Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

#Μενουμεσπιτι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 18 Μαρτίου 2020.

  1. petjohn

    petjohn Regular Member

    όταν λες "προπόνηση" εννοείς αυτή που σου προκαλεί πόνο;
     
  2. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    no pain, no gain
     
  3. petjohn

    petjohn Regular Member

    pain pain, αλλά με σεβασμό τις λέξεις ασφαλείας, εμείς δεν τις έχουμε παραβεί ακόμα.
     
  4. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Αντιλαμβανομαι οτι εχεις οικιακο 3D εκτυπωτη.....
    Απο τι υλικο εφτιαξες τις σφηνουλες?
     
  5. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Σφηνούλες ?
    Φοβάμαι ότι αν ονομάσω σφηνούλα αυτή την σφήνα θα δείξω ασέβεια ως προς την προσπάθεια, τον πόνο και την ανηφόρα που τράβηξε για να την "αφομοιώσει" ο κώλος για τον οποίο εκτυπώθηκε το συγκεκριμένο δοκίμιο. Μπορεί βάσει στάτους ένας κώλος να έχει μια λίστα με νοητές, υπονοούμενες ή προσυμφωνημένες δράσεις και θυσίες οι οποίες απαρτίζουν καθήκον και υποχρέωση ιερή και αναπόφευκτη, η αναγνώριση του κόπου ωστόσο στατιστικά οδηγεί σε σημαντικά τόσο βραχυπρόθεσμα όσο και μακροπρόθεσμα οφέλη

    Ας μην το ξεχειλώσω όμως άλλο (τώρα που έχω κέφια), το υλικό που χρησιμοποίησα στην συγκεκριμένη εκτύπωση είναι PLA.

    Στην παρακάτω μικρή συλλογή υπάρχουν εκτυπώσεις με PLA, με PETG, τα δύο κόκκινα κέρατα μονόκερου είναι εκτυπωμένα με αρκετά εύκαμπτο TPU και δυο μαύρα μακρινάρια με ρητίνη (gel) φωτοπολυμερισμού (που σε υγρή μορφή είναι, κατα τας γραφάς, ιδιαίτερα τοξική και θέλει ειδικό χειρισμό).

     

    Γενικά η εποχή της μεγάλης καραντίνας αποδείχνεται μία εποχή ιδιαίτερης δραστηριότητας για τους εκτυπωτές μου, σο φαρ.
     
  6. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Ωωωω Χριστούγεννα! ♡♡
     
  7. Ματίλντα

    Ματίλντα Regular Member

    Χμμμ... Α μπε μπα μπλομ...μπλα μπλα μπλα! Έπεσε στη μεγάλη ροζ αριστερά!  
     
  8. evi

    evi New Member

    Αισθάνομαι ´οπως ακριβώς και η Χάντρα. Δεν του το έχω ξαναπέι αλλ´α αισθ´ανομαι ιδιαιτερη συμπαθεια για τον @slave32 χωρίς να τον γνωρίζω.

    Μπορώ να πω ότι τον νοιόθω σε πολύ μεγάΛο βαθμό. Η εμπειρία του πρέπει να αντανακλά την εμπειρία πολλων υ/σ που μένουν με τους Αφέντες τους, αυτόν τον καιρό. Η δικιά μου πάντως η εμπειρία έινΑι παρα πολυ πυκνη. Ποτέ άλλοτε δεν ήμουνα τόσο κοντ¨ με τον Αφέντη μου, ποτέ άλλοτε δεν είχε ο Αφέντης μου τόσο διαθέσιμο χρόνο, ποτέ άλλοτε δεν απαιτόυσε τόσα πολλα απο εμένα τόσο στην καθημερινή του εξυπηρέτηση -των συνηθισμένων ανθρώπινων αναγκών; δηλαδή φαγητο, καθαριοτητα αλλα και σεξ. Ποτέ άλλοτε δεν ενιωσα τόσο ήρεμη που κάνω το καθήκον μου κοντά´ του, ποτέ άλοτε δεν ενοιωσα τόσο χαρούμενη γιατι μου δίνεται η ευκαιρία να είμαι η σωστή σκλαβα Του σε όλα τα επιπεδα. Αντλώ τεράστια ευχαρίστηση όταν τον βλέπω ήρεμο, χωρις σχεδόν κανενα αγχος να αφιερώνεται στη τηλε εργασια του, στα telecoference που κάνει παρα πολυ συχνα με συνεργάτες του. Κατφέρνει να διεκπεραιώνει έναντεράστιο όγλο δουλειάς γιατι του εξασφαλίζω απόλυτη εξυπηρέτηση (καθαρό σπίτι, καθαρα ρουχα, φαγητό άλο καθε μέρα και παντα στην ´ωρα του απο το πρωιν´ο, το δεκατιανό, το μεσημεριανό το ελαφρυ βραδυνό, σεξ όποτε επιθυμησει, όπως τομεπιθυμεί καθε φορα, αμφίεση όπως του αρέσει, θυληκή και προκλητική στα ορια του προστυχου- όχι όμως εντελως πρόστυχη. Υπαινικτικά τσούλα. Κάποιες φορές absolute slut. Με κάνει ευτυχισμενη όταν μου λέει ότι είναι διακοπές σε ακριβό ξενοδοχείο με καταπληκτική εθυπηρέτηση. Επίσης όταν μου λέει οτι έιμαι η καλυτερη τσούλα που είχε ποτε του. Επίσης ´οταν μου λέει ότι η επιτυχία της αποστολής μου μετριέται και με το πόσο σιωπηλή είμαι -δεν γκρινιάζω ποτέ και για τίποτα, απλά υπηρετώ όσο καλυτερα μπορώ. Με καθε τρόπο. Ο εγκλεισμός γίνεται η ευκαρία μου να δείξω πόσο,καλή και αφοσωμένη 24/7 υ/σ μπορώ να είμαι. Ειναι η ευκαρία μου να βλέπω στα μάτια του τόσο βαθειά ικανοποιηση κι ας είναι φειδωλος στα λόγια. Το μόνιμο χαμογελο στο πτοσςπό του μου αρκεί. Δεν θα υπήρχε μεγαλυτερη επιβραβευση για μενα. Ένα νευμα επιδοκιμασιας και ένα χαμογελο. Αυτο έιναι όλο που με κάνει τοσο ευτυχισμένη. Αν ημουνα service σε καλο ξενοδοχέιο θα περίμενα μεγάλο πουρμπουάρ στο τέλος. Αν ήμουνα πουτάνα θα περιμενα να πληρώσει διπλη την ταρίαφα μου στο τέλος. Ξέρω ότι δεν θα έχει ούτε πουρμουάρ, ούτε διπλή ταρίφα. Ένα νευμα επιδοκιμασίας και το μόνιμο χαμογελό του, μου είναι υπεραρκετα.
    Τελικά για μένα ο εγκλεισμός από κατάρα έγινε ευλογία.
    Χριστός Ανέστη. Αυτό το πράξενο και μυστικο Πάσχα μου φαίνεται ανάστησε στις καρδιές μας!
     
  9. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    •°•*•°
    Πολύ χαμογέλασα!
    Να Ε/είστε καλά!
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Οὕτω ὦν, ὦ Κροῖσε, πᾶν ἐστι ἄνθρωπος συμφορή