Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λιπαντικό σε σπρευ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και υγεία' που ξεκίνησε από το μέλος Victoria_ash, στις 22 Μαϊου 2014.

  1. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    UHU*
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Αναγραμμάτισε, τι να πεις;
    Αφού δεν εξανδραπόδισε, ντέφι να γίνει.
    Εγώ πάντως, έχω μάθει πως επειδή το δέρμα είναι το μεγαλύτερο όργανο, πρέπει να έρχεται σε επαφή με πράγματα που δεν κάνουν κακό, και τεκμήριο αυτού αποτελούν όλα όσα τρώγονται. Βρώσιμα λιπαντικά, χωρίς παρενέργειες...
    Το σπαθόλαδο θέλει ειδική παρασκευή για εσωτερική χρήση και μπορεί όντως να αλληλεπιδράσει με το προφυλακτικό, έχει πολλά ενεργά συστατικά, δεν έχω τεκμήρια γι αυτό.
    Μπορεί να χρησιμοποιηθεί πριν, για προετοιμασία, αλλά κυρίως μετά, για επούλωση τυχόν αμυχών, εκχυμώσεων κλπ. Δεν είναι τυχαίο ότι το χρησιμοποιούν από την αρχαιότητα για να επουλώσουν βαθιές πληγές από σπαθιά.
    Παλιά, πήγαινα στον Όλυμπο και μάζευα τον Μάιο, μετά παρασκεύαζα δύο είδη, ένα βρώσιμο κι ένα πολύ πιο δυνατό, μόνο για εξωτερική χρήση. Είναι κάτι που έμαθα από την μάνα μου, που το έμαθε από την μάνα της κοκ. Έχω ακόμη αρκετό, φτουράει το σπαθόλαδο, ειδικά αν το παρασκευάσεις με κορυφαίας ποιότητας εξαιρετικά παρθένο ελαιόλαδο (και αίμα από 8 παρθένες)  
    Θέλει προσεκτική αποθήκευση με αεροστεγή βαζάκια, μακριά από τον ήλιο και τις ψηλές θερμοκρασίες.
    Είναι το πιο humane λιπαντικό που έχω χρησιμοποιήσει.
    Σπαθόλαδο, για τον κώλο του άλλου!  
     
  3. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    +10

    να συμπληρώσω πως είναι ευχάριστα δροσιστικό  
     
  4. proteus

    proteus Ότι έχεις να πεις, κάντο.

    Τι πιό μεθυστικό από έναν δροσάτο κώλο...