Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μίλα μου βρόμικα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Resources and Tutorials' που ξεκίνησε από το μέλος camera_obscura, στις 20 Απριλίου 2008.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Μπορεί να μετρά με ακρίβεια τα μαστιγώματα.  
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ήρθε η ώρα να δούμε το θέμα σοβαρά.

    Είναι επειδή κανένας συνουσιαζόμενος δεν μπαίνει στον κόπο να φιμώσει τον μαλάκα με τον οποίον πηδιέται.

    Οι περισσότερες γυναίκες δεν βλέπουν ποδοσφαιρικούς αγώνες. Και όταν βλέπουν, μόνο τσιρίζουν. Δεν χρησιμοποιούν λέξεις. Αυτό κάτι μας λέει για το ποιος μιλά βρώμικα και τί συναισθηματική ηλικία έχει α) όταν πηδάει, β) όταν βλέπει μπάλα. Τείνουν να συγκλίνουν κατά την άποψη μου, σε ένα εφηβικό νουμεράκι, κάργα αγκυλωμένο, αλλά μην με ακούτε πολύ σήμερα γιατί έχω τα νεύρα μου, πάσχω από σκλαβίσιο PMS.

    Ω ναι, πολλές τροποποιήσεις. "Σκίσε με, γάμισέ με, χώστο μου, ναι, όχι". Αυτή είναι η γκάμα των γυναικείων εκδηλώσεων. Μία σίγουρη ένδειξη ότι κάποια προσποιείται. Ποτέ δεν μπόρεσα να αρθρώσω κουβέντα όταν την έβρισκα πραγματικά. Κάτι μουγκρητά μόνο που θα ταίριαζαν σ' εκείνο το συγκλονιστικό εργάκι, Quest for fire.

    Αμ καλά τα λέω για το φίμωμα, αλλά ποιος με ακούει, την Κασσάνδρα...

    Εκπληκτικό. Είδαμε και πάθαμε να κλείσουμε τα σκέλια μας... 

    Αρκεί η αισχρότητα των λέξεων για την επίτευξη μίας τάσης προς την υπέρτατη γκαύλα. Επιτέλους μιλάμε. Βγάζουμε πάραυτα το φίμωτρο και επικροτούμε. Ξεκωλιάρα, σε ξεπατώνω, σου παίρνω τη σουφρίτσα, να γίνω συναισθηματική και να πω, αχ εκεί βαθιά μου αρέσει, θα το χαλάσω, πάλι φίμωτρο, θα το βγάλουμε όταν έρθει η ώρα του κώλου - πίπας. Γλύψτα όλα μωρό μου (συνδυασμός αισχρότητας και τρυφερότητας), σου αρέσει η γεύση του κώλου σου; (στυλ Κέρουακ, περνάμε σε μπητ λογοτεχνία τώρα), έχει γεύση από ροδάκινα (Μπάροουζ). Το πάω σε Ναμπόκοβ: έχει γεύση από ροδάκινα, μπαμπά.

    Μιλάμε για ξέσκισμα, έτσι; Το ψυχικά ευνουχισμένο θήλυ βλέπει με μισό μάτι την έκπληξη του "ροδακινο-μπαμπά", παρόλα αυτά επιμένει. "Βάλτο μέσα αργά αργά να το νιώθω. Λϊγο πιο μέσα. Άνοιξέ το με τα χέρια σου. Πιο πολύ. Εκεί. Εκεί."

    Αυτός ο ρομαντισμός θα με φάει εμένα, να δείτε. 

    Καλά εικάζεις και φρονείς. Όταν γαμιόμαστε θέλουμε χυδαιότητες. Όσο πιο χυδαία τόσο πιο καλά. Είναι μάλλον θέμα βεβήλωσης. Αν δεν βεβηλώσεις, γιοκ απόλαυση.

    Ω ναι. A man's chattle. Γιατί όχι; Μου ακούγεται υπέροχο. Βάλτο εσύ και άσε τα υπόλοιπα σ' εμένα. Διαιώνιση, πλήρωση συναισθημάτων, επιστροφή στην μήτρα, στη μητέρα γη, ενοποίηση με το Ένα, ότι γουστάρεις μάτια μου. Απλά δώστο.

    Αυτή που προηγουμένως ήταν ψυχικά ευνουχισμένο θήλυ. Μάλιστα. Αιώνες επί αιώνων στραβομαλακίας εγκεφάλου αποτυπώνονται σε τούτο δω το νήμα. Χαίρομαι ιδιαίτερα γι αυτό. Δεν χρειάζεται να δώσω πηγές. Να μη μου λένε ότι δεν έχω την δικιά μου φωνή. Χαχα. Εντάξει τώρα;

    The search for the Holy Grail. Δεν επιστρέφουμε στο ποδόσφαιρο λέω εγώ;

    Πραγματικά δεν έχω ιδέα τί εννοείς. Μπορείς να διευκρινίσεις παρακαλώ;

    Εκτός αν έχει μαζέψει τίποτε οικονομίες στην τράπεζα. Κατά προτίμηση ψυχικές.

    Χαρά στον που την έχει. Ή θα πάθει έλκος ή δεν θα βαριέται ποτέ. Ιδίως αν είναι αστός.

    Η αισχρότητα είναι γκαυλωτική. Οι περισσότερες αισχρότητες απευθύνονται στο γυναικείο σώμα και στην γυναικεία ψυχοσύνθεση (αυτό που θα ενοχλούσε ας πούμε την ψυχικά ευνουχισμένη γυναίκα δηλαδή, που κάνετε ότι σας πειράζει κιόλας - camera, δεν απευθύνομαι σε σένα, δικιά μας είσαι). Εννοώ ότι τα βρωμόλογα σπανίως απευθύνονται σε άντρες, είναι από άντρες προς γυναίκες. Γιατί βαρέθηκαν τις μη-μου-άπτου-θα-με-σέβεσαι-το-πρωί-θα-γαμάς-μόνο-εμένα και γιατί φοβούνται τις καλοξεσκισμένες (άμα βρουν καμία τέτοια, θα θέλουν να της κλείσουν τα σκέλια, έτσι δεν είναι, γιατί να κρυβόμαστε πίσω από το πετσάκι μας; )

    Μόνο όταν το σεξ είναι καλό. Καταλάβατε τώρα γιατί ήρθα στον χώρο;

    Η παράβαση τα καλύπτει αρκούντως. Όπως και η βεβήλωση.
     
  3. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Δεν υπάρχουν αισχρές λέξεις, Δώρα, υπάρχουν αισχροί άνθρωποι. Παράδειγμα: Μπορώ να πω: "Θέλω να σου ξεσκίσω το μουνί σου", αλλά αντί για αυτό λέω: "Θα ήθελα να δαινοίξω το αιδοίο σας". Το περιέχόμενο όμως είναι το ίδιο. Αισχρή είναι η σκέψη μου και, μετά, η έκφρασή της.
     
  4. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Μίλα μου βρόμικα

    Έιχα κάποτε διανοίξει ένα αιδοίο. Είμαι αθεράπευτα αισχρός;
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Μίλα μου βρόμικα


    Πες μου πως δεν ηταν με κομπρεσσερ!!!!!!!!! 
     
  6. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Μίλα μου βρόμικα

    Είσαι αισχρή!


    ΥΓ Είμαι τρελά ερωτευμένος, Μιρέλλα. Μπορείς να μου υποδείξεις ποιά να ερωτευτώ;
     
    Last edited: 19 Ιουνίου 2008
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Μίλα μου βρόμικα


    Εισαι υπεροχος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Την λατρευω αυτην την λεξη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Προτεινω να ερθουμε εις γαμου κοινωνια. Στην Τηλο, αδελφες μου στην Τηλο! 
     
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Αν δεν υπήρχαν χυδαιότητες και αισχρότητες, θα αυτοκτονούσα. Ευτυχώς ο σύντροφός μου επιδεικνύει κατανόηση στο βίτσιο μου.

    Το μόνο που με ενοχλεί είναι ότι πριν με βεβηλώσει φοράει τα γάντια του δανδή, κι αυτό μου σπάει τα νεύρα. Ο Αρανίτσης κάτι θα είχε να πει και γι αυτό. Θου Κύριε...ας μην το παρακάνω. Αστράφτει και βροντάει πάλι, methinks. 
     
  9. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Δεν είμαι ενάντια στις χυδαιότητες. Είμαι ενάντια στους χυδαίους. Και αυτοί είναι πολλοί, εσύ πάντως όχι, όσο και να προσπαθείς.