χλωμές υπάρξεις του office μου.
    Στροφάροντας σπινιασμένα, πιάνω το όλο ζαχαρωμένο concept και καθίζω τα καλοχτισμένα πόδια μου σταυροπόδι, φάτσα κάρτα μπροστά του, να ασφυκτιούν μέσα στην μικροσκοπική μου φούστα.
    Γκλούπ, κατακόκκινο και χαχανίζοντας σαν lover του ’40 το τεχνοκρατικό τέρας γίνετε πρόβατο θαυμασμού μου και με βλέμμα ολότελα παραδομένο λεει «Ε, θα τα
    ξαναπούμε, χάρηκα που σας είδα», δίνοντας παράταση στην κατσάδα μου και «εύγεστο σαρκικό μου well being. Yes, yes yes πανηγυρίζω την ξεκολέ νίκη μου, με το γινγκ και το γιανκ της διάθεσης μου να κάνουν πάρτι, υμνώντας τις αρετές – πολυβόλα» κάθε θηλυκού: μπίζους κώλο και πόδι έξω.
    Μα καλά, τόσο εύκολα πέφτετε, Λαλάκη μου, με μια φούστα και ένα τσιτάκι?

    -Πέντε – και πολύ λεω – αλόγων IQ μπουκωμένο χαζομάρα κοριτσάκι, ρίξε σύνδεση εγκεφαλική με τα σταράτα λόγια μου και ρούφα αβγό μελάτο την αντρική θεωρία: Αρχηγίνα της πρόκλησης, όταν σκας μύτη ντυμένη- άντυτη και δίνεις φόρα παρτίδα μπουτάρες και βύζους στο πιάτο της αρσενικής ατάιστης (λόγο βαρυχειμωνιάς) ματιάς, τι περιμένεις?

    Κάθε άντρακλας που σέβεται εαυτό και μάτι χάνει παλμούς και λέγειν κοιτώντας τη γυμνή σου αποκάλυψη, που τον στέλνει αδιάβαστο, να μετρά καρδιακή λειτουργία στην Εντατική και δη μες στην καρδιά του χειμώνα που όλες οι θηλυκές της αγέλης σου μοστράρουν γκριζοσκουρίλα και αμπέχονα πάνω τους, εσύ μου σκας μύτη ροδαλή και ξεδιάντροπη, με τις καμπύλες σου να κραυγάζουν «κοιτάξτε με, κοιτάξτε με »!
    Γι αυτό με σύνεση οι ρουχοεμπνεύσεις σου, μη θρηνήσουμε θύματα...

    Τα φιλιά μου και τα ρέστα μου Λαλλάκιδες !
    YOU ARE THE BEST !!
     
  2. serr

    serr Regular Member

    Γι΄αυτόν τον λόγο ακριβώς ότι οι άνδρες είμαστε μουρόχαυλοι εγώ αν ήμουν γυναίκα θα γινόμουν σίγουρα πουτάνα και θα τα είχα οικονομίσει μέχρι τώρα. Πάντως τι να κάνουμε έτσι είμαστε και έτσι είμαι και εγώ. Πεθαίνω-ουμε για ένα μουνί. Φιλάκια.
     
  3. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Λαλλάκιδες, YOU ARE THE BEST !

    serr, μια φιλική συμβουλή θα σου δώσω ως γυναίκα...

    Μακρυά από μουνιά που εκμεταλεύονται την πεθυμιά σου λες και αυτά δεν φτιάχτηκαν για μπούτσο.

    Αστάρτη
     
  4. underHeels

    underHeels New Member

    "το λιλί...το λιλί...το λιλί σέρνει καράβι....."

    Ευτυχώς που την τελευταία 20-ετία οι άντρες γίναν πιο δυσεύρετοι και έτσι αποκτήσαν κάπως περισσότερη αυτοκτίμηση, εγκράτεια και αυτοσεβασμό.

    Και από την άλλη μεριά, λόγω αυξημένου ανταγωνισμού, τα μίνι ανεβήκαν μέχρι τον αφαλό, τα 12-ποντα που κάποτε ήταν μόνο για τις πουτάνες τώρα φοριούντε και στη λαϊκή, οι βύζοι πλαστικοποιήθηκαν, τα γυμναστήρια γυναικοκρατήθηκαν, το αντρικό καμάκι μόνο στις ταινίες του Ψάλτη πλέον, και επινοήθηκε και η φράση-καραμέλα "δεν υπάρχουν πια αληθινοί άντρες".

    Και ναι μεν μπροστά στη θέα ενός μίνι ή ενός ξεβυζόλ τρέχουν ακόμα τα σάλλια τους σαν του σκύλου μπροστά στην μπριζόλα του, αλλά όλο και λιγότεροι παραδίδουν αμαχητί σώμα-ψυχή-πορτοφόλι.


    Πως θα ρίξετε μια τέτοια γυναίκα ?
    Περιφρονήστε την ! Η γοητεία του να ανήκεις στους λίγους.

    Αυτοί οι άντρες που θα της μείνουν αξέχαστοι είναι αυτοί που ΔΕΝ της έκατσαν .
     
  5. G_E

    G_E Contributor

    Άντε να 'ρθει η άνοιξη να ξαναποκτήσουν οι γυναίκες πόδια.

    Τα υπόλοιπα θα τα βρούμε.
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: RE: RE: Λαλλάκιδες, YOU ARE THE BEST !

    Kακιούλες?

    Ναι πρόσεχε serr τις κινούμενες "σεξο-βόμβες" εκμεταλλεύονται την πεθυμιά σου!
    Τα μάτια σου στις κυράτσες. Απτόητος εσύ!

    Χα χα χα χα χα χα χα!!!

    Δεν είναι τι κάνω, αλλά πως το κάνω, δεν είναι τι λεω, αλλά πως το λεω.
    Και τι ύφος έχω το όταν το λεω κι όταν το κάνω!!


    Και ίσως να ξέρεις και αυτό που λεει ο λαός μας:

    "Ποια είναι η διαφορά μίας γυναίκας πουτάνας
    από μιας γυναίκας καριόλας?
    Η διάφορα τους είναι ότι η πουτάνα θα παει με όλους,
    αλλά η καριόλα θα παει με όλους εκτός από εσένα "

    Υπόψιν, περνάω κρίσεις αξιοπρέπειας αλλά δεν κρατάνε πολύ!

         
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    RE: RE: Λαλλάκιδες, YOU ARE THE BEST !

    Πως το εννοείς αυτό δλδ ??
     
  8. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: RE: Λαλλάκιδες, YOU ARE THE BEST !

    Δηλαδή είσαι από τους λίγους που επιζούν η μήπως ο μόνος?
    Ελεος πια!!

    Βαρέθηκα να το ακούω αυτό!
    Μια καραμέλα που δεν λιώνει επιτέλους να ησυχάσουμε!
    Δεν έχω παρατηρήσει ότι χάθηκαν οι άντρες.
    Δηλαδή πως το εννοείς αυτό?

    Εγώ συναντώ καθημερινά πολλούς!
    Άσχετα αν λιώνουν στο διάβα μου  
     
  9. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    RE: RE: RE: Λαλλάκιδες, YOU ARE THE BEST !

    Αχ παλιό μισοφόρια, τι τραβάμε για σας εμείς τα αγόρια. Τι τραβάμε για σας εμείς τα αγόρια.

    Εγώ προτιμώ τις ξέκολες γυναίκες με τα μίνια τους με τα μπούτια και το μπούστο έξω!!!!

    Από τις μυξοπαρθένες, που το παίζουν άνετες, που στην ουσία είναι μυξοπαρθένες, αγάμητες κάτι χρόνια, και βλαμένες.


    Γιάννης απο αθήνα.
     
  10. underHeels

    underHeels New Member

    RE: RE: RE: Λαλλάκιδες, YOU ARE THE BEST !

    Δεν εννοώ τίποτα παραπάνω από την περίφημη αναλογία 1(άντρας) προς 3(γυναίκες) που ισχύει στην Ελλάδα
    Όπως αντίστοιχα 1 προς 6 στην Ρωσσία, (για ηλικίες 18-35 ετών)


    Δηλαδή είσαι από τους λίγους που επιζούν η μήπως ο μόνος?
    Ελεος πια!!

    Βαρέθηκα να το ακούω αυτό!
    Μια καραμέλα που δεν λιώνει επιτέλους να ησυχάσουμε!
    Δεν έχω παρατηρήσει ότι χάθηκαν οι άντρες.
    Δηλαδή πως το εννοείς αυτό?


    Ρε μανία να αρπάζεστε εδώ μέσα......
    Πρώτα βγάζετε συμπεράσματα και μετά...."ποια ήταν η ερώτηση ?"

    Δεν χάθηκαν. Είδα κι εγώ δυο-τρεις σήμερα.
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    RE: RE: RE: RE: Λαλλάκιδες, YOU ARE THE BEST !

    Καλά κάνεις και το διευκρινίζεις...βλέπεις κυκλοφορεί ακόμα και εδώ μέσα
    μια δημοφιλέστατη κομμωτηριακή αντίληψη..ξέρεις ποια..

    είσαι και καλαμπουρτζής  
     
  12. serr

    serr Regular Member

    Και μιά που αναφέρθηκε λίγο πιό πάνω. Όταν βγαίνει η κάθε μαλακισμένη "στάρ" και λέει απαραίτητα στην συνέντευξή της ότι δεν υπάρχουν άνδρες πιά και ότι μόνο παλιά υπήρχαν τί ακριβώς εννοούν ? π.χ. ότι πρέπει να κάνουμε μπάνιο κάθε σάββατο βράδυ, στην καλύτερη περίπτωση ? Ας μου πεί κάποιος που ξέρει.