Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Με ανακαλύπτω...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος αέναη, στις 27 Δεκεμβρίου 2019.

  1. -Καλησπέρα μικρή μου.
    -Καλησπέρα Σας Κύριε.
    -Πόσες φορές χτύπησε το τηλέφωνο σου;
    -Τέσσερις Κύριε.
    -Ποιό είναι το επιτρεπόμενο όριο μέχρι να το σηκώσεις;
    -Τέσσερις Κύριε.
    -Και εσύ το σήκωσες οριακά την τέταρτη;
    -Μάλιστα Κύριε.
    -Σου αρέσει να παίζεις/να ρισκάρεις μικρή;
    -Σημασία έχει τι αρέσει σε Εσάς Κύριε.
    -Έφαγα μακαρόνια με κυμά σήμερα.
    Σιωπή...
    -Γιατί δεν απαντάς;
    -Τι να απαντήσω Κύριε;
    -Σου φαίνεται άσχετο αυτό με την συζήτηση μας;
    Σιωπή...
    -Απάντησε!
    -Με μπέρδεψε Κύριε.
    -Απάντησε!
    -Μάλιστα Κύριε.
    -Η απάντηση σου αν σου αρέσει "εσένα" να ρισκάρεις τι ήταν;
    -Λάθος Κύριε.
    -Γιατί;
    -Γιατί δεν απάντησα τι αρέσει σε εμένα.
    -Επέλεξες να απαντήσεις το αυτονόητο.
    Θα προσέχεις τι ρωτάω και θα απαντάς μόνο σε αυτό.
    -Μάλιστα Κύριε.
    -Τι ώρα είναι;
    -20:39 Κύριε.
    -Τι φοράς;
    -Ένα μαύρο νυχτικάκι.Θα αλλάξω πριν βγάλω βόλτα τον σκύλο μου.
    -Τι σε ρώτησα μικρή;
    -Τι φοράω Κύριε.
    -Τα υπόλοιπα τι ήταν;
    -Ήθελα μόνο...
    -Σου έχω πει ότι η λέξη θέλω δε θα υπάρχει στο λεξιλόγιο σου και θα απαντάς μόνο ότι σε ρωτάω."Θέλεις" λοιπόν να με κουράζεις με άχρηστες πληροφορίες;
    -Όχι Κύριε,συγγνώμη.
    -Τι ώρα είπαμε πώς είναι;
    -20:41 Κύριε.
    -Τι ώρα κλείνει το super market μικρή;
    -21:00 Κύριε.
    -Τέλεια!Φόρεσε κάτι άνετο και πήγαινε με τα πόδια να πάρεις ότι χρειάζεσαι για'σενα,για ένα σαββατοκύριακο και όταν γυρίσεις να με πάρεις τηλέφωνο να μου πεις τι πήρες.
    -Μα...Κύριε.
    -Τι είπες;
    -Τίποτα Κύριε.Φεύγω αμέσως.
    Αφήνω το ακουστικό και η καρδιά μου κοντεύει να σπάσει.Το πιο κοντινό super market είναι 10 λεπτά με τα πόδια,δεν έχω ντυθεί και είναι ήδη 20:43.
    Τρέχω στο δωμάτιο μου.
    Έχω παρατηρήσει πως όταν βιάζομαι οι κινήσεις μου δεν συμβαδίζουν με το μυαλό μου.Τρέχει εκείνο,αργές και αδέξιες αυτές.
    20:48 και βρίσκομαι στο δρόμο...

    ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ...
     
  2. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Γιατί τον κουράζεις με πολυλογίες; Εκείνος πρέπει να συμβιβαστεί με τον τρόπο που θέλεις εσύ να σε μάθει;
     
  3. -_Δεν καταλαβαίνω τα ερωτήματά σας.
    Νομίζω πως είναι ξεκάθαρο πως αυτός ο "φανταστικός διάλογος" αφορά μια υ που εκπαιδεύεται...

    Υ.γ:Σας επιτρέπω αν επιθυμείτε να συνεχίσετε εσείς την ιστορία όπως την φανταστήκατε όταν κάνατε like._-
     
    Last edited: 28 Δεκεμβρίου 2019
  4. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Τίποτα που επιτρέπει ερμηνείες δεν είναι ξεκάθαρο.

    Επιθυμώ να συνεχίσεις εσύ, τη δική σου ιστορία και να μας συστήσεις την Αέναη που είναι, ή που θέλει να είναι.
     
  5. -_Ίσως σας βοηθήσει καλύτερα αν ξαναδιαβάσετε την ιστορία.Γιατι αν κρίνω από την απάντησή σας δεν έγινε κατανοητό προς εσάς το σχόλιο μου πως πρόκειται για έναν "φανταστικό διάλογο"_-
     
  6. MasterK_SlvE

    MasterK_SlvE Τιποτα δεν ειναι λαθος οταν σε κανει ευτιχισμενο

    Γράψε την γνώμη σου όπως θέλεις εσύ κοπέλα μου και όχι όπως θέλει ο καθένας μας.Δεν μπορείς να είσαι στο μυαλό του καθενός και σίγουρα δεν θα κριθείς
     
  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Ο καλύτερος τρόπος να μιλήσουμε για τον εαυτό μας, μερικές φορές είναι τα όνειρα και τα σχέδια μας, μας βοηθούν να ζούμε, ακόμα και μαζί με το κόστος τους. Go on.
     
  8. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Καλο. Συνέχισε...
     
  9. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    @αέναη
    Χαίρομαι που βρίσκεις τον δρόμο σου. μικρή!
     
  10. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό.  
     
  11. red&black

    red&black Ότι δεν είναι "ξεκάθαρο" μας γίνεται "εμμονή"...

    Λατρεύω τα "ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ"...
    Θέλω το παρακάτω όπως σου βγει χωρίς άγχος και πίεση...ούτως ή άλλως φανταστική ξε-φανταστική είναι κομμάτι σου...Και αυτό έχει σημασία για μένα προσωπικά... 
     
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Αν και φανταστική η ιστορία σου,εμένα μου θύμισε παρομοιους διαλόγους και μου ξύπνησε όμορφες αναμνήσεις.
    Νομίζω,πως πρώτη φορά νιώθω μια γλυκιά ανυπομονησία για τη συνεχεια μιας ιστορίας.