Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Με τι πηδάμε το μυαλό Σ/σας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 29 Απριλίου 2008.

?

Με τί πηδάμε το μυαλό Σ/σας ?

  1. Εξωτερική εμφάνιση

    48 vote(s)
    25,3%
  2. Τύπο

    74 vote(s)
    38,9%
  3. Humor

    62 vote(s)
    32,6%
  4. Βλέμμα

    80 vote(s)
    42,1%
  5. Λεφτά

    8 vote(s)
    4,2%
  6. Φήμη για το ...

    4 vote(s)
    2,1%
  7. Φωνή

    64 vote(s)
    33,7%
  8. άλλα προσόντα

    48 vote(s)
    25,3%
Multiple votes are allowed.
  1. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

  2. Dux

    Dux Regular Member

    Με ένα ακόμη Μυαλό...
     
  3. Είμαι ερωτευμενος κ αγαπάω την Αφέντρα μου. Είναι τα πάντα για εμένα. Χθες μου χαιδεψε το ματι μεσα με το Πόδι Σας φορώντας Κάλτσα. Δεν εχω καυλώσει ετσι στη ζωή μου.
     
  4. sigh

    sigh .

    Η έλξη πυροδοτείται απο τον θαυμασμό που εμπνέει το ποθούμενο ως προσωπικότητα, την δυνατότητα να διευρύνει την σκέψη και να ασκεί επιρροή με αυτοπεποίθηση και μαεστρία, την ικανότητα διαχείρισης των δεδομένων στην εκάστοτε χρονική στιγμή, την δυναμική με την οποία διαμορφώνει τα θέλω του, ώστε να εξελιχθούν από ιδέες σε πράξεις.

    Όλη η "απο πάνω" δραστηριότητα του εγκεφάλου που ασκεί εντατική επιρροή και γοητεία, προσπαθεί να συνοψιστεί στο ρήμα "πηδάμε", παραπέμποντας σε αρχέγονα ένστικτα αναπαραγωγής, συμβολικά, ως προς την αποτελεσματικότητά της 
     
  5. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Το κατάλληλο βλέμμα... κάνει ΠΑΡΑ πολλά...
     
  6. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Το μυαλό το πηδάς με το μυαλό, όπως πηδάς το μουνί με το πουλί.

    Η ζωή είναι τόσο υπέροχη που έχει μεριμνήσει. Για να σε δω τώρα, είσαι άνθρωπος με μυαλό ή κτήνος της Μαντζουρίας ;
     
  7. Με το σύνολο...
     
  8. antonistrl

    antonistrl New Member

    Μπορει να είναι ολα μαζι, μπορει και ενα χαρακτηριστικο σου τον αλλον να τον ξεσκισει..
     
  9. Wrath

    Wrath New Member

    Με το μυαλό,με ένα χαμόγελο,ένα άγγιγμα,με τις κινήσεις
    του σώματος.
     
  10. -_Σίγουρα δεν θέλει κόπο,
    αλλά τρόπο!_-
     
  11. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Το μυαλο το πηδας με την ψυχη σου.
    Το μουνι το πηδας με την ψυχη σου.

    Ελπιζω να βοηθησα.
     
  12. Dux

    Dux Regular Member

    Αν είναι καλό το μουνί, σίγουρα!