Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Iagos, στις 6 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Iagos

    Iagos Contributor

    Συμβαίνει πέρα από την αυστηρή και ουσιαστική πολλές φορές προσέγγιση σε θέματα bdsm σχέσεων ,οι ίδιες οι σχέσεις να ζουν και να μοιράζονται μικρά πράγματα που σηματοδοτούν την μοναδικότητα της ίδιας της σχέσης.
    Ποιά μικρά και καθημερινά πράγματα μοιράζεστε;ποιές στιγμές σας έχουν ξαφνιάσει ή σας έκαναν να χαρείτε, να ενθουσιάστητε ή να νοιώσετε τρυφέρα βγάζοντας ένα μικρό χαμογελακι;
    Ποιές κινήσεις ,βλέμματα ή και ο,τι άλλο σας κάνουν να θέλετε να μοιράζεστε να ζείτε την καθημερινότητα σας με τον/την Κυρίαρχο/η ή την/τον σκλαβα/ο Σας;
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    οταν μου δινει την πιστωτικη της και μου λεει: ειναι δικη σου πασα μου!!! 
     
  3. wanderer

    wanderer Regular Member

    Απάντηση: ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

    Ακριβώς το πόσο εύκολα για εμένα μπορεί να συνυπάρχει αυτό που έχει όνομα D/s στην καθημερινότητά μου, αβίαστα, χωρίς να είναι κάτι το ξεχωριστό, χωρίς να έχει τον συγκεκριμένο χώρο και χρόνο.
    Το να είναι η καθημερινότητά μου, χωρίς να το "αντιλαμβάνομαι" ως κάτι το μεμονωμένο.
     
  4. zinnia

    zinnia Contributor

    στιγμες εντονου παθους και μεγαλων παυσεων..

    στιγμες καθημερινες μεσα απο πρακτικα οσο κι ουσιαστικα θεματα

    στιγμες σε μια εξοδο , η στιγμες απομονωσης

    στιγμες χαλαροτητας και στιγμες εντονου ξεσπασματος.

    Η Κυριαρχια και η υποταγη δεν ειναι μονο στο κρεββατι ειναι παντου παρουσα και σε καμμια περιπτωση μονο στο μυαλο.
     
  5. Iagos

    Iagos Contributor

    Απάντηση: Re: ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

    ..υπέροχα ενδιαφέρον
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    That's correct,i agree:nod:
     
  7. pancyber

    pancyber Regular Member

    Ανοίγω τα μάτια μου και κοιτάζω την ώρα, 13:30.
    Γυρνάω το κεφάλι μου, που ακόμα πονάει από το ξενύχτι, την κοιτάζω καθώς ξυπνάει κι εκείνη...
    -"Θα σου πω μια λέξη με πολύ μεγάλη σημασία!" ψελίζω καθώς τεντώνομαι, και συνεχίζω... "ΚΑΦΕ!"
    Μου σκάει ένα θυμομένο χαμόγελο και αποκρίνεται βαριεστημένα...
    -Θα σου πω μια λέξη με ακόμα μεγαλύτερη σημασία...
    Την κοιτάζω με απορία...
    -ΚΑΝΕ!

    Ήταν σαφές ποιός θα έφτιαχνε καφέ εκείνο το πρωί ;-)
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Στην twilight zone βρισκεται το φορουμ;
    Αυτο το εχω βιωσει και γω, περιπου με τα ιδια λογια ...