Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μεθυσμένου λόγια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Leykos, στις 26 Μαρτίου 2008.

  1. Leykos

    Leykos Regular Member

    Σχωρνατεμε αλλά ως γαμημένα ψιλομεθυσμένος γράφω . Τι στο διάολο γυρεύουμε εδώ μέσα? Ποιούς γαμημένους δαίμονες ξορκίζουμε? Γιατί η γαμημένη μοναξιά είναι τόσο έντονη? Γιατί δεν μπορούμε να βρούμε ευχαρίστηση? Διότι κύριοι και κυρίες, άγνωστοί μου μα υπαρκτοί, αν είχαμε αυτό που θέλαμε αν είμασταν γεμάτοι σε αυτό που ζούμε δεν θάμασταν εδώ μέσα. τουλάχιστον όχι στον βαθμό που είμαστε.
    (ετσι λέω τώρα έγώ, δεν χρειάζεται να απαντήσετε, ειπαμε μονολογος μεθυσμένου είναι)
    Απ την μέρα που μπήκα εδώ μέσα έχω διαβάσει κείμενα ανθρώπων έξυπνων, με humor, κυνικών, με χειρισμό γραπτού λόγου όμορφο, με φαντασία, αλλά πάντα όταν τα διαβάζω μουρχονται στο μυαλό εικόνες μοναξιάς, (εξαιρώ τους/της τριαγιασκοφόρους κολίγους δεν ασχολούμαι μ αυτούς/αυτές).

    Κρεβάτια? ένα σωρό. γαμήσια? δόξα ναχει ο γιαραμπής, ε και? ΡΕ την πουτανα την ψυχή μας την έχουμε ικανοποιήσει? Μονόλογος του Καφκα, Παπαριές Καμαρωτές λέω εγω. μπλα μπλαμπλα. και πάλι σπολάτη σας.
     
  2. Eri

    Eri

    Ερωτηση....Ποιος ειναι ο γιαραμπης????
     
  3. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Re: Μεθυσμένου λόγια

    χαχαχαχαχα. οκ, σε μια φάρα μικρασιατών προσφύγων από όπου κρατάει μια από τις ρίζες μου είναι ο Θεός.
     
  4. Eri

    Eri

    Σ'ευχαριστω....  
     
  5. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Re: Μεθυσμένου λόγια

    Γι αυτό?????? Νασαι καλά .
     
    Last edited by a moderator: 26 Μαρτίου 2008
  6. Maley

    Maley Contributor

    μην την ψαχνεις φιλε...
     
  7. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Μεθυσμένου λόγια

    σπολάτη τί σημαίνει;
     
  8. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Μεθυσμένου λόγια

    (Το Κέρατο σου το Τράγιο ρε Μπαμπινιώτη) Λοιπόν δεσποσύνη σημαίνει (μάλλον) <θυμίσουμε> (εδώ μάλλον έκανα ορθογραφική μαλακία) με την έννοια της συγχώρεσης
     
  9. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @migaine: σύντμηση / παραφθορά του "εις πολλά έτη" (σπολλάτη)
     
  10. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Μεθυσμένου λόγια

    Ευχαριστώ πολύ και τους 2 σας.  

    Leykos λέμε να σου κάνουμε ερωτήσεις μέχρι να ξενερώσεις!  
     
  11. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Re: Απάντηση: Μεθυσμένου λόγια

    Εγώ, ως ο κυνικότερος των κυνικών, δηλώνω υπεύθυνα πως ενίοτε ζηλεύω όσους έχετε αρκετή ευαισθησία ώστε να σας απασχολούν τέθοιες ανησυχίες και αρκετό θάρρος για να τις εκδηλώνεται. Αχρείαστη η συγγνώμη το λοιπόν.

    ΥΓ1:
    Ναι, με γιώτα το γ@μημένο. Δε γνώριζα ότι λέγεται σε πολλές περιοχές πάντως.

    ΥΓ2: Είναι κι ένα πολύ ωραίο κομμάτι που τιτλοφορείται 'στα μεθυσμένα λόγια μου'.
     
  12. Eri

    Eri

    Κ συνεχιζω λοιπον.....

    Leykos γιατι πουλακι μου τα ηπιες κ καθεσαι κ σκεφτεσαι τετοια πραγματα βραδυατικα???