Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Phaedra, στις 12 Δεκεμβρίου 2005.

  1. AlexSweetSub

    AlexSweetSub New Member

    Τα ίδια πράγματα θέλουμε. Το να δώσω δεν αναφέρεται σε υλικά αγαθά..μυαλό και σώμα
     
  2. leuko25

    leuko25 Regular Member

    Γύρνα το στα υλικά αγαθά μπας και δεις προκοπή και άσε τα μυαλά και τα σώματα.
     
  3. AlexSweetSub

    AlexSweetSub New Member

    Δε θα λέγα προκοπή ..
     
  4. Redflower

    Redflower New Member

    Με αυτά που βλέπω γύρω μου, μάλλον θα έλεγα το αντίθετο... Μέσω του γάμου καλύπτονται οι άντρες (κακοί) dom

    Αυτό πώς σου ακούγεται;

    Σοφό είναι να αποφεύγονται τέτοιοι σεξιστικοί διαχωρισμοί, ιδίως εδώ μέσα
     
  5. Redflower

    Redflower New Member


    Επίσης, μέχρι τώρα δεν έχω συνομιλήσει με κανέναν male slave που να τον καλύπτει ο θεσμός του γάμου, από όλες τις απόψεις. Τους ακούω να παραπονιουνται ότι οι γυναίκες τους θέλουν να τα κάνουν όλα μόνες τους και δεν τους αφήνουν να συμμετέχουν στις δουλειές του σπιτιού κλπ...
     
  6. traveler1

    traveler1 New Member

    Είναι πολύ δύσκολο. Και όσο και να το ποθούμε πάρα πολύ κάποιοι τόσο έντονα, είναι δύσκολο.
     
  7. oddis

    oddis New Member

    Αμα θες βρίσκεις. Ειναι τοσες γυναίκες Dom που το κανουν πολυ καλα επι πληρωμή. Το θεμα ειναι απο την άλλη ειναι εαν θες απλα να πληρωσεις ή να αναπτύξεις μια σχεση με την κυρία η οποια θα μεταφράζεται κιολας σε ηδονή και ευχαρίστηση στο "κρεβατι"
     
  8. κι εγω που δεν είμαι μ εχουν πρήξει στα μυνήματα. αστατη κι αδικη τύχη.
     
  9. oddis

    oddis New Member

    Εγω που θελω να φοκιμασω τα παντα, δεν εχω κανενα μιλα μου για αυτο....
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αν δεν το κάνουν πολύ καλά, να ζητήξεις πίσω τα λεφτά σου  
     
  11. αυτος ο τιμοκατάλογος ρε παιδιά στο στομάχι μου καθεται. 50 ευρω η ωρα τόσο το ένα οσο το άλλο. καθαρή πααροχή υπηρεσιών. τι συναίσθημα και τι να κερδισει το υ δεν ξέρω. ενταξει να πληρωθεί αλλά κάντο με τροπο.η αληθινή αφεντρα που ζητατε είναι επαγγελματίας αραγε; ή οχι; θέλετε να είναι επαγγελματίας ή οχι;
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ούτε αυτοί ξέρουν.