Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μετά τους γιαλατζί Κ έχουμε και τα δήθεν υ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Jack Wolfskin, στις 10 Σεπτεμβρίου 2015.

  1. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    βλεπω οτι σ αρεσε το νημα @brenda
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Αν έχω λόγο να αναθεωρήσω, αναθεωρώ, δεν είμαι δέντρο, μπορώ να αλλάξω θέση αν το κρίνω σκόπιμο... 
    Είμαι φαν του διαλόγου, και του να εξελίσσονται οι σχέσεις των ανθρώπων μέσω αυτού, ειδικά αν αμβλύνονται οι διαφορές τους... 
     
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Δεν είμαστε απογοητευμένα αγοράκια ...
    Γιατί δεν λες απογοητευμένες γυναίκες ...
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Φυσικά, όλα τα χει ο μπαξές, δεν αντιλέγω ούτε στο τόσο, και η αναγωγή δεν έγινε για σένα, ούτε για τους άντρες, αυτό που λέω κατ΄ουσία είναι ότι οι γυναίκες ενίοτε ωθούν τους άντρες σε επιθετικές συμπεριφορές, κατάλαβέ το ότι συμφωνούμε dear... 
     
  5. Ας γίνει επιτέλους και μια μνεία μικρή κι ασήμαντη σ όλους εμάς τους τραβηχτικούς άνδρες που τραβάμε τα πάνδεινα απο τα ξελιγωμένα,προσωπικά μηνύματα που μας κατακλύζουν ωσαν τσουνάμια σχεδόν καθημερινά  

    Βέβαια εγώ σαν έμπειρος άνδρας,απολαμβάνω αυτή τη λυσσασμένη εκδήλωση προσφοράς,και μου είναι εύκολο πλεον να αντιπαλέψω τον Πειρασμό που μου χτυπάει αλύπητα το inbox.

    Νιώθω σαν να περνώ στο δρόμο και μου σφυρίζουν οι γυναίκες..."Καλησπέρα σας Κύριε....Σας είδα να περνάτε online και μου ρθε αξαφνα μια σκοτοδίνη...."
     
     
    Last edited by a moderator: 20 Σεπτεμβρίου 2015
  6. MυρΤώ

    MυρΤώ Guest

    προς τι ο φόβος για το άγνωστο και το θολό ιντερνετικό τοπίο?
    εμένα μ άρεσουν τα προσωπικά μηνύματα!είναι σαν τα απόκρημνα ρυάκια σ ένα ομιχλωδες δάσος το οποίο αποφάσισα να επισκεφθώ.
    γελάω με τις ατάκες "φλέρτ" σε στυλ "ροδα τσάντα και κοπάνα"
    ανταλλάσω απόψεις που πραγματεύονται το πως είναι δυνατό μια τόοοοοοοσο μικρούλα κοπελίτσα 18 ετών να έχει ακουστά τον Kant!εξωπραγματικό!
    (εν τω μεταξύ,Β' Λυκείου "Αρχές Φιλοσοφίας..." κτλ )
    σχολιάζω απόψεις που μου κινούν το ενδιαφέρον
    και επικοινωνώ με άτομα με τα οποία μοιραζόμαστε μια κοινή οπτική για τη ζωή,κοινή αισθητική σε πράγματα και καταστάσεις,κοινά θέλω και επιθυμίες
     
  7. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    καποιος, καποια με φωναξε, ακουσα το ονομα μου !!!!
     
  8. MυρΤώ

    MυρΤώ Guest

    Περπατώ περπατώ σ ενα ομιχλώδες δάσος όταν ο.... 
    κτλ..
     
  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    ετσι μπραβο @MυρΤώ ! και μην ακουσω εκεινο το σαχλο "δεν ειναι" - βγαζω μαστγιο !!!

    οταν ΕΙΝΑΙ ! οταν ΕΙΝΑΙ εδω !
     
    Last edited: 23 Σεπτεμβρίου 2015
  10. elfcat

    elfcat . Contributor

    Συμφωνώ οτι ετσι θα επρεπε να ειναι.... Αλλα, η αλήθεια μαλλον ειναι οτι η καθε γενιά ειναι και μπορει να ειναι λιιιιγο καλυτερη απο την προηγούμενη. Η ανθρωπότητα συνήθως προχωράει με μικρά βηματάκια, πολλες οπιςθοδρομιςεις και σχεδόν ποτε με άλματα. Δεν μπορούν προκαταλήψεις στερεότυπα, αντιλήψεις, ιδέες, να μετακινηθούν μεςα σε μια γενιά. ´Οςο και να το θέλαμε. Παρατηρείστε σε ολο το φόρουμ τι γράφουν οι περισσότερες γυναίκες. Πως πρέπει να ειναι ο καλός κυρίαρχος, πρέπει να ειναι ετςι ή κοτέτσι, να μην κάνει αυτο, να κάνει το άλλο. Τυχαία πιστεύετε; Μαλλον οχι. Αυτο γινεται κυρίως γιατι ειναι καλωδιωμένες απο τη γέννηση τους και μετα ως μέλη αυτής της κοινωνίας, να βλέπουν την ερωτικη σχεςη επενδυτικα. Φυςικα κάποιες δεν θα εινςι ετσι. Ολο αυτο ομως ειναι πολυ μεγαλη συζήτηση με πολλες διακλαδωςεις.
     
     
  11. Ερατώ

    Ερατώ Guest

    μολονότι μου τόνιζε ο μπαμπας μου πάντα.."να μη μιλας σε αγνώστους"..
    μερικές φορές νιώθω μια τέτοια απρόσμενη οικειότητα μες στην ομάδα της κοινότητας εδω...
    παρόμοια με την αίσθηση της παράβασης του κόκκινου φωτεινού σηματοδότη..
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor