Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Με τι πηδάμε το μυαλό Σ/σας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 29 Απριλίου 2008.

?

Με τί πηδάμε το μυαλό Σ/σας ?

  1. Εξωτερική εμφάνιση

    48 vote(s)
    25,3%
  2. Τύπο

    74 vote(s)
    38,9%
  3. Humor

    62 vote(s)
    32,6%
  4. Βλέμμα

    80 vote(s)
    42,1%
  5. Λεφτά

    8 vote(s)
    4,2%
  6. Φήμη για το ...

    4 vote(s)
    2,1%
  7. Φωνή

    64 vote(s)
    33,7%
  8. άλλα προσόντα

    48 vote(s)
    25,3%
Multiple votes are allowed.
  1. billyboy

    billyboy Guest

    Βλέμμα


    Βλέμμα


    Βλέμμα
     
  2. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Η διαδικασία να πηδήξεις το μυαλό κάποιας γυναίκας είναι ένα είδος εισχώρησης κι εναπόθεσης σπόρου ...
    ένα είδος απλόχερης αλλά προσεκτικής, μεθοδικής καλλιέργειας, με αυτοσχεδιασμό και φαντασία, μα πάνω από όλα με πάθος, ώστε να επιτευχθεί το ποθητό αποτέλεσμα !
    Κατ' αντιστοιχία με κάθε είδους καλλιέργεια υπάρχουν οι ανάλογες προϋποθέσεις και προαπαιτούμενα :
    1] Το έδαφος , το μυαλό εν προκειμένω της γυναίκας - δέκτη πρέπει να είναι εύφορο και καλλιεργήσιμο, να προκαλεί τον σπορέα, να διαθέτει το ανάλογο πάθος, επιθυμία και φαντασία, αλλιώς πρόκειται για άγονο βράχο, ανεπίδεκτο τέτοιας εισχώρησης - πηδήματος... κι ερωτική διαδικασία με γεωτρύπανο είναι πάντα καταδικασμένη.
    2] Ο σπόρος να είναι γόνιμος, ώστε να μπορεί να φυτρώσει δυνατή η επιθυμία και να φέρει αυτή την αναστάτωση και την νιρβάνα στο πρόσωπο που δέχεται αυτή την ερωτική επίθεση ... Πρέπει αυτή η ερωτοτροπία ν' αγκαλιάσει ολόκληρη την ύπαρξη του δέκτη, να χαλαρώσει κάθε πνευματική ή ηθική ή λογική αντίσταση και να διασκορπίσει την ηδονή σε κάθε μακρινό νεύρο κι ερωτογόνα ζώνη του κορμιού της .... έτσι συντελείται το πήδημα του μυαλού.
    3] Η τέχνη, η εμπειρία, οι γνώσεις, η ψυχολογία κι η πνευματική δύναμη του επιβήτορα αποτελούν τα απαραίτητα και κατάλληλα εργαλεία και τις πρόσφορες μεθόδους για να προετοιμάσουν το έδαφος του δέκτη γι' αυτή την εισχώρηση, σπορά και γονιμοποίηση .
    Μπορεί να φαίνονται πολύπλοκα όλα αυτά ή και αστεία .... Μα η Φύση ακολουθεί σε κάθε έκφανση της ζωής μας τους δικούς της κανόνες απαρέγκλιτα και καθοδηγεί και το δικό μας γενετήσιο ένστικτο ... εναπόκειται σε καθέναν μας να αξιοποιήσει κατάλληλα τα τάλαντα που διαθέτει κατά το δοκούν , χάριν του επιθυμητού αποτελέσματος .... Καλή συνέχεια !
     
  3. Firstime

    Firstime New Member

    Το μυαλο " πηδιεται" δυσκολα....χρειαζεται...απλοτητα...επιδεξιοτητα.....επιμονη και υπομονη....και φυσικα ....να μην εχεις την προθεση να το κανεις αλλα απλα να βγει.

    Συνταγη ...νομιζω...δεν υπαρχει....το γυναικειο μυαλο βεβαια δουλευει συνθετα....και οπως ειπε προσφατα ενας πολυ καλος φιλος...τα υπεραναλυει ολα...νομιζω ομως οτι αυτη ειναι η γοητεια αλλα και η καταρα των γυναικων

    Ειμαστε προγαμματισμενες να αναλυουμε...την καθε φραση...το παραμικρο βλεμμα....το ελαχιστο αγγιγμα...πραγμα εκνευριστικο..οπως εχω διαπιστωσει....αλλα...αντρες...δεχτειτε το,ειναι μερος της γοητειας μας....αλλωστε το γεγονος αυτο,της διαθεσης μιας γυναικας να υπεραναλυει τα παντα .....σημαινει μονο ενα πραγμα.....ενδιαφερον.....για εσας...
    Εκμεταλευτειτε το λοιπον προς ωφελος σας...και δειτε το ως.....δωρο....αντι για καταρα......
    Αλλωστε.....υπαρχει καλυτερος τροπος απο αυτον για να " πηδηξετε" το μυαλο μιας γυναικας??

    Προσοχη ομως... Ο μπαμπας μου ελεγε παντα στον αδελφο μου και μου εμεινε....
    " το πουλι σου...και..την υπογραφη σου αγορι μου...να προσεχεις που τα βαζεις."
     
    Last edited: 21 Δεκεμβρίου 2016
  4. βλεμματικη ΕΛΞΗ! ερωτικη φωνη! και ΚΑΛΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ! ΒΑΣΙΚΟ! ξεκιναs απο το μυαλο καποιου για... να! φτασειs και στα υπολοιπα!.... 
     
  5. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    σιγουρα παιζει ρολο και η εξωτερικη εμφανιση, αλλα το χιουμορ σε εναν ανθρωπο και ο τροπος που σε κοιταζει, ειναι αλλο πραγμα !!
     
  6. vanillaki

    vanillaki Regular Member

    Εχω απορρίψει άντρα που ειχε ολα τα παραπανω γιατι ειχε ψιλή φωνή.
     
  7. Αν ξέρει να παίζει video games.
     
  8. Manipulator

    Manipulator Regular Member

  9. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

  10. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    I love brains !!

     
     
  11. dark-light

    dark-light Regular Member

    Βατραχακια