Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Με την δεύτερη ματιά...?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Vishnu, στις 25 Αυγούστου 2008.

  1. Vishnu

    Vishnu New Member

    Θα σας γοήτευε κάποιος/α που έχετε προσέξει στο παρελθόν και δεν σας άρεσε αν άλλαζε κάτι πάνω του/της;
    Αναφέρομαι και σε εξωτερικές και σε εσωτερικές αλλαγές...Περιμένω τις απαντήσεις σας!  
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Αν αλλαζε κατι εσωτερικα ασφαλως και ναι.
    Αν παλι αλλαζε και εξωτερικα ακομη καλλιτερα, αν και.............χμ,,,,,,ειναι καπως!
    Και να τι εννοω.
    "Οταν σε ειδα ειχες παρει κιλα και δεν μου αρεσες, τωρα που τα εχασες μου αρεσεις".
    Μοιαζει λιγο με απορριψη του ατομου σαν συνολο και μετα σαν αποδοχη του.
    Σαν ξαναζεσταμενη σουπα.
     
  3. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    εαν την ηξερες extra large και τωρα εχει γινει small γιατι οχι ??
     
    Last edited: 26 Αυγούστου 2008
  4. cider

    cider Kitchen master

    Εδώ αλλάζω απόψεις στη μέση του νήματος, γούστα στα άτομα δεν θα αλλάξω;
     
  5. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Με την δεύτερη ματιά...?

    συνηθως με συνοδεύει η αρχική εικόνα και δεν μπορω να κολλήσω..
     
  6. cider

    cider Kitchen master

    Re: Απάντηση: Με την δεύτερη ματιά...?

    Μάλλον να ξε-κολλήσεις εννοείς.
     
  7. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Eμενα τα γουστα μου αλλαζουν με το φυσημα του ανεμου.. Κυριως αυτα στα οποια δινω βαση,ειναι τα εσωτερικα χαρισματα ή αυτο το 'κατι' στην εμφανιση του αλλου που συνηθως χρειαζεται κ μια δευτερη ματια! Ποτε δεν απορριπτω τον αλλον αμεσως..
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    δεν ξερω αν σχετιζεται αμεσα με την ερωτηση του νηματος ... αλλα κατα την αποψη μου νομιζω πως σχετιζεται ....
    η απαντηση μου σε αυτο νομιζω πως εμπεριεχεται σε ενα απο τα καλυτερα κοπλιμεντα που εχω κανει σε γυναικα ...
    οπως εχω πει και παλιοτερα , καθε Χριστουγεννα στελνω στην Cindy Crawford μια ευχητηρια καρτα ... εδω και 22 χρονια ... απο τα 18 μου

    απο την Vogue του 1988  

    στο Baazar του 2003  

    της εγραψα λοιπον πως η ομορφια της εξελισεται ταυτοχρονα με την δικη μου αποψη περι ομορφιας ... οσα την εκαναν τοτε (πριν20 χρονια) να ειναι η υλοποιημενη φαντασιωση μου για το γυναικιο προτυπο ομορφιας ... η ιδια παλι γυναικα ανταποκρινεται με την εξελιξη της στο απολυτο προτυπο ομορφιας που εχω 20 χρονια μετα ....
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Με την δεύτερη ματιά...?

    Eεεεεε... Μα άιντε χάσου επιτέλους isnogood!!! Το ξαναλέω: Άιντε χάσου!!!

    Απεραντολογούμε εδώ επί βδομάδες, προσπαθώντας να καταλήξουμε περί του πού πήγαν επιτέλους οι γυναίκες και αναγκάζεστε να κάνετε εισαγωγές από το Ουζμπεκιστάν, αγωνιζόμαστε να σας πείσουμε ότι δεν υπάρχει ανάγκη γιά εισαγωγές, αν προσπαθήσετε λιγάκι παραπάνω θα βρεθούν και πρόθυμες ελληνίδες, και τελικά αποδεικνύεται, ότι εσύ επί 22 χρόνια προσπαθείς να ψήσεις τη Cindy Crawford!!!

    Ε μα, γιά όνομα...      
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    .......MindMaster ..... θα αρχισω να λαμβανω το ενδιαφερον σου στις αποψεις μου ως κοπλιμεντο .......   ......
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    για το περίβλημα μπορώ να αλλάξω την άποψη μου

    για το εσωτερικό δύσκολο ,εκτός και αν την ήξερα σαν ανήλικο και στην ενηλικίωση άλλαξε ...


    υ.γ.
    γιατί όχι και το αντίστροφο ;  

    φτερό στον άνεμο ε;;  
     
    Last edited: 26 Αυγούστου 2008