Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λαλλάκιδες, YOU ARE THE BEST !

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 9 Φεβρουαρίου 2006.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Aς απαντήσουν όλοι αυτοί οι m που διαιωνίζουν αυτές τις άντιλήψεις.Και όχι οι όσοι gay,οι οποίοι νιώθουν παρηγοριά και πως κάνουν επανάσταση με το να πετάνε την π@π@ρια αυτή,αλλά οι όποιοι str8 που ,προφανώς ,έχοντας την ανάγκη να αυτοεξυψωθούν,χρησιμοποιούν τα ίδια σλόγκαν..
     
  2. Τhe Enchanter

    Τhe Enchanter Regular Member

    Βαστάζο με φωνάζουνε,
    Λαλάκη, συκαλάκι
    τα σύκα δεν μ'αρέσουνε
    λες νάμαι αδελφή?

    Βαστάζο με φωνάζουνε
    Του ξεκωλου και του λιλιού
    Θύμα του μπιζου και του κώλου
    Και της ξεφτισμένης
    Αντρικής μου φύσης..
    Λες νάμαι αντρας αδελφή?

    Ναι το μέσο είναι το ίδιο το μήνυμα..
    Δε πα να λες ο,τι λες…
    Κι ο μπουτσος εκεί μετέωρος
    Δεν έχει που να μπει…
    Δεν εχεις μπούτσο πια…

    Χάιντε θύμα, χάιντε ψώνιο,
    Χαιντε λαλάκη..
    Αν ξυπνήσεις μονομιάς
    Θάρθει ανάποδα ο ντουνιάς..

    Το νινι σέρνει καράβι
    Το καράβι είσαι εσύ..
    Μα αν κόψεις την κλωστή..
    θα σε ψάχνει το νινί…
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Κρίμα που κόψανε τη «Λάμψη»
    Ο Μέγας Φώσκολος μας έδειχνε με τον πλέον παραστατικό τρόπο, πως όλοι οι άντρες όσο μάστερς , πλούσιοι , έμπειροι, ισχυροί και έξυπνοι κι αν είναι μπορούν να γίνουν σε χρόνο dt ρετάλια και να τρέχουν πίσω από τα φουστάνια της κάθε τσουλάρας . Και πως ένα παλιοθήλυκο μπορεί να διαλύσει και την καλύτερη, την σημαντικότερη οικογένεια της χώρας.
    Κρίμα μεγάλο κρίμα !!!

    Και ερωτώ : γιατί, ενώ υπάρχει τέτοια υπερπροσφορά από Ρωσίδες, Ουκρανίδες, τρελά πιπίνια , λυσσασμένα μωρά λυσσάρες πουρές και αξιοπρεπείς gay ( η μόνη ομάδα που κατάφερε να κρατήσει την αξιοπρέπεια της στην δύσκολη αγορά του έρωτα ) η αξία και η τιμή του αιδοίου και κατ' επέκτασιν του πρωκτού παραμένει σε τόσο υψηλά επίπεδα;
    Αφού σύμφωνα με τους νόμους της προσφοράς και της ζήτησης που διδαχτήκαμε στο δημοτικό ακόμα , θα 'πρεπε σχεδόν να 'χουν απαξιωθεί.
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    RE: RE: Λαλλάκιδες, YOU ARE THE BEST !

    Σε πιο πεζό λόγο,έχεις να απαντήσεις κάτι?
     
  5. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    RE: RE: RE: Λαλλάκιδες, YOU ARE THE BEST !



    ΠΟΥ 'ΝΑΙ Η ΜΠΑΛΑ .... ΟΕΟ

           

    σοβαρά τωρα...αγαπητέ μου κάποιες θέσεις ή δηλώσεις ΔΕΝ επιδέχονται σχολιασμού !
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Προτείνω να βάλετε περισσότερα emoticons στο φόρουμ..Υπάρχουν κάποια που πυροβολούν,άλλα που ξερνάνε και άλλα που χτυπάνε το κεφάλι τους στον τοίχο...Εξάλλου το λέει και η ρήση:μια εικόνα εικόνα μιλάει ,όσο χίλιες λέξεις...
     
  7. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Θα παρακαλούσα τα μέλη του forum, μετά τις "σφαγές" για τον αν "η φύση της γυναίκας είναι sub", αν "ο άνδρας είναι εκ φύσεως κυρίαρχος", "αν καθεμιάς το τριαντάφυλλο υγραίνεται μπροστά σ' έναν περήφανο μπούτσο" και "αν του μουνί σέρνει καράβι" να σεβαστούν μια προσωπική εμπειρία και ν' ασχοληθούν (χωρίς σφαγές) με θέματα πιο σχετικά στο αντικείμενο της κοινότητας από αυτά που προανέφερα.
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    RE: RE: Λαλλάκιδες, YOU ARE THE BEST !

    Συμφωνώ φίλτατε και θα ζητήσω μια συγνώμη από την αγαπητή S M Art Lady ,για τον αποπροσανατολισμό του θέματος.Αλλά δεν μπορώ να ανεχτώ την ελαφρότητα του κάθε ανόητου, MasterJp...Κοινώς,ας σεβαστούνε την κάθε μειοψηφία εδώ μέσα(που υποτίθεται πως υπάρχουν πιο "οpen minded" μέλη λόγω της φύσης των ενδιαφερόντων),έστω και αν αυτή απαρτίζεται από ένα(δραστήριο) μέλος..Νομίζω πως έγινα σαφής..
     
  9. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Ίσως θα έπρεπε να το "τοιχοκολήσουμε" στην είσοδο με 40αρια γράμματα.

    Η διόρθωση από το τρίτο πληθυντικό στο πρώτο πληθυντικό είναι δική μου.

    Το παράπάνω απόσπασμα αποτελεί παράκληση προς Ό/όλους μας.

    MasterJp
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Ευχαριστώ MasterJp
     
  11. Τhe Enchanter

    Τhe Enchanter Regular Member

    [ Η ΑΒΑΣΤΑΧΤΗ ΕΛΑΦΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ..ΚΑΘΕ ΑΝΟΗΤΟΥ ΣΤΙΧΟΠΛΟΚΟΥ]

    Ο γιατρός μου συνέστησε να πίνω την ποίηση
    σε τακτές προθεσμίες, σαν βότανο ιαματικό.
    Μα εγω που φοβαμαι τις παρενέργειες
    αποφεύγω ροφήματα με ιατρικές συνταγές
    και προτιμώ, όταν η ψυχή μου κρυώνει,
    να ζεσταίνω στη φωτιά και να πίνω
    το χαμόγελο της..
    [στους λίγους εδω μέσα που μπορούν να
    διαβασουν πίσω απο διο στιχάκια..
    στους αλλους καλό δρόμο..με χαμόγελο!]
     
  12. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    RE: RE: Λαλλάκιδες, YOU ARE THE BEST !

    Ωραία τα δυο στιχάκια σου!!!