Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μίλα μου βρώμικα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 14 Απριλίου 2009.

  1. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Σ'αρέσει το καβλί μου καργιολίτσα μου; Έλα... ρούφα το... Ρούφα το, μωρό μου, έλα, πιο βαθειά. Άντε στα τέσσερα τώρα. Θα σε σκίσω και θα πρέπει μετά ν'αλλάξεις ράφτη, γλυκό μου ξεκωλάκι, έτσι, βάρα το μουνάκι σου πάνω στο καβλί μου. Θέλω να σ'ακούσω να χύνεις. Θέλω να σ'ακούσουν οι γείτονες να χύνεις. Θα χύσω κι εγώ, να τα ρουφήξεις όλα μέσα σου και να γεμίσεις με χύσια, θα σε σκάσω στα χύσια, καργιόλα. Πάρ'τα. Πάρ'τα στη μάπα, έτσι, μάζευέ τα με τα δάχτυλά σου και γλείφε τα, μη σου ξεφύγει σταγόνα,

    (αγάπη μου, μωρό μου, τριαντάφυλλό μου, καμάρι μου, κοριτσάκι μου.)

    Συνεχίστε, παλιόπαιδα... θα σας πλύνω το στόμα με σαπούνι μετά...
     
  2. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Απορώ γιατί ακόμα οι administrator επιτρεπουν τέτοια γλώσσα να σκυλεύει το φορουμ.
     
  3. atasai

    atasai Regular Member

    Πράγματι, είναι απαράδεκτο να αφήνουμε τον κάθε τυχάρπαστο να προσβάλει τοιουτοτρόπως την αισθητική μας. Να σβηστεί άμεσα το λεξιλόγιο εντός παρενθέσεων!
     
  4. Μουνιά του βούρκου και της λάσπης, που κυλιέστε στα κράσπεδα της ηδονής και του πάθους...
     
  5. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    εκείνο πλύσιμο του στόματος με σαπούνι είναι ενδιαφέρον. προτείνω κλασσικό πράσινο σαπούνι που χωρίς να κάνει πλούσιο αφρό έχει μία εξαιρετικά δυσάρεστη γεύση, όπως μου έχουν πει.
     
  6. female

    female Contributor




    @ dear Doc -- καλύτερα "μοδίστρα" παρά "ράφτη". Μην τη στείλεις να ράψει κουστουμάκι, εκτός κι αν είναι πιο κίκνυ να το σκίσεις κι αυτό μετά.


     






    @ Aldur -- μπρε ΖΖββίνιε, εκεί που το πήγαινες τόσο καλά, τι τα 'θελες τα κράσπεδα; Θα πρότεινα υψίπεδα, ή, εναλλακτικώς, βαθύπεδα. Για πιο βουκολικό: γούρνες, βάλτους, αχυρώνες (Vould you like a roll in zhe hay??), ή και απλούστερα, ποτάμια, λίμνες, θάλασσες (η ροή έχει κάτι που ταιριάζει με το κύλισμα)... Το αστικό περιβάλλον είναι ντεκαυλέ για κυλίσματα, δεν νομίζεις;


     

     

     

     

     

     

     

     

     

     
  7. llazouli

    llazouli Contributor

    Tι να σου κάνει το πλύσιμο, αν δεν το δώσεις να το φάνε...μην περιμένεις προκοπή.

    Ναι, αλλά χάνεις την απόλαυση να σπας μία μία τις μπουμπουλήθρες!

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. vautrin

    vautrin Contributor

    Αυτή η υπέροχη και πασίγνωστη μουσική είχε αρχικά τον εύγλωττο τίτλο «Χάρισέ μου την τρύπα του πισινού σου», προτροπή που ο συνθέτης απηύθυνε σε μια εξαδέλφη του. Οι σώφρονες εκδότες το τιτλοφόρησαν «Μικρή Νυχτερινή Μουσική»…
    Δεν υπάρχουν χυδαίες λέξεις, υπάρχουν μόνο χυδαίοι άνθρωποι.









     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    έτσι μωρό μου, έτσι...γουστάρω τρελά να μου χύνεις την μούρη...τρελά όμως... με ζορίζει όμως να σου μιλάω βρώμικα...
    ξέρεις ότι δεν μπορώ...δεν μπορώώώώ....αλλά έλα εσύ μην σταματάς...έέέέέέλα, έλα χύσε με...μμμμ....το θέλω, τα θέλω....δικά μου είναι καύλα μου...
    δικά μου... τι γαμάτο καυλί είναι αυτό μωρό μου, μμμμμ......με λιώνει να το νιώθω στο λαρύγγι μου...έλα γαμιά μου...μμμμ...
    θα μπεις στο μουνί μου πριν με χύσεις μωρό μου??έλα...σε παρακαλώ...... όχι? επειδή δεν σου μιλάω πιο βρώμικα??
    μμμμμ....τρέλα το καυλί σου....κ η γεύση σου....μμμ.....ακόμα λίγο....κρατήσου λίγο....μμμμ.....θα μάθω μωρό μου να σου μιλάω
    πιο βρώμικα....θα μάθω... έλα χύσε με τώρα....τώρα....έλα......

     

    kiss_me's foto  ​
     
  10. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Μίλα μου βρώμικα...


    Κανονίστε μεσημεριάτικο !!!
     
  11. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Μίλα μου βρώμικα...

    Ετσι μωρη ετσι ανοιξου κι αλλο...
    Στο χερι θα τη παρεις τη μητρα σου σημερα καριολα...
    Πιπα κωλο-κωλο πιπα θα σε παω ολο το βραδυ μωρη αρρωστη...
    Μιλα μωρη ξεκολιαρα μιλα(ηχος απο μπολικες μπατσες)...φωναξε μωρη καβλα ποσο βαρβατο σκισιμο τρως..,
    πιο δυνατα πουταναριο(κι αλλες μπατσες)...φωναξε μωρηηηηη....πες τη ξεκωλιασμα ζορικο σου κανω.....ετσι ετσι ξεσκισου στη ψωλαρα μου μονη σου...μ αρεσει να ακουω μεσ τη γκαβλα να ουρλιαζεις μωρο μου....ναι...ναι...πηγαδι,πηγαδι στον εκανα καλα τα λες...
    κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ
     
  12. female

    female Contributor




    χαχαχαχαχαχα... Σόρυ παίδες για τα γέλια, να ΄στε καλά, μου φτιάξατε τη διάθεση, χαχαχαχαχαχα...

    Β-))