Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λεκτικός εξευτελισμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος SannyG, στις 11 Απριλίου 2021.

  1. SannyG

    SannyG New Member

    Καλησπέρα, με ποιον τρόπο σας αρέσει να εξευτελίζετε τους/τις υπό σας ή με ποιο τρόπο σας αρέσει να σας εξευτελίζουν. Βρισιές, φτύσιμο ή πράξεις όλα καλοδεχούμενα. Θα ήθελα παραδείγματα. Ευχαριστώ από τώρα όσους απαντήσουν.
     
  2. tithon

    tithon Contributor

    αν πουν καμιά μαλακία, τους το επισημαίνουμε.
     
  3. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Παραδειγμα: βήχεις, επειδή είσαι άρρωστη και έχεις χλαπατσα.
    Λες του σκλάβου σου, να ανοίξει το στόμα του.
    Φτύνεις τα φλεματα σου στο στόμα του.
    Και κολλάει και αυτός, χλαπάτσα.
    Έτσι είστε 2 με χλαπάτσα στο ίδιο σπίτι.
     
  4. top_sub

    top_sub New Member

    Όλα καλοδεχούμενα
     
  5. kostas98

    kostas98 I didn't change. I just found myself

    Να γελάει σαρκαστικά, ενώ είμαι ανήμπορος να αντιδράσω για αυτό που μου κάνει!
     
  6. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Πολύ τολμηρό ή και χυδαίο λεξιλόγιο της ώρα της ερωτικής πράξης
    Ο εξαναγκασμός του να απαντήσεις με όποιον τρόπο απαιτεί ή και η χυδαία προγραφή του τι ακριβώς σου κάνει... ή και εξαναγκασμός της χυδαία περιγραφής του τι ακριβώς υφίστασαι
    Σε μένα λειτουργεί πολύ ερεθιστικά ο κάθε εξευτελισμός αλλά εδώ περιέγραψα έναν από τους πιο συνηθισμένους
     
    Last edited: 2 Μαϊου 2021
  7. JOHN_athens

    JOHN_athens New Member

    εξευτελισμος; η σιωπη ορθια ακινητη ημιγυμνη... η τελετουργια να προσαρμοστουν διάφορα κλιπ, ταπες... ο έλεγχος στο κορμι της.
    το σφιξιμο σαν εκφραση της
    γιατι σφίγγεσαι; κοιταγμα στα ματια...
    απαντησε...
    τρεμουλο στα χείλη...
    ψιθυροι και ομολογιες... απο εκεινη
     
  8. Mr_Dissaster

    Mr_Dissaster New Member

    Καλησπέρα κι απο μενα. Προσωπικα μου αρεσει να βλεπω τα πελματα να ακουμπουν το προσωπο της. Να την βαζω να μου γλειφει τα ποδια ενω ειναι ξαπλωμενη στο πατωμα κι εγω ορθιος. Λατρευω ενω μου κανει στοματικο να την φτυνω στο προσωπο βριζοντας και χαστουκιζοντας την. Τελος να της παταω το κεφαλι με το ποδι ενω της κανω πρωκτικο.
     
  9. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ξεκινάμε από τα βασικά :

    Στέλνουμε μήνυμα πχ :
    - Κατά τις 19.00 θα ρθω να σου ρίξω έναν π...τσο.

    Σε πιο προχω βδσμικη κατάσταση :
    - Κατά τις 19.00 θα έρθουμε να σου ρίξουμε έναν π...τσο

    Καθώς ανεβαινουμε λεβελ βδσμικου επιπέδου :
    -Πάρε τηλ την κολλητή σου. Στις 19.00 θα ρθουμε να σας ρίξουμε έναν π..τσο

    Στη πορεία που το σύστημα έχει αρχίσει και ρολαρει φανερα πια :
    - Στείλε μήνυμα στον @Elune και το @Koproskylo. Παρακαλεσε τους να έρθουν στις 19.00 να σου ρίξουν έναν π...τσο

    (Τι εννοείς όχι. Μια οικογένεια είμαστε)

    Και έπεται συνεχεια, ΜΠΙ-τσουνακια μου.

    Αχ 
     
  10. JOHN_athens

    JOHN_athens New Member

    με τουτα και με κεινα προκυπτει διαδηλωση, ερχονται τα ματ, γιατι δεν φοράς τη μάσκα σου και παει λεγοντας
    γραφει κι ενα 300αρι προστιμο και τρεχα γυρευε
     
  11. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

    Σου απανταω στον τιτλο γτ πιο κατω τα κανεις λιγο αχταρμα
    Καλο ειναι να γινετε με αιτια και οχι στο ασχετο οπως σου ειπαν και πιο πανω
    δλδ αφου πει η κανει την μαλακια για να πιασει και τοπο
    Καποιες φορες οι απλες καθημερινες βρισιες ειναι πιο αιχμηρες και ας μην εχουν κανενα σεξουαλικο υποβαθρο
    ειδικα αμα τις συνδιασεις με εναν ακομα χαρακτηρισμο και στο τελος κολλησεις την συνεπεια που εχει αυτο σε σενα π.χ (ηλιθιο αποβρασμα σε σιχαινομαι) κτλπ
    Μπορεις επισης να κανεις συνδυασμο με καποιο ζωο (τα μυρικαστηκα εχουν την τιμητικη τους και αλλα ζωα φαρμας)
    Ενας ακομα τροπος ειναι να εστιασεις σε καποια ιδιαιτεροτητα στο σωμα του/της που ξερεις οτι τον ενοχλει και να χτυπησεις εκει
    Η με το να κανεις ερωτησεις που ξερεις οτι θα τον/την φερουν σε δυσκολη θεση μ την απαντηση που θα πρεπει να δωσει
    Φτυσιμο χαστουκια ενα σπαστικο σπρωξιμο η και μια υποτιμητικη κλωτσια στα οπισθια ειναι μια καλη γαρνιτουρα
    Αυτα σαν μια παραμετρο το θεματος
     
    Last edited: 4 Μαϊου 2021
  12. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Τον βαζεις να τρεχει γυρω απο την τραπεζαρια κανοντας τον ηχο ελικοπτερου... Κυριακη του Πασχα μεσημερι!