Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μα τι θέλω τέλος πάντων;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος alnair, στις 14 Ιανουαρίου 2007.

  1. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Re: Mα τι θέλω τέλος πάντων;



    Νομίζεις. Το θέλουν, όμως, όπως το έχουν σκεφτεί. Οπως το έχουν φαντασιώσει. Και, μπορεί, όχι όπως είναι. Και η φαντασίωση η δικιά μας δεν έχει να κάνει με το "είναι" του καθένα. Αυτό που "θες", ίσως, να μην έχει σχέση με το "θέλω" του άλλου. Να έχει την ίδια αρχή αλλά διαφορετικό τέλος
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Mα τι θέλω τέλος πάντων;

    υπάρχουν άτομα τα οποία λειτουργούν συναρτήση των άλλων, λετσι συμβαίνει συνήθως με τους perv,switch,kinky,etc πιστεύω αυτό λέγετε συμβιβασμός ,έτσι το βλέπω εγώ δηλαδή γιατί άποψη μου εκφράζω... απλά η female με βοήθησε να εξάγω αυτό το συμπέρασμα [Quote:
    Originally Posted by female View Post


    ..............Είμαι βέβαιη οτι σε κάποιο βαθμό όλοι ξέρουν τι θέλουν.............] (πως κάνετε αυτά τα multi-quote ;; 

    εγώ απλά κάνω κάτι πιο επώδυνο ,διαλογή ...
    μίας και πλέον με το να κρατάω τα λουρία δεν λαμβάνω τπτ, δεν νίωθω τπτ, δεν μπορώ να εκφράσω τπτ... (αν και έχω ωραίο χέρι για fisting   χεχεχε )