Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΜΗΠΩΣ ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 30 Ιανουαρίου 2007.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Μηπως θα πρεπει να κανουμε ενα βημα πιο περα ? (λεω εγω τωρα).

    Μηπως θα πρεπει να σταματησουμε να καταναλωνομαστε σε καυγαδες μεταξυ μας,και να αναμασαμε σχεδον τα ιδια και τα ιδια θεματα?

    Μηπως θα πρεπει να ξεκινησουμε να διοργανωνουμε συχνα παρτυ,Κυριακατικα καφε γνωριμιας, εκδρομες γνωριμιων και μιτινκ και σε αλλα μερη της Ελλαδος εκτος απο την Θεσσαλονικη, γιατι δεν μπορουν ολα τα μελη να πηγαινουν μονο Θεσσαλονικη?

    Μηπως αυτες τοις τεχνικες των Μαστερ και Μιστρες, και τοις αντοχες των υποτακτικων θηλυκων και αρσενικων, που διατυμπανιζουμε(θεωρια)μονο, να τοις κανουμε και (πραξεις) για να μαθενουν και οι νεοι στον χωρο? Και μην μου φοβαστε μεχρι 69 ατομα σε ενα bdsm παρτυ λενε οι φιλοι μου Ολλανδοι ειναι σχεση, απο εκει και επανω ειναι (παρτουζα).

    Μηπως θα πρεπει να γνωριζοντε τα μελη απο κοντα σε συζητησεις καφε κ.λ.π., και να φτιαχνουν σχεσεις μεταξη τους, η μικρα prive παρτυ ολιγων ατομων αφου εχουν γνωριστη και εμφανισιακα και γενικα?

    Μηπως πρεπει τελος παντων να δηξουμε και στους κατακριτες μας εξω οτι δεν ειμαστε λεπροι? Οτι αν αυτοι οι δηθεν νορμαλ τρωνε την μπριτζολα με το χερι,εμεις οι ανωμαλοι θελουμε να την τρηπαμε με το πιρουνι, και να την κοβουμε με το μαχερι προτου την φαμε..... και η ουσια δεν διαφερη παρα μονο ο τροπος που το κανουμε, και στο κατω κατω ετσι μας αρεση γμτ.

    Μηπως πρεπει να αποβαλουμε επιτελους τα ταμπου, τοις ντροπες, και τους φοβους μας? Τι προχωρημενα ατομα λεμε οτι ειμαστε? Κουτσομπολιστηκο φοριουμ το εχουμε καταντηση τελικα αυτο το υπεροχο site, που ενα σκοπο που θα πρεπει να εχει ειναι να αναδιξη το bdsm και στην Ελλαδα.

    Μηπως πρεπει να ξεβαλτοσουμε λιγο, ειμαστε κολημενοι μονο πισω απο ενα φοριουμ που στην ουσια δεν ξερουμε πως να το χρησιμοποιησουμε, ας κανουμε και ενα βημα παρα πανω γαμωτο μου, θα μας παρη ο υπνος.. λιγο τσουναμι δεν βλαπτη βαλτοσαμε πια (λεω παλη εγω )... τωρα αν με ακουη κανενας ας απαντηση τι (λεη αυτος)......   
     
    Last edited: 30 Ιανουαρίου 2007
  2. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: ΜΗΠΩΣ ?

    Πολυ καλα τα λες! Οσο μπορουμε θα πρεπει να ανοιχτουμε και να γνωριστουμε μεταξυ μας. Αυτη ειναι η δύναμή μας.
     
  3. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: ΜΗΠΩΣ ?

    Μαστερπερρις και εγω μαζι σου ειμαι.
    Επειδη σε βρισκω πολυ μαχητικο, δεν εχεις παρα να διοργανωσεις το επομενο παρτυ.
     
  4. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Όπως λένε και οι Αγγλομαθείς φίλοι μας, count us in mate  
     
  5. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: ΜΗΠΩΣ ?

    Το βρησκω πολυ καλη ιδεα και ειναι κατι που καλλιεργω στο μυαλο μου εδω και καιρο. Το να δημιουργησουμε εναν νεο κυκλο (κοινωνικο) μεταξει μας, περαν του υπαρχοντος που ο καθενας μας εχει, νομιζω οτι μονο καλο θα μας κανει! Περα απο το οτι εχουμε κοινο τροπο ζωης, κοινα ενδιαφεροντα, την ελευθερια που θα εχουμε στο να εκφραζομαστε πιο ελευθερα και ανετα, ισως και αυτη η "ομαδοποιηση" να ειναι η αρχη μιας κοινωνικης ισως και παραπανω διαικδηκησεις. Απο εμας εξαρτατε και σαφως απο εμας πρεπει να γινει η αρχη.
    Οπως λεει και ο Master Spiiler, count me in!!
     
  6. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Κι εγώ μαζί σου Πέρι  
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΜΗΠΩΣ ?

    Το νόου ας μπέτα δηλαδή  
     
  8. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: ΜΗΠΩΣ ?

    Masterperris μένω για άλλη μια φορά γοητευμένη  
    Πολύ καλή ιδέα, κι αν είχε εφαρμοστεί από την αρχή με μεγαλύτερη συχνότητα θα μας είχε γλιτώσει από πολλές παρεξηγήσεις. Κάθε πρωτοβουλία λοιπόν καλοδεχούμενη για πάρτι, συναντήσεις με ή χωρίς θέμα, καφέδες. Εμείς πάντως κάτι έχουμε στα σκαριά και θα το ανακοινώσουε λίαν συντόμως  
     
  9. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: ΜΗΠΩΣ ?

    Νομιζω οτι αυτος ο λογος που ανεφερε η alnair ειναι ο βασικοτερος και ολα τα αλλα ειναι στην διαθεση και στις αναζητησεις του καθενος.
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΜΗΠΩΣ ?

    Συμφωνώ απόλυτα...
     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΜΗΠΩΣ ?

    Πολη καλη αρχη αλλα θελω και αλλες/ους ενδιαφερομενες/ους, που ομως δεν θα κανουν πισω την τελευταια στιγμη, και θα ειναι προθημες/οι να *παιξουν* αν μιλαμε για παρτυ, ειδη χωρος εχει βρεθη, περιμενω ανταποκριση και μεσω pm,επιδει ειμαι τελιομανης (αλλη μια ανωμαλια μου)......, θελω να γινη κατι καλο και να πιαση υψηλα στανταρ, οταν υπαρξη ανταποκριση θα σας αναφερω λεπτομερειες.
     
  12. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: ΜΗΠΩΣ ?


    Το Ηθών τι ώρα θα έρθει να μας μαζέψει ,
    για να ξέρω να έχω φύγει λίγο νωρίτερα ,
    γιατί δεν θα τα αντέξει ο πατέρας μου
    να γίνει ρόμπα στην Ασφάλεια με τίποτα στην ηλικία του .