Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος mds, στις 2 Μαϊου 2007.

  1. mds

    mds Regular Member

    Το κορίτσι της συνοικίας του Mesodo μου θύμησε μια παλια ιστορία που είχα ζήσει πριν 16 χρόνια ένα καλοκαίρι κάπου στην ανατολική Αττική.
    Ενας φίλος φιλοξενούσε μια γερμανίδα με μια φίλη της και έμενα και εγώ στο σπίτι.
    Η κοπέλα ήταν 21 χρονών... ένα αστέρι 1,82 με μακρυά ίσια μαλλιά, σκούρο δέρμα,
    πράσινα μάτια και κορμί φιδίσιο.
    Βγαίναμε όλοι έξω και την κοίταν και οι γυναίκες ακόμα.
    Δεν θα κρύψω ότι όσο είμαστε μαζί τα μάτια μου δεν έφευγαν απο τα πόδια της.
    Μα ήταν τόσο αψεγάδιαστη...τόσο όμορφη....ίσια μακριά δάχτυλα, μια καμάρα απίστευτη και από πάνω οι φλέβες των ποδιών της δημιουργούσαν ένα εκρηκτικό κλίμα.
    Πολλές φορές τα απογεύματα που ετοιμαζόμαστε για να βγούμε πίναμε καφέ στον κήπο και
    την έβλεπα πόσο περιποιούταν τα πόδια της.
    Τι κρέμες, τι λίμες, τι νερά, τι βαμμένα νύχια.
    Εκείνη είχε καταλάβει ότι χαζεύω τα πόδια της γιατί πολλές φορές που τα κοίταζα με έπερνε χαμπάρι.
    Η φιλη της δε, άααααλλη αυτή στον κόσμο της.
    Καμία σχέση με εμένα, καμία σχέση εγώ με αυτήν. Κοιμόμαστε στο ίδο κρεβάτι αλλά στη μια άκρη ο ένας στη μια άκρη ο άλλος!
    Ολα κυλούσαν όμορφα και ωραία. Χαβαλέ, μπάνιο, θάλασσα, αστειάκια κλπ κλπ.
    Ενα βράδυ η φίλη έπρεπε να φύγει για Πειραιά για μια δουλειά που είχε, και πως έκατσε έτσι
    ο φίλος μου προσφέρθηκε να την πάει, γιατί και εκείνος θα καθόταν Πειραιά για να μπορέσει το πρωί να πάει σε δικές του δουλειές.
    Ετσι εκείνο το βράδυ μείναμε οι δυό μας στο σπίτι και αποφασίσαμε να κατσουμε στον κήπο
    για να ξεκουραστούμε απο τα συνεχή ξενύχτια.
     
  2. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ

    Θα επισημάνω πως δεν είχα καμία πονηρή βλέψη ως προς την κοπέλα αυτή, παρόλο που ο
    φίλος μου δήλωνε ξεκάθαρα πως "αμα την καταφέρεις καλό θα μου κάνεις γιατί είναι τσιμπούρι!!!"
    Αλλά δεν τολμούσα κάτι τέτοιο, οι αρχές μου δεν το επέτρεπαν μέχρι εκείνο το βράδυ!
    Καθήσαμε με ένα μπουκάλι κρασί στις καρεκλες του "σκηνοθέτη".
    Εγώ φορούσα ένα t-shirt και σορτσάκι, και εκείνη το ίδιο.
    Παρόλο που δεν θα βγαίναμε δεν είχε παραβλέψει να φτιαχτεί γενικά, κρέμες, μανικιούρ πεντικιούρ κλπ.
    Η συζήτηση ήταν γύρω από πολλά πράγματα, πως είναι οι ζωές μας γενικά, μουσική, ταξίδια, ότι μπορεί να φανταστεί κανείς.
    Κουβέντα στην κουβέντα και πίνε-πίνε πέρασε η ώρα..είχε πάει 1 μετά τα μεσάνυχτα, ειχαμε φάει και κάτι ψιλολόγια και δώστου πίνε-πίνε.....
    Η φωτιά αρχίζει να σιγοκαίει όταν βγάζει τις σαγιονάρες της και ακουμπάει τα πόδια της στην καρέκλα μου, και ταυτόχρονα με "παρακαλάει" αν δέχομαι να τα ακουμπήσει πάνω στην καρέκλα γιατί "την κόβει το σίδερο" και έχει πιαστεί.
    Μα τώρα τι να απαντήσω?
    Με το ναι, με έβαλε ανάμεσα στα πόδια της και με μια κίνηση πήγα την καρέκλα πιο κοντά της για να βολευτούμε καλύτερα....
    Η κουβέντα συνεχιζόταν περί ανέμων και υδάτων και είχε φτάσει μια στιγμή που ήταν λίγο
    ζαλισμένη. Ηξερε και είχε αντίληψη του τι έκανε όμως. Αλλά δεν ήταν και 100% στα καλά της.
    Αλλάζοντας θέση, πήρε τα πόδια της, με τις άκρες τους ακούμπησε τα γόνατά μου, άνοιξε τα πόδια μου και ακούμπησε τα δικά της στην άκρη της καρέκλας, μερικούς πόντους πριν απο το επίμαχο σημείο μου, το οποίο είχε αρχίσει να αντιδρά και να ψάχνει μια διέξοδο προς τα πάνω...
    Λυγισμένα όπως είχε τα γόνατά της, πάντα για να βολεύεται το κορίτσι, άρχισε ένα παιχνίδι
    "σε βλέπω-δεν σε βλέπω" δεξιά-αριστερά το κεφάλι γιατί δήθεν δεν είχαμε οπτικό πεδίο.
    "Μα δεν σε βλέπω" λέει ξαφνικά.
    "Θέλω να σε βλέπω όταν μιλάμε" είπε και σηκώνει τα πόδια της, τεντώνεται και τα βάζει πάνω στην κοιλιά μου....αμέσως κάθεται πιο κάτω στην καρέκλα σαν ξαπλωμένη και τα βάζει πλέον στις μασχάλες μου!
    Εκείνη τη στιγμή μου ήρθε η μυρωδιά από την κρέμα βανίλια που βάζει και έπαθα σοκ!
    Εβλεπα τα δάχτυλά της απο κάτω και οι πρώτες σταγόνες είχαν κάνει την εμφάνισή τους ανάμεσα στα πόδια μου, έπρεπε να κουνηθώ να αλλάξω θέση γιατί δεν πήγαινε άλλο.
     
  3. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ

    Ολα αυτά γινόντουσαν εντελώς !!! φυσιολογικά, με την κουβέντα μας και το κρασί μας.
    Εγώ είχα σταματήσει να πίνω γιατί έπρεπε να έχω τον έλεγχο.
    Τι να ελέγξω...τέλος πάντων!
    Κάποια στιγμή άρχισα να χαμηλώνω ασυναίσθητα και να φέρνω σιγά σιγά το πρόσωπό μου προς τις πατούσες της.
    Είχα πλέον ξεφύγει. Είχα πιάσει τα πόδια της με τα 2 χέρια και τα χάιδευα πολύ αργά, σχεδόν ακίνητα τα χέρια, από τον αστράγαλο μέχρι πάνω από τα γόνατα.
    Το έκανα επίτηδες πλέον, δεν με ένοιαζε τίποτα, ήθελα και την είχα καβλώσει.
    Ενοιωθα το ρίγος της και την ανάσα της μα ξαφνικά άρχισα να νοιώθω παράξενα γιατί το παιχνίδι πιά είχε "χοντρύνει".
    Με μια κίνηση έσκυψα και έβαλα το δάχτυλό της στο στόμα μου και τότε έγινε το αναπάντεχο!
    Τραβήχτηκε και έβαλε μια φωνή! "Τι νομίζεις ότι κάνεις?" "Θα έπρεπε να ντρέπεσαι που με εκμεταλλεύεσαι"!!!
    Ε τότε έμεινα μαλάκας! Εβλεπα γύρω μου ανθρωπάκια να με δείχνουν και να γελάνε περιπαιχτικά!
    Ηταν όμως και αυτό ένα μέρος του παιχνιδιού.
    Βλέποντάς με να έχω κολόσει και να μη μιλάω έριξε ένα χαμόγελο και έσκασε το παραμύθι.
    "Αν τα θέλεις πραγματικά τότε θα γονατίσεις και θα με παρακαλέσεις"
    Άκόμα το θυμάμαι... "if you want it stay on your neels and say please"
    Μην έχοντας άλλη επιλογή το έκανα για να πάρω την απάντηση.
    "Ok.... if you want it you must play my rules....you must be my slave"
    Και πριν προλάβω να μιλήσω συνέχισε "i think your friend doesn't likes it"!
    Εκεί κόπηκα τελείως. Αυτό ήταν εκβιασμός.
    Καλά να πάθω όμως....
     
    Last edited: 2 Μαϊου 2007
  4. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ

    Αμέσως σηκώθηκε και πήγε προς το δωμάτιό της. Ελα μέσα μου είπε και μόλις μπήκα μέσα
    αμέσως γδύθηκε.
    "Δεν θα κάνουμε σεξ", είπε.
    "Απλά θα με ικανοποιήσεις"
    Με έβαλε να ξαπλώσω ανάσκελα και ήρθε από πάνω μου, με κοίταξε για λίγο και χωρίς να μιλήσει γύρισε την πλάτη της και έκατσε πάνω στο προσωπό μου.
    Εκανε facesit!. Εκατσε σφιχτά, με το ζόρι ανέπνεα.
    Μου έπιασε τα χέρια από τους καρπούς, σήκωσε τα χέρια ψηλά και άκουσα να λέει.."lick me now".
    Επαθα παροξυσμό. Κινούνταν πάνω στο προσωπό μου τόσο σφιχτά και μια η γλώσσα μου έμπαινε στον κόλο της μια στο μουνί της.
    Είχε πλυμμηρίσει το προσωπό μου και το έκανα με μεγάλη ευχαρίστηση.
    Η γεύση της ήταν απίστευτη. Είχε κάτσει τόσο καλά πάνω μου που έμπαινα μέσα της.
    Κινούνταν λες και ήταν πάνω σε άλογο.
    Σε μια στιγμλη άφησε τα χέρια μου, έσκυψε και άνοιξε ο κόλος της περισσότερο.
    Εβαλα την γλώσσα μου μέσα και την πίεζα. Της έκανα έρωτα απο πίσω με τη γλώσσα μου.
    Ξαφνικά ένοιωσα ότι μου έπιασε με το ένα χέρι τα αρχίδια και με το άλλο τον πούτσο.
    Τα έσφιξε αρκετά μέχρι να με καταλάβει ότι πόνεσα και αμέσως άρχισε να τον παίζει τρελά.
    Μα απίστευτα τρελά. Μέσα σε δευτερόλεπτα είχα τελειώσει και είχα πλυμμηρίσει τα χέρια της με μια μεγάλη ποσότητα σπέρματος.
    Σηκώθηκε λίγο και με τα λερωμένα χέρια της άλοιψε όλη την περιοχή από κάτω της και ξαναέκατσε πάνω μου.
    Η γλώσσα μου και τα χείλη μου είχαν μουδιάσει από το γλύψιμο.
    Και τώρα αυτό δεν μου άρεσε και τόσο που γινόταν με το σπέρμα αλλά όποτε πήγαινα να
    κουνηθώ καθόταν πάνω μου όλο και περισσότερο.
    Κράτησε αρκετη ώρα αυτό, είχε τι ένα και δύο, ένα σωρό οργασμούς. Με χτύπαγε με τα μπούτια της στα μαγουλα κάθε φορά που τελείωνε και νόμιζα ότι θα μείνω εκεί.
     
  5. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ

    Επιτέλους σταμάτησε.
    Σηκώθηκε και έκατσε δίπλα μου.
    "you are a good boy"! είπε.
    "τι είσαι εσύ"? την ρώτησα.
    "Αφέντρα" "Κυρία? Θέλεις σκλάβους?" "Παίζεις τέτοιο ρόλο"?
    Οχι και τόσο...απάντησε. Θέλω να με γλύφουν αυτό είναι όλο.
    Και επειδή ο φίλος σου δεν γλύφει είπα να δοκιμάσω εσένα!
    "Και μια και είμαι οκ δεν ξεχνάω αυτό που θέλεις" είπε και ξάπλωσε απέναντί μου βάζοντας και τα 2 πόδια της πάνω το προσωπό μου.
    Τα έγλυψα. Μια ώρα τουλάχιστον. Είχα χάσει κάθε αίσθηση στο στόμα μου.
    Την έγλυφα μια ώρα τουλάχιστον, μιάμιση περίπου, και τώρα συνέχιζα στα πόδια της,
    Δεν άφησα τίποτα, ανάμεσα στα δάχτυλα, τις πατούσες τους αστράγαλους παντού.
    Ξαναείχε ερεθισμό αλλά δεν το συνέχισε. Απλά απολάμβανε το γλύψιμο.
    Εφτασα σε σημείο να βαρεθώ και εγώ και εκείνη.
    Είχε πάει 5 το πρωί.
    Σηκώθηκα εντελώς κουρέλι να πάω για ύπνο.
    Με έπιασε από το χέρι, μου έδωσε ένα δυνατό γλωσσόφιλο και μου είπε.
    "Θα ήθελα να με γαμήσεις, αλλά δεν θα το κάνω γιατί είμαι με τον φίλο σου"
    Την κοίταξα χαμογέλασα και δεν μίλησα.
     
  6. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ

    Την επόμενη μέρα που είμαστε πάλι όλοι μαζί έπρεπε όλα να ήταν φυσιολογικά.
    Κοιταχτήκαμε μια δυο φορές ανταλλάσοντας ένα ηλίθιο χαμόγελο, αλλά δεν αναφερθήκαμε πάλι στο γεγονός αυτό ακόμα και σε στιγμές που θα μπορούσαμε να μιλήσουμε οι δυό μας.
    Πέρασαν 3 μέρες και έπρεπε να φύγει.
    Ηθελα να το ξαναζήσω αυτό αλλά ήξερα ότι δεν θα γινόταν ποτέ.
    Απλά στον αποχαιρετισμό είπε ένα "thanks baby" στο αυτί μου και έφυγε.
    .......
    Μετά από ένα μήνα πήρα ένα γράμμα.
    Ηταν απο εκείνη! τι να γράφει σκέφτομαι το ανοίγω και είχα ένα διπλωμένο χαρτί.
    Το άνοιξα και τι είχε κάνει???
    Είχε ζωγραφίσει το περίγραμμα των ποδιών της και μέσα είχε και ένα φιλί.... απο αυτά με το γνωστό αποτύπωμα.
    Εφερα το χαρτί κοντά και το μύρισα. Μύριζε βανίλια. Αυτό έφτανε.
    Δεν ήταν μια ερωτική ιστορία. Ηταν απλά ένα βίτσιο. Ισως ήθελε να επιβεβαιώσει (?) ότι δεν της αντιστέκεται κανένας?
    Ηταν ένα παιχνίδι της στιγμής? αν δεν βρισκόμαστε μόνοι εκείνο το βράδυ πόσο διαφορετικά θα ήταν τα πράγματα?
    Κανείς δεν ξέρει. Ισως είναι πολύ light για να το εξιστορώ εδώ πέρα.
    Αλλά το θυμήθηκα πάλι.
    Εφερα το χαρτί και το μύρισα ξανά...
    Πέρασαν τόσα χρόνια και ποτέ δεν ξαναέγραψε.
    Ουτε σε εμένα ούτε στον φίλο μου...εξαφανίστηκε τελείως.
    Και το χαρτί ακόμα και τώρα μυρίζει....
     
  7. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    stuff dreams are made of  
     
  8. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Re: ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ

    meaning?
     
  9. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Πολυ ωραια ιστορια αλλα οπως παντα τα καλα διαρκουν λιγο 
     
  10. gaby

    gaby Guest

    θαυμάσια ιστορία μου φάνηκε, σαν μία έμπνευση της στιγμής και για τους δύο, κάτι που ίσως σας άνοιξε τα μάτια για νέες κατευθύνσεις.

    πιστεύω ότι θα σε θυμάται όπως κι εσύ  
     
  11. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    εννοω ειναι απο εκεινα τα πραγματα που εγιναν ενω θα μπορουσαν να μην εχουν γινει ποτε, απο τοσα αλλα που δεν εγιναν ποτε, αυτο εγινε. οποτε ως κατασταση ηταν σχεδον ονειρικη.

    ολοι εχουμε διαφορες τετοιες ονειρικες ιστοριες της μιας φορας που δεν θα ονομαζαμε ποτε one night stand...
     
  12. Maley

    Maley Contributor

    ..πολυ καλη εμπειρια..γινεται καλλιτερη γιατι δεν ειχε συνεχεια..