Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Phaedra, στις 12 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Guiltless

    Guiltless Handle with care

    Θα πρότεινα να μην ψάχνετε αφέντρα για να σας εκπληρώσει τις φαντασιώσεις σας πάντως. Θα απογοητευτείτε. Καρατσεκαρισμενο δηλαδή, δεν ξέρουν να ακολουθούν οδηγίες   
     
  2. Σκεφτομουν να παω μία φορα σε αφεντρα για πόδι και μόνο. ετσι για το γαμωτο. 50 ευρω η ωρα , 80 ευρω οι 2 ωρες. καλα ρε βλάκα -σκεφτηκα αμεσως -τι να σου κάνει μία ωρα 2 ωρες... με το ρολοι στο χέρι θα ειμαι δεν γαμιέται , και πριν απο μένα θα τα εχει γλύψει αλλος, θα χει κι ωραιο πόδι; ξεχνα το.
    μου το λενε και τα δ . ΠΟΣΗ ωρα θα κανουμε;
    Οσο ΑΝΤΕΞΕΙΣ.
     
    Last edited: 14 Ιουνίου 2023
  3. eteros

    eteros Regular Member

    H στιγμή της D/s realtionship αταματάει την ώρα που ξεκινάει το Champions league, Europa League και Conference league....
     
  4. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Κοίτα να δεις τι μπορεί να μάθει κανείς ένα ωραίο πρωί... Και τόσο καιρό έψαχνα παραθυράκι στο Νόμο για κάτι έκτακτες συνεργασίες που έχουν φάει ban.
    Πότε ξαναπαίζει ο Ολυμπιακός είπαμε;   
    κλάμα 
     
  5. DIMITRIS ko

    DIMITRIS ko New Member

    Δλδ εγω που ψάχνω αφέντρα και δεν μπορώ να βρω
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Είδες τι καλά που κρύβονται;
     
  7. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Κι όμως υπαρχουν
     
  8. DIMITRIS ko

    DIMITRIS ko New Member

    Άντε βρες μου μια αφού υοραχουν
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Πώς την εθέλεις;
    Μην μας την γυρίζεις ύστερο οπίσω  
     
  10. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Πρέπει να γνωρίζουμε την πολιτική επιστροφών, μην μας ξεμείνει καμμια ψόφια  )))
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    10 μέρες για DOA, μετά ό,τι λέει η εγγύηση!