Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λατρεύοντας το θηλυκό

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος noslak, στις 31 Μαϊου 2007.

  1. noslak

    noslak Guest

    ...Από που να αρχίσω;
    Είναι τόσα πολλά!
    Ή μάλλον είναι ΟΛΑ.
    Ίσως δεν είναι τυχαίο που η Φύση και η Ζωή λατρεύτηκε ως Θηλυκό.
    Δημιουργία, αρμονία, μυστήριο, λατρεία, έμπνευση.
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    οπως επισης : Η γκρινια , Η ματαιοδοξια , Η αμαρτια , Η βλακεια , Η ψυχροτητα .... και παει λεγοντας .....
    θηλυκο ειναι αλωστε και το περιτωμα .... Η κου....δα ... αλλα και Η κολαση ..... μας λεει κατι αυτο συμφωνα με τον συλογισμο σου ?
     
  3. savra

    savra Guest

    Χμμμ...
     
    Last edited by a moderator: 31 Μαϊου 2007
  4. Guest05

    Guest05 Guest

    Αναρωτιέμαι αν ο Μίμης* άφησε το blogging και γράφει εδώ;

    Συμφωνώ νοσλακ αλλά πρέπει να μας πεις κι άλλα.

    *Ανδρουλάκης
     
  5. Astarty

    Astarty Contributor

    Αχ μην το πάμε εκεί καλέ μου ισνογκουντ!

    Η θεία δύναμη, το θείο πνεύμα είναι άϋλο, δεν προσδιορίζεται από φύλο.
    Αν φυσικά έχετε δει καμμιά εικόνα του θεού και εμφανίζεται ως άντρας με γενειάδα, το χεράκι έχει βάλει αιώνων τώρα ζύμωμα συνειδησέων μέσω της θρησκείας και του χριστιανικού δόγματος.

    Μην ξεχνάμε πως το δόγμα απέκλεισε την γυναίκα από το ιερό της Εκκλησίας ως κάτι μιαρό.
    Τον θεό θα έκαναν γυναίκα;
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ειδες πως διαβασα την σκεψη σου και διορθωσα πριν δω την καταχωρηση σου .... ....
    εννοειται οτι το παραπανω μου σχολιο ειναι χιουμοριστικο/αντιδραση στην υπερβολη ....
     
  7. Astarty

    Astarty Contributor

    Έτσι να με διάβαζεις ισνογκουντ για να με ευχαριστείς. Αλλά τώρα φαντάζει λίγο άστοχο/άσκοπο το σχόλιο μου, δεν νομίζεις;
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ειλικρινα ... ακριβως για τον λογο που ανεφερεις το ειχα αλαξει πριν δω το δικο σου σχολιο .... αλλα τι σε πειραζει ετσι και αλλιως ... ειναι κατι πολυ συνηθισμενο για μια γυναικα να κανει αστοχα/ασκοπα σχολια .....  
     
  9. Astarty

    Astarty Contributor

    Δεν είμαι όμως μια συνηθισμένη γυναίκα ισνογκουντ αφού καταφέρνω και κάνω καλά το θεριό (κτήνος κατά ομολογία άλλων) που λέγεται Χάινριχ.
     
  10. Guest05

    Guest05 Guest

    Νιάου....
     
  11. noslak

    noslak Guest

    Απάντηση: Λατρεύοντας το θηλυκό

    Κι όμως...
    Αν ήταν ντε και καλά να τον-την απεικονήσω... σίγουρα θα είχε καμπύλες.
     
  12. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    isnogood κάποια μέρα θα σου κάνω ψυχανάλυση. Ψυχρές είμαστε, κατά την άποψή μου πάντα, μόνο όταν ο άλλος δεν μας ενδιαφέρει.
    Πως μπόρεσες να μας συγκρίνεις με τα #$%$%^%?
    Χρειάζεσαι άγριο μαστίγωμα εσύ