Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 12 Αυγούστου 2010.

?

Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

  1. μαστίγωμα

    21,6%
  2. ήλιος και θάλασσα

    14,7%
  3. και τα δύο, δεν Τον / με / μας νοιάζει τί θα πει ο κόσμος

    20,7%
  4. θα αποφασίσει ο Αφέντης μου

    5,2%
  5. δεν μπορώ να διαλέξω

    0,9%
  6. Έχει / έχω / έχουμε βρει τον τρόπο για S/M χωρίς σημάδια

    0,9%
  7. Αναζητείται ο τρόπος να γίνονται και τα δύο

    9,5%
  8. κολυμπώ νύχτα και Τον ονειρεύομαι

    1,7%
  9. και τα δύο, το μπάνιο σε ερημική τοποθεσία

    25,0%
  1. kali crow

    kali crow Guest

    μαστιγωμα και μετα μπανιο ερημικα οχι τιποτα αλλο...μην τον καταγγειλουν και για κακοποιηση.... 
     
  2. Malkavian

    Malkavian New Member

    Απάντηση: Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

    <<και τα δύο, δεν Τον / με / μας νοιάζει τί θα πει ο κόσμος>>
    Δεν ετυχε να με μαστιγωσουν ποτε αλλα και να ειχε γινει, δε θα με ενοιαζε καν.
     
  3. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Απάντηση: Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

    ευγε αστερι μου!!!!! 
     
  4. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

    Το καθένα στον καιρό του και ο κολιός τον Αύγουστο.
     
  5. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

    Μαστίγωμα με κολιό;;  
    Ω! είστε ανώμαλη!


         

     
     
  6. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    μαστιγωμα. που λεφτα για θαλασσα και διακοπες;

    ---------- Post added at 21:52 ---------- Previous post was at 21:49 ----------

       
    Με περισση συγκίνηση σου απονέμω το βραβειο της καφριλας του μηνα....
       
     
  7. lina

    lina Regular Member

    η τελευταια επιλογη του μαστιγωματος και μπανιο σε ερημικη παραλια μ αρεσει περισσοτερο...
     
  8. smari

    smari Regular Member

    συμφωνώ με την απο πάνω μου... 
    αυτό ψήφισα κι εγώ, αλώστε η ερημική παραλία ενδεικνύεται και για άλλα ωραία πράγματα.  
     
  9. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

    Tέτοια εποχή ερημική παραλία, ούτε στ' όνειρο μας,τις έχουν κατακυριεύσει οι ορδές των βαρβάρων!
    Και τι σόι μαστίγωμα ειν΄αυτό, να μας τσουρουφλίζει ο ήλιος, μην πω για το αλάτι μετά..Ε, όχι και να περάσουμε τα μαρτύρια του Ταντάλου..
    Καταψηφίζω μαστίγωμα με ήλιο κ θάλασσα. Βουνό και πάλι βουνό, με τις δροσερές πηγές, με τους λύκους τα τσακάλια του...αυξάνει τις αντοχές για ένα αξιοπρεπές μαστίγωμα διαρκείας, μειώνονται οι πιθανότητες απρόσκλητων επισκέψεων, αφού όλοι έχουν κατσικωθεί στις παραλίες, σε γεμίζει ευεξία, δροσιά, ανεξάντλητη ενέργεια!
     
  10. Ωκεανός

    Ωκεανός Flüggåэnk∂€čhiœßøl∫ên

    DiDi, θέλουμε λεπτομέρειες. Σε παρακαλώ ξεκίνα να γράφεις και μη σταματήσεις αν δεν έχεις εξηγήσει πλήρως τον τρόπο που έχετε βρει για S/M χωρίς σημάδια.

    llazouli, οφείλω να ομολογήσω πως έχεις βέβαια κάποιο επιχείρημα εδώ. Όσοι από εμάς επιλέξαμε την ερημική παραλία δεν νομίζω πως είχαμε κατά νου την Αττική, ούτε κανένα άλλο πολυσύχναστο μέρος, αλλά έχεις δίκιο, ακόμα και σε απομακρυσμένες περιοχές είναι δύσκολο να βρεις ερημικές παραλίες. Ενω το βουνό τούτη την εποχή θα είναι τόσο άδειο, που θα πρέπει να μπορείς να κάνεις outdoors bondage στην πλαγιά της Πάρνηθας, με όλη την Αθήνα στα πόδια σου. Χμμμ, καυλώνω μόνο που το σκέφτομαι.
     
  11. hugger

    hugger Regular Member

    Απάντηση: Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

    μαστιγιο με σιγαστηρα αθορυβο, καθαρο, χωρις σημαδια:xyxwave: 
    τρελλες πωλησεις. Συντομα στα εβγα της γειτονιας σας ,
     
     
  12. lina

    lina Regular Member

    νομιζα πως το δίλλημα ήταν μαστιγωμα ή παραλια...
    οχι το μαστίγωμα στην παραλια...