Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λατρεύω τα πόδια Του και όχι απο φετίχ!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Dome of Affection, στις 20 Μαϊου 2007.

  1. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Ο Κύριός μου, μου έδωσε εντολή να το γράψω αυτό και ελπίζω να το βρείτε από ευχάριστο έως και χρήσιμο ανά περίπτωση!

    His Feet worship

    Eκείνος μπαίνει στο σπίτι κουρασμένος. Ανοίγω την πόρτα γονατίζω και αγκαλιάζω
    τρυφερά τα 2 Του πόδια.
    (οι αγκαλιές μέχρι εκεί μου επιτρέπονται χωρίς άδεια) 
    Του βγάζω τα παπούτσια και τον ρωτώ αν θέλει να περιποιηθώ τα πόδια Του.
    Στην περίπτωση που η απάντηση είναι καταφατική ακολουθώ μια συγκεκριμένη «ιεροτελεστία» που εγώ την πρότεινα εξ’ αρχής και Εκείνος τη βρήκε της αρεσκείας Του, την ενέκρινε και την Υ/υιοθετήσαμε .
    Σε μια μεγάλη λεκάνη βάζω μπόλικο χλιαρό νερό και ένα μυρωδάτο αφρόλουτρο.
    Σε άλλες περιπτώσεις βάζω μπίλιες αρωματικά έλαια ή χαλαρωτικά άλατα μπάνιου (εξαρτάται τι υπάρχει διαθέσιμο).
    Έχω πάντα έτοιμο ένα ειδικό καλαθάκι με όλα τα χρειώδη για την περιποίηση των ποδιών Του Αφέντη μου.
    Αφού καθίσει κάπου αναπαυτικά –όπου του αρέσει- του φτιάχνω το ποτό Του ή ένα τσάι ,ό,τι θελήσει και ξεκινώ.
    Βγάζω τις καλτσούλες Του τρυφερά και τις φιλώ τις πατουσίτσες Του. Ένα φιλάκι στη μία, ένα στην άλλη (μην το παρακάνω κιόλας , φωνάζει… χε χε!)
    Με μια ράσπα τρίβω δυνατά τις φτέρνες Του και όλα τα πιθανόν σκληρά σημεία του πέλματός Του (αν και δεν έχει!! Είναι τρυφερά σαν μωρουδίστικα).
    Τώρα η ώρα του νερού!
    Τοποθετώ με ευλάβεια σχεδόν ένα – ένα πατουσάκι στη λεκάνη με το αφρόλουτρο ή τα άλατα. Τρελαίνομαι να παίζω μαζί τους , κάνοντάς Του ουσιαστικά μασάζ στα πέλματα. Είναι τόση η ευχαρίστηση που παίρνω που πολλές φορές μουλιάζουν τα χέρια μου και τα πόδια Του (χε χε!! )
    Πριν όμως μουλιάσουν τελείως καλό είναι να τα βγάλουμε από το νερό!
    Εγώ καθ’ ολη τη διάρκεια κάθομαι στο πάτωμα , στρώνω μια καθαρή πετσέτα στα γόντατά μου και ένα – ένα πόδι το παίρνω πάνω στην πετσέτα. Όπως είναι ζεστά και με τις σαπουνάδες τα τρίβω πάλι με τη ράσπα και μετά βάζω ένα δυνατό peeling ποδιών με το οποίο τώρα Του κάνω ένα δυνατό μασάζ μέχρι σχεδόν το γόνατο. Ξεπλένω καλά και τα 2 πόδια Του και τα στεγνώνω επίσης πολύ καλά με την πετσέτα!
    Μμμμ…. Ζητώ άδεια να τα φιλήσω και να τα γλύψω ατελείωτα (συνήθως την παίρνω!!) αν ξεχαστώ και δεν τη ζητήσω , τρώω καμιά ανάποδη και συνεχίζω την περιποίηση  .
    Δυο μπουκαλάκια με ειδικές αντισηπτικές σταγόνες και αντιμυκητιακές με βοηθούν για τη συνέχεια. Είναι σαν σταγονόμετρα και στάζω μια σταγόνα σε κάθε δαχτυλάκι.
    Τα τρίβω ελαφρά μέχρι να στεγνώσουν και να απορροφηθούν.

    Τέλος έρχεται η ώρα της κρέμας. Ειδική υδατική κρεμούλα που αγοράζω για τα πόδια Του μόνο (ε…και τα δικά μου χαχα). Βάζω μπόλικη (σχεδόν γεμίζει η χούφτα μου). Όση ώρα Εκείνος βλέπει ειδήσεις ή τρώει εγώ κάνω μασάζ με την κρέμα μέχρι που απορροφάται η μεγάλη ποσότητα που έχω βάλει (αν δεν υπάρχει αρκετός χρόνος απλά βάζω λιγότερη)
    Αν το κάνετε φορέστε Του ένα ζευγάρι αθλητικές κάλτσες αμέσως μετά γιατί τα πόδια γλιστρούν και… Ποιος είδε τον Αφέντη και δεν τον φοβήθηκε αν μας γλιστρίσει….

    Το αποτέλεσμα ?: Ενας χαμογελαστός , ευχαριστημένος και ανανεωμένος Αφέντης που την άλλη μέρα νιώθει τα ποδαράκια Του σαν καινούρια!!

    (το μόνο κακό είναι ότι μετά από όλα αυτά τα προϊόντα περιποίησης δεν είναι ουτε ευχάριστο αλλα ούτε υγιεινό να γλύψεις τα πόδια Του… γαμώ τοοοοοοο!!!!!!!! )

    Ελπίζω έστω η αφήγηση να σας χαλάρωσε ήδη !!
     
  2. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Λατρεύω τα πόδια Του και όχι απο φετίχ!!

     Πολυ γλυκο αυτο που διαβασα.Τυχερος ο αφεντης σου(και τα ποδια του).
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Τι ηθελα και το διαβασα πρωι πρωι..... αντε να περασει η μερα παλι σημερα   
     
  4. masterpiece

    masterpiece New Member

    Ζηλευω τον αφεντη σου, κατι τετοιο θα μαθω να κανει και το σκλαβακι μου  
     
  5. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Μήπως τελικά να το γυρίσω σε αφέντης;
     
  6. Maley

    Maley Contributor

    ..ομορφο...
     
  7. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Λατρεύω τα πόδια Του και όχι απο φετίχ!!

    Λοιπόν ένας απο τους 2 σας είναι δημόσιος υπάλληλος σίγουρα!
    Γιατί όλο αυτό θέλει και κάποια ώρα για να γίνει έτσι?
    Και μην το πάρεις ειρωνικά γιατί άμα φεύγεις από το πρωί και γυρνάς μεσάνυχτα στο σπίτι άντε να βρεις χρόνο και κουράγιο (ή κουράγιο και χρόνο καλύτερα) να περιποιηθείς τα πόδια του!
    Εκτός και άμα κάθεσαι σπίτι και δεν δουλεύεις, τότε πάω πάσο!
    Προσωπικά την βρίσκω ιδιαίτερα ερεθιστική την σκήνή που περιγράφεις αλλά εμένα στη θέση του με τέτοια χαλάρωση θα με είχε πάρει ο ύπνος!
     
  8. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Re: Απάντηση: Λατρεύω τα πόδια Του και όχι απο φετίχ!!


    ναι θέλει χρόνο καλέ μου(1 ωρίτσα πάνω-κάτω). Επίσης ειμαστε εργαζομενοι και οι 2 και μάλιστα με πολλές υποχρεώσεις , ιδίως Εκείνος. Μα και γω δεν γυρνώ παρα σπάνια πριν τις 5 στο σπίτι. Και πίστεψέ με έχω ένα σωρό άλλα εκτός της δουλειάς!!

    Τώρα για διευκόλυνσή σου, αυτό δεν το κάνουμε κάθε μέρα και δεν χρειαζεται κιόλας!!!
    Η σκηνή - όπως τη λες - δεν γράφτηκε γιατι είναι ερεθιστική ή με σκοπό να ερεθίσει!!! Είναι μια απο τις υπηρεσίες που χαίρομαι ιδιαίτερα να Του προσφέρω !!

    Το να χαλαρώσει είναι το ζητούμενο!!!!

    χμ..ε.. @..???.τώρα.. ..@%*# .... οσο για το άν θα σε πάρει ο ύπνος...   ε..???...χεχε...
    είναι καθαρά ζήτημα ιδιοσυγκρασίας ....!!

    (η αλήθεια είναι ότι δεν μου χει τύχει τα τελευτάια 4 χρόνια!!!!)  
     
  9. slave_to_love

    slave_to_love Regular Member

    Το μόνο που έχω να πω είναι - τυχερός ο Κύριος που έχει μια τέτοια σκλάβα... Αν η σκλάβα "αγαπάει" και περιποιείται με τέτοια αφοσίωση τα πόδια του Αφέντη της πόσο να αγαπά τον ίδιο τον Αφέντη? Είναι μία σκηνή απέραντης τρυφερότητας και προσφοράς που είχα την τύχη να βιώσω και εγώ η ίδια.

    Μακάρι όλοι οι άνθρωποι να έδειχναν έστω στο ελάχιστο τέτοια αφοσίωση για τον άνθρωπο που αγαπάνε και να κατάπιναν λίγο τα αμέτρητα θέλω και τον υπέρμετρο εγωισμό τους...
     
  10. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Λατρεύω τα πόδια Του και όχι απο φετίχ!!

    Κατά βάση συμφωνούμε. Σε πιστεύω όπως λές γιατί όλοι λίγο πολύ αχολούμαστε με πολλά και διάφορα.
    Θέλοντας και μη, η περιγραφή της σκηνής προκαλεί τις αισθήσεις αλλά αυτό μην το εκλαμβάνεις σαν κακό... δεν είναι κακό.

    Πάντως, όταν κάποιος ή κάποια δουλεύει κατά μέσο όρο 16 ώρες τουλάχιστον την ημέρα (ναι 16 δεν υπερβάλλω), 7χ7 (δηλαδή κάθε μέρα) τότε ο ύπνος δεν είναι θέμα ιδιοσυγκρασίας αλλά θέμα κούρασης και ανάγκης.
    Αλήθεια, πόσοι και πόσες έχουν κυριολεκτικά κοιμηθεί πάνω στο πληκτρολόγιο?
     
  11. gaby

    gaby Guest

    Πανέμορφο MPslave, σ ευχαριστώ που το μοιράστηκες μαζί μας, έπιασε τόπο η άδεια που πήρες να το γράψεις <χ>.

    ΥΓ... χώρια το αξιόλογο know how που περιέχει  
     
  12. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor


    thanks για το γλυκό σχόλιο tender (περισσότερες πληροφορίες για τα 'υλικά' ευχαρίστως μέσω pm lol)
    Eντολή ήταν tender μου ! εντολή  


    Eπίσης γλυκιά μου slave_to_love merci για τα καλά σου λόγια και κυρίως γιατί σχεδόν πάντα ξέρεις να μεταφράζεις σωστά αυτά που βλέπεις