Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Με δοκιμή

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 29 Φεβρουαρίου 2024.

  1. slave32

    slave32 Regular Member

    Μου ειχε στειλει μηνυμα στο κινητο μου πριν λιγες μερες.
    -Γεια σου, ειμαι ο Βασιλης. Ξερω οτι εισαι χωρις Αφεντη εδω και τρεις μηνες. Θελω να βρεθουμε.

    Δεν ηξερα ποιος ειναι, δεν πηγαινε το μυαλο μου. Ομως ηξερε για μενα. Μου αρεσε το πως με πλησιασε. Απλα, κοφτα οχι πολλα πολλα.

    Εστειλα απαντηση.

    -Ναι, να βρεθουμε.

    -Τωρα, στο αγαλμα.

    Κοιταξα το ρολοι μου 4 το ξημερωμα.

    -Σε 20 λεπτα θα ειμαι εκει.

    Το ειδε δεν απαντησε. Εφθασα πρωτος. Ειχε λιγο κοσμο. Φορουσα μπουφαν με κουκουλα, ειχε χιονισει τις προηγουμενες μερες.

    Ειδα να ερχεται κοντα μου, τον αναγνωρισα. Γεροδεμενος, ο ψυκτικος του αεριου. Μα πως το καλο;

    -Θα εχεις πολλες ερωτησεις.
    Εγνεψα καταφατικα.
    -Θα σου απαντησω, αλλα πρωτα θελω να σε γαμησω.
    Δεν ρωταγε. Προχωρησε μπροστα. Τον ακολουθησα εμενε εκει κοντα. Με εγδυσε. Τον εχει υπερβολικα μεγαλο. Δεν αντισταθηκα καθολου. Με γαμουσε για δυο ωρες περιπου κωλο.και στομα.
    -Το στομα σου θελει εκπαιδευση. Ο κωλος σου ειναι ενταξει. Δεν μου κανεις, φυγε.
     
  2. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Συμβαίνει ότι το στοματάκι σου είναι ανεπίδεκτο μαθήσεως ή ότι προηγούμενος σου αφέντης δεν αφιέρωσε τον απαραίτητο χρόνο ? Ο Βασίλης μάλλον απογοητεύτηκε. Πρέπει να κάνεις αυτοκριτική.
     
  3. slave32

    slave32 Regular Member

    Δεν χωραγε αναμεσα στις γναθους μου, προσπαθησα πολυ. Σας ευχαριστω.
     
  4. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Οπότε όπως προκύπτει δείχνει να είναι θέμα φυσικής ανεπάρκειας.
     
  5. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης

    Βέβαια μπορεί να υπήρξε φυσική υπερεπάρκεια προσόντων
    ή κακός συνδυασμός και των δύο
     
  6. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Φαινόμενο ουδόλως σπάνιο :
     

    Αλλά εδώ το θέμα είναι άλλο.

    Απο τους δύο εμπλεκόμενους ο ένας δηλώνει και θέλει να άγει ως σκλάβος. Σε ταύτη την περίπτωση δεν τίθεται θέμα κρίσης της ανατομίας του έτερου μέλους είτε εκείνο βρίσκεται σε κυριαρχική θέση είτε όχι. Εάν ο ψυκτικός του αερίου κρατούσε αρχείο, στην σελίδα με την φωτογραφία του slave32 πάνω αριστερά θα υπήρχε η σφραγίδα "ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΤΑΙ - Ανατομική ανεπάρκεια".

    Μέσες άκρες η εξέλιξη που υπαινίσσεται και ο slave32.
     
  7. rea..

    rea.. Contributor

    Να μια ωραία μάχη που αξίζει να δώσει κανείς ..και ας χάσει!

    Ps. Να θυμηθώ να χαστουκίσω τον ψυκτικό μου
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Τον έβαλες να σε τσιμπουκώσει;

    Συνήθως τους κάνεις εσύ για να σου εμφανιστούν, σαν τους υδραυλικούς ένα πράγμα!
     
  9. rea..

    rea.. Contributor

    Πρώτον είναι ανέφικτο και δεύτερον δεν "εμπνέει" καθόλου για τέτοιες σκέψεις - επιθυμίες ( και γι αυτό θα τον χαστουκίσω.)

    χαχαχα