Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Με τι πηδάμε το μυαλό Σ/σας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 29 Απριλίου 2008.

?

Με τί πηδάμε το μυαλό Σ/σας ?

  1. Εξωτερική εμφάνιση

    48 vote(s)
    25,1%
  2. Τύπο

    74 vote(s)
    38,7%
  3. Humor

    63 vote(s)
    33,0%
  4. Βλέμμα

    80 vote(s)
    41,9%
  5. Λεφτά

    8 vote(s)
    4,2%
  6. Φήμη για το ...

    4 vote(s)
    2,1%
  7. Φωνή

    64 vote(s)
    33,5%
  8. άλλα προσόντα

    48 vote(s)
    25,1%
Multiple votes are allowed.
  1. gazza

    gazza Regular Member

    Χιουμορ βασικοτατος παραγοντας
    Και φωνη.....
     
  2. Εγώ επειδή (λέω ότι ) έχω αρκετά ανεπτυγμένη την αίσθηση του χιούμορ συμφώνησα Με τον εαυτό μου να μην έλκεται τόσο από όμοιους μου ..εκτός βέβαια αν η σχέση ηθελα να καταλήξει stand up comedy ..εκεί αλλάζει το πράγμα! στην φάση που είμαι το τέλειο mind fuck γίνεται από κάποιον Με τύπο ωραία φωνή που μπορεί να γελάσει με τα αστεία μου!
     
  3. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Πέραν των χρημάτων και της φήμης που είναι παντελώς αδιάφορα, όλα τα υπόλοιπα είναι πηδήσιμα.
    Η εξωτερική εμφάνιση ρευστή θα έλεγα. Αν συνάδει με τα υπόλοιπα γίνεται έκρηξη του "πάρε με και χτύπα με στα βράχια".
    Πέραν φυσικά των βασικών, σταθερών και σίγουρων "περιοχών" ερωτικής απόλαυσης, επί προσωπικού, τα αυτιά και δη ο λαιμός με φτάνουν σε εκστατικό σημείο.
    Άρα πάμε στο χιούμορ που είναι Τεράστιος παράγοντας για εγκεφαλική διεργασία πηδήματος.
    Το αμέσως επόμενο φωνή, ειδικά την στιγμή που την νιώθεις να καίει το λαιμό σου. Ταυτόχρονα καίγεται κι ο εγκέφαλος.
    Στο τελείωμα αυτών θα με μαζεύει στάλα-στάλα απ' το δάπεδο. Αν και θα του πάρει μπόλικη ώρα η φασίνα.  
     
  4. yagos69

    yagos69 Live with a dream, not a substance

    Εντάξει, η αλήθεια είναι ότι εσένα σκεφτόμουν
     
  5. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

    Με το φαι φυσικά. Αφού τα περισσότερα νήματα εκεί καταλήγουν  
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

     
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Ο εκ του προχείρου δεκάλογός μου: 

    Ειλικρίνεια
    Σεξουαλικότητα/Πάθος
    Ευφυία
    Χιούμορ
    Φωνή
    Επικοινωνία
    Γέννηση και συντήρηση αισθήματος θαυμασμού
    Ελκυστικότητα εμφάνισης και τρόπων
    Ακεραιότητα/Αξιοπιστία
    Απουσία βαρεμάρας και βολέματος
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    αυτά για αρχή;
     
  9. katerina

    katerina Regular Member

  10. Dapom

    Dapom Contributor

    Να σε παρω τηλεφωνο να σου πω δυο λογάκια ;
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Είπα να είμαι περιεκτική, να μην μακρυγορήσω... 
     
  12. Δεν ξέρω τι φωνή έχεις εσύ αλλά η συγκεκριμένη φωνή που ανέφερα είναι νομίζω η κλασική φωνή ραδιοφώνου. βραχνη και βαθια με μια γλύκα απιστευτη ορισμένες φορές ..να την πιεις σφηνάκι σαν παλιό καλό σπιτικό λικερ από κράνα που έκανε η γιαγιά στο χωριό ...