Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

#Μενουμεσπιτι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 18 Μαρτίου 2020.

  1. slave32

    slave32 Regular Member

    Με αφορμη τα τελευταια γεγονοτα, η μερα μου εχει γεμισει παρα πολυ. Ο Αφεντης μου ειναι συνεχεια μαζι μου και οι υποχρεωσεις μου εχουν αυξηθει παρα πολυ. Τωρα μπορει και κοιμαται περισσοτερο το πρωι, συνηθως τον ξυπνουσα περιπου 7 το πρωι. Τωρα περιπου 9 με 9 και 10. Η διαδικασια η ιδια, γλειψιμο ποδιων και στη συνεχεια πιπα. Τις υπολοιπες μερες συνηθως δεν ολοκληρωνε απλα τον ακολουθουσα τουαλετα να με κατουρησει. Τωρα και τις πεντε μερες με κατουρησε κ μετα γαμησε τον κωλο μου. Γενικα αυτες τις μερες με γαμαει πολυ. Πολυ περισσοτερο απο πριν πρωκτικα. Το στομα και τον λαιμο πανω κατω τα ιδια.

    Ειναι πιο απαιτητικος. Θελει να ειναι ολα σχολαστικα καθαρα. Επισης με δερνει πολυ. Πολυ μαστιγιο και πολλα χαστουκια. Οσα ειναι τα κρουσματα τοσα τα χτυπηματα με το tawse το απογευμα. Ποναει πολυ το ατιμο. Σημερα αντεξα χωρις να κλαψω κ γι αυτο με αφησε να μπω.

    Εσεις πως βιωνετε αυτη την κατασταση:
     
  2. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Λίγο πολύ σαν εσένα φίλε μου. Μας πάει γαμιώντας...
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Διάβασμα, τηλεργασία... σχιμπαροανασκελέματα με νέες τεχνικούλες, μπόλικους αυτοσχεδιασμούς κλπ.
     
    Last edited: 18 Μαρτίου 2020
  4. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Πάμε πάλι ξανά!
    Λάθος κατάλαβα το :
    Εσεις πως βιωνετε αυτη την κατασταση; Ίσως δεν το κατάλαβα σωστά!
    (Ίσως να κρύβει κάτι σκοτεινό)

    Έτσι λοιπόν...θα γράψω ξανά κάτι άλλο :
    Μπράβο σου φίλε μου..να περνάτε τέλεια!
     
  5. jimakos_pervert

    jimakos_pervert Regular Member

    αυτη η κατασταση δεν με επηρεαζει διοτι εχω ζησει χειροτερα.
     
  6. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    @slave32 στο έχω ξαναπεί ότι σου έχω ιδιαίτερη συμπάθεια χωρίς να σε γνωρίζω.

    Το νήμα σου είναι πολύ όμορφο κυρίως γιατί δίνει την οπτική ενός σκλάβου σε μια τέτοια κατάσταση, η οποία είναι, κυριολεκτικά γύρω από τον Αφέντη του και μόνο!
    Μπορώ να πω ότι σε νιώθω σε αρκετά μεγάλο, αν όχι απόλυτο βαθμό.

    Θεωρώ ότι είσαι τυχερός που μένεις μαζί του και μπορείς να τον βλέπεις σε τέτοιες στιγμές που γενικά επικρατεί ένας πανικός και αβεβαιότητα που επηρεάζει το μέσα μας.

    Ζηλευτό!

    Να είστε καλά. Πάντα.
     
  7. slave32

    slave32 Regular Member

    Καναμε προμηθειες την προηγουμενη Πεμπτη. Γενικα οτι ζητησει. Σημερα εκανα πατατες φουρνου με μπιφτεκακια κ ενα κεηκ.

    Γενικα, αν κλεινει η τηλεοραση κ το ιντερνετ ειναι ονειρικα. Ζεις πραγματα οπως στην αρχη. Δε ξερω, επειδη το συζητησαμε κιολας, δεν φοβομαστε. Κραταμε τις προφυλαξεις που πρεπει και βλεπουμε.

    Καλη δυναμη σε ολους.
     
  8. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Τώρα για όσο αφορά την ερώτηση που θέτει ο νηματοθέτης, προσωπικά περνάω τον χρόνο μου δημιουργικά.

    Εκτυπώνω υπερμεγέθης σφήνες (τηρουμένων των αναλογιών) με σκοπό την τρομοκρατία της υποτακτικής μου.

       
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Το bifit μου λέει πως έκανα 15.000 βήματα που αντιστοιχουν σε 10, 2 χλμ, ανεβοκατέβηκα 18 σκάλες, έκαψα 2.680 θερμίδες, αθλήθηκα 118 λεπτά και προσέλαβα 836 θερμίδες.
    Στυλάκια και σε σπουδαία φόρμα θα μας βρει η λήξη της καραντίνας...
    Όχι κι άσχημα αν σκεφτεί κανείς πως αναρρώνω από την ρήξη μηνίσκου.
    Κατά τα λοιπά, βιντεοκλήσεις, γλυκές, τρυφερές, ζουζουνιάρικες και διάβασμα.
    Άντε και λίγο φόρουμ να περνάει η ώρα  
     
  10. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Η κατάσταση ενδεχεται να διαμορφωθεί ως εξής : Ένας θα μπει στο χωμα και ένας στη φυλακη. Τώρα ποιος θα μπει που, θα δείξει η ιστορια 
     
  11. petjohn

    petjohn Regular Member

    Υπάρχει ένταση, αλλά είναι δικαιολογημένη. Όλοι είναι εκνευρισμένοι με την απομόνωση. Ένας slave ή pet μπορεί να κάνει υπομονή, οφείλει όμως να δείξει τα όριά του. Όπως, επίσης οφείλει να τα ξεπρνάει. Ειναι δύσκολη περίοδος αλλά θα περάσει και θα μας διδάξει πολλά. Εμείς, μέχρι τώρα, όλα καλά.
     
  12. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    προπόνηση και άπειρο playstation...

    ΥΓ
    βασικά μόνο playstation..