Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"Λοξοδρομήσεις"

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος S/M Healing, στις 4 Μαρτίου 2018.

  1. Υπάρχουν όπως διαβάζω άπειρα νηματα γι αυτο εδω μέσα, απορώ που δεν το ξέρετε. Τελος πάντων δεν πειράζει.
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    @tithon

    Το βανίλα σεκχ το κάνουν τα λέλουδα, το άαλο το κάνουν τα θηλαστικά...
    Το καλύτερο βανίλα σεκχ το κανουν στην Μαδαγασκάρη πούχει καλές βανίλιες κει...
     
  3. Ravenia

    Ravenia "Post verba verbera"

    Εκλαψα,το ομολογω
     
  4. -Volt-

    -Volt- Contributor

    όχι γιατί είναι ακούσιο

    δεν υποτιμά τους χωριάτες τους ημιμαθείς και τους ''ψάχνω δικαιολογία'' υποτιμάει.
     
  5. S/M Healing

    S/M Healing Et Ιn Arcadia Εgo

    Ευχαριστώ πολύ που ασχολήθηκες με το νήμα. Πολύ όμορφα λόγια. Δεν ψάχνω για κάτι, το έχω βρεί εδώ και αρκετά χρόνια αυτό που θέλω και οι ρόλοι μας με την σύντροφό μου είναι απολύτως ξεκάθαροι. Απλά είμαι αρκετά "πίσω" θεωρώ, σε αυτά που συμβαίνουν γενικότερα στον "πλανήτη των bdsmers". Ζητάω απαντήσεις σε γενικότερα θέματα και με ενδιαφέρει το πώς βιώνουν τα άτομα έκαστοι τα θέματα αυτά. Οι απόψεις των ατόμων που μοιραζόμαστε κοινά "γούστα" με βοηθούν στο να κατανοήσω κάποιες ιδέες στις οποίες ίσως και να μην έχω πρόσβαση. Επίσης "ανοίγουν" και το μυαλό μου. Θα σου πω κάτι που ίσως φανεί γελοίο. Πρίν πολλά χρόνια, μια φίλη μου Sub μου είχε βάλει μια πορνοταινία στην οποία μία κοπέλα έκανε rimming σε έναν άντρα. Αυτόματα σχολίασα: "ρε τι είναι αυτό ρε, μήπως ο τύπος είναι κρυφογκει και γουστάρει να του γλύφουν τον κώλο;" Τώρα αυτό το σκέφτομαι και με πιάνουν τα γέλια. Αυτά.
     
  6. Δεν πειράζει ρε αγόρι που είσαι πισω. Καλύτερα πισω παρα διαδικτυακά μπροστα.
     
  7. S/M Healing

    S/M Healing Et Ιn Arcadia Εgo

    Πως δεν υπάρχει. Ο μπετόβλακας ειναι ένα ων (ίσως) προς εξέλιξη. Αν πάει μπραστά στον καθρέφτη του και αναρωτηθεί: "Μήπως είμαι μπετόβλακας τελικά;"Τότε ίσως το "μπετό" αρχίζει να ραγίζει και τελικά ίσως μετά απο μια επιτυχημένη πορεία αυτογνωσίας πάψει όχι μόνο να είναι μπετόβλακας, αλλα και απλά βλάκας. Ενώ κάποιοι άλλοι που κοιτάνε τον καθρεφτη τους και συνεχώς λένε: "Μα τί εξυπνοπούλι είμαι ο άτιμος" ( ενώ ουσιαστικά είναι μπετόβλακες) δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να παψουν να είναι μπετόβλακες, θα ζούν ως τον θανατό τους ως μπετόβλακες, έχοντας την σιγουριά ότι είναι πανέξυπνοι.
     
  8. S/M Healing

    S/M Healing Et Ιn Arcadia Εgo

    Αν ήταν να αλλάξω θα έβαζα Perv μου φαίνετε ακόμη πιό χρήσιμο  
     
  9. Βρε δεν υπάρχει σωτηρία σου λέω... Μη το ψάχνεις...
     
  10. S/M Healing

    S/M Healing Et Ιn Arcadia Εgo

    Γέλαγε, επειδή ταυτόχρονα με το χτύπημα, δεν της "έριξες" μαζί και άγριο βλέμμα βρε χαζούλη. Ξανακάντο όπως σου λέω εγώ και θα πιάσει!  
     
  11. S/M Healing

    S/M Healing Et Ιn Arcadia Εgo

    Αυτη ήταν η επιστημονικότερη απάντηση που έχω πάρει ως τώρα. Θα με βοηθήσει να καλύψω τα "κενά" που θέλω. Σε ευχαριστώ θερμά που ασχολήθηκες με αυτο το νήμα.
     
  12. goodevil

    goodevil arcade Premium Member

    Το χτιζουν καθε μερα δε σπαει το βαφουν κιολας να φαινεται ωραιο οποτε στο
    καθρεφτη βλεπουν αλλα.
    Η δευτερη κατηγορια δε ξερω που κολλαει ουτε το χωριατες.