Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Με τιμώρησα!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Glass, στις 5 Οκτωβρίου 2019.

  1. Με έβαλα σε μια γωνιά και μου στέρησα την επιθυμία να έχω αυτό που θέλω...
    Μου στέρησα να σκέφτομαι πως επιθυμώ να έχω αυτό που χρειάζομαι.
    Έκλαψα φώναξα μα εκεί ανένδοτος!

    Με τιμώρησα...
    Έδωσα στο σώμα μου ότι χρειάζετε και ακόμα παραπάνω. Του έδωσα σάρκα του έδωσα ηδονή χόρταινε το μάτι και απολάμβανε το σώμα μέχρι που ξέχασα το σημαίνει να στερείσαι . Με ευχαριστούσα κάθε λεπτό και μου έλεγα φτάνει δώσε μου ένα διάλειμμα μα εκεί ανένδοτος!

    Με τιμώρησα...
    Έδωσα στην ψυχή μου ηρεμία γαλήνη ευφορία και ακόμα παραπάνω. Πετούσα στα ουράνια και ούρλιαζα από χαρά. Είχα τόση χαρά που νόμιζα ότι θα πέθαινα από ευτυχία. Φτάνει έλεγα με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά έλεος. Πως να αντέξει μια ψυχή τόση ευτυχία μα εκεί ανένδοτος!

    Με τιμώρησα...
    Μου στέρησα το μυαλό μου. Νόμιζα ότι είχα τρελαθεί ότι ζούσα σε έναν κόσμο που δεν με χώραγε. Κοιτούσα τον εαυτό μου στον καθρέφτη και ήθελα να με σκοτώσω. Δεν είσαι εσύ για εδώ έλεγα δεν σε καταλαβαίνει κανείς και την ίδια στιγμή μου φώναζα '' Γιατί μου το κάνεις αυτό τι έχω κάνει λάθος που έφταιξα. Γιατί δεν νιώθω τίποτα δεν αισθάνομαι τίποτα'' μα εκεί ανένδοτος!

    Πέρασαν τα χρόνια γίνανε ανάμνηση. Γίνανε εμπειρίες που χτίσανε δρόμους χωριά και πόλεις.

    Δεν με τιμώρησα...
    Με εξέλιξα...

    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας...
     
    Last edited: 5 Οκτωβρίου 2019
  2. Mission

    Mission Όσο προσπαθείς να μην με σκέφτεσαι,θα με σκέφτεσαι

    Η τιμωρία δεν είναι κακο,είναι για να καταλαβαίνουμε τα λάθη μας και να γινομαστε και να εξελισομαστε προς το καλυτερο 
     
  3. Αυτο ακριβώς το μήνυμα περνάει αγαπητέ αυτό το κείμενο!!!
    Χαιρομαι που βρίσκω έναν υποστηρικτή αυτής της μεθόδου!!!