Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μηχανοφιλία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος kati, στις 19 Οκτωβρίου 2010.

  1. kati

    kati Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Μηχανοφιλία

    Όχι, δεν έχω ντοκυμαντέρ που να αφιερώνεται στα νούμερα των ανδρών ούτε γυναικών που πράττουν ανορθόδοξες σεξουαλικές πρακτικές. Η εκτίμηση ήταν καθαρά προσωπική και θέλησα να δώσω ένα αντιπαράδειγμα σε περίπτωση που κάποιος βασίστηκε στο πρώτο βίντεο για να βγάλει συμπεράσματα οτι οι άντρες "ανώμαλοι" είναι περισσότεροι.

    Συμφωνώ Mr_XP οτι η ανθρώπινη συμπεριφορά είναι πολυποίκιλη και οτι το δεύτερο ντοκυμαντέρ δεν αποδεικνυει κάποιο στατιστικό αποτέλεσμα. Από την άλλη, δεν ήξερα οτι αναφερόσουν σε στατιστικά υπαρκτά. Εάν έχεις κάτι στην κατοχή σου τότε, θα ήταν ενδιαφέρον να δούμε αριθμούς
     
  2. Ωκεανός

    Ωκεανός Flüggåэnk∂€čhiœßøl∫ên

    Δεν έχω αριθμούς. Πρόκειται για την αίσθηση που μου δίνουν όλες οι σχετικές διαθέσιμες πηγές.
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Μηχανοφιλία

    όταν διάβασα το τίτλο έκανα δικές μου σκέψεις ,αλλά από ότι διαβάσα/είδα μάλλον απέχω από εσάς ,τουλάχιστον γνωρίζω για 1-2 άτομα με κοινά γούστα ..!

     

     

     

     

    αντιλαμβάνομαι τις μηχανές διαφορετικά ,αρέσκομαι να βλέπω μέσα τους τη ψυχή τους τη πολυπλοκότητα τους ,δεν με ενδιαφέρει να τις κατανοήσω απλά να χάνομαι σε αυτήν την οπτική "αναρχία" γεμάτη σκόνες και λάδια και μουτζούρες ,σαν εθισμένος με αποχαυνώνουν ...

    αλλά ακόμα και σαν περίβλημα θέλω να βλέπω τη συνέχεια τους ,και όχι ένα ξεχωριστό/άσχετο κάλυμα ...

     
     
  4. sw

    sw

    Foreplay  


    Hard rock fucking  


    SEXhausted  



    Γι ργος
     
  5. sw

    sw

               




    ...αφιερωμενες εξαιρετικα στην πολυ παρατηρητικη alnair   με το καλο γουστο στα μηχανοκινητα "σπορ"
    Γι ργος
     
  6. kati

    kati Regular Member

    Απάντηση: Μηχανοφιλία

    Εσύ είσαι αυτός; Μας κάνεις φιγούρα ε;    
     
  7. sw

    sw

    Re: Απάντηση: Μηχανοφιλία

    *Ναι!
    **...αναγκαστικά! ...ακομα κι αν δεν το 'θελα!
    ...αθεραπευτος παραφιλικος  


    Γι ργος
     
  8. kati

    kati Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Μηχανοφιλία

    Φαίνεται ο εξαναγκασμός στο πρόσωπό σου ζωγραφισμένος..  
     
  9. hateme

    hateme Regular Member

    xaxaxaxaxaxaxaxax απλα δεν ειπαρχεις...!!!!


    εγο δεν ειμαι εροτευμενος με την μηχανη σαν μηχανη, η αντικιμενο αν και μου αρεσει, αλλα με την εσθηση της ταχυτητας την εσθηση του οριου με την μηχανη...!!!χορις να θελο να περιαυτολογισο ειναι σαν ναρκοτικο
    -χαλαροτικο-καθαριστικο απο της σκεψεις και της ενιες...​


    καθος βαριομουνα..!!
     
    αρχιζα και ζεστενομουνα με το ντεποζιτο αναμεσα στα σκελια μου..!!
     
    και εχοντας ιδι ζεσταθη και ετιμος να παρο φοτια..!!
     
    ενα jif για πλακα..!!
     
    και ενα βιντεακι ανημερα της ονομαστικης εορτης μου(βλεπε δημητρης)με την καινουρια καμερα μ...
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  10. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Μηχανοφιλία

    --Ναι
    --Λενε οτι/οτι καβαλικευεται δεν δανειζεται..εμεις οι δυο ομως, ποτε δεν ειχαμε προβλημα με την κοινοκτημοσυνη..αθεραπευτα θρασεις, ανεκαθεν μας αρεσε ν'ανταλλασουμε εμπειριες,καβαλες,σχολια κ αστεια..
    Σε 2ωρες να εισαι στο γνωστο μερος..εχω ενα special μωρο για σενα..η επιτακτικη φωνη του Bασιλη απο το τηλ δεν μου αφηνε περιθωρια
    --Κατι ''ενδιαφερον'' θα βρηκε ο Billy μονολογουσα χαμογελωντας..ΑΡΑ πρεπει να τιμησω την επιλογη του(μ'αρεσει που εψαχνα κ λογους για να παω..τρομαρα μου)


    Με υποδεχθηκε με το γνωστο του χαμογελο..Αυτη εστεκε ξεδιαντροπα διπλα του..
    πραγματικο Ξεκωλο θεε μου!..ξεροκαταπια κ αφησα το βλεμμα μου να χυθει στις
    λαχταριστες καμπυλες της..απιστευτη ομορφια..
    Χμμμμμμμμμμ! θα καλοπερασω σκεφτηκα χαμογελωντας αμηχανα στον Billy για το δωρο...
    ---Η ποιοτητα της ειναι εμφανης κ απ τον πλεον αδαη!..με κολακευεις φιλε.
    ---Mην μασησεις Tyf..χαλαρωσε κ απολαυσε την..Εγω φευγω θα σας δω κατω...


    Φορουσε ενα κοκκινομαυρο λαχταριστο sexy συνολακι..το φουλαρισμενο ηδυπαθεια μουτρακι της εκανε τη καρδια μου να σκιρτησει κ εκτοξευσε τον ποθο μου βαθεια στα κοκκινα!..ακομη δεν ειχα ακουσει λεξη απ'αυτην..περιμενε με υποδειγματικη καρτερια, παραμενοντας παντα σιωπηλη την πρωτη μου κινηση..
    σαν να με προκαλουσε μου φανηκε..σαν διεστραμμενη τσουλα που σου φωναζει μεσα απο την ευγλωτη σιωπη της..
    --ha!...για να δουμε και του λογου σου,τι καπνο φουμαρεις..


    Απλωσα το χερι μου πανω της..εμεινε ακινητη..το βλεμμα μου αγκαλιασε τα οργανα της πολυ πριν το κανουν τα δαχτυλα μου..vraxos to mwraki..
    --ha!...δεν μπορει..
    δεν γινεται να την χαιδευω κ να μην βρισκω το κουμπι της..νατο επιτελους!..αρχισε να γουργουριζει σαν ευτυχισμενο γατι..ετσι οπως κανουν ολα
    τ'αιλουροειδη οταν παρουν αυτο που θελουν.
    Την ειχα φερει στη σωστη θερμοκρασια..το σωμα μου ενωθηκε με το δικο της..εσκυψα πανω της..τα χερια μου εψαξαν τα δικα της κ το ποδι μου χωθηκε απροκαλυπτα στα σωθικα της.
    Γκαβλααααααααα


    Παρε τη 1η
    --aaaaaaaaaaaaaa
    παρε τη 2η
    --aaaaaaaaaaaaaa
    παρε τη 3η
    --aaaaaaaaaaaaaa
    παρε κ αυτη
    --aaaaaaaaaaaaaaa
    παρε κ τουτη
    --aaaaaaaaaaaaaaa
    παρε κ δαυτη
    --aaaaaaaaaaaaaaa


    Tο χερι μου μαστιγωνε αλυπητα το κορμι της..Αυτη εστεκε αγερωχη μπροστα μου..
    Συναρπαστικη, Ερωτικη, Εκρηκτικη..Ουτε ενα περιτο σκιρτημα ουτε ενα κομπιασμα..
    Το ηδονικο ουρλιαχτο της ταξιδευε τις αισθησεις μου, στις πιο Σκοτεινες κ Εξωτικες διαθεσεις μου..trela to mwro!
    Αφησα το κορμι μου να πλαγιασει με χαρη πανω στο δικο της..εδινα ρυθμο κ ακολουθουσε..ενα ερωτικο κρεσεντο εν εξελιξει μονο για 2..στριφογυριζαμε τις επιθυμιες ΜΑΣ με απιστευτη χαρη..ποτε δω ποτε'κει..λες κ ειχε πλαστει ο ενας για τις ιδιαιτεροτητες του αλλου..με ''μετρουσε'' κ την ''μετρουσα''..καταφερνε να διαβαζει τη σκεψη μου κ την υλοποιουσε με χειρουργικη ακριβεια οταν χρειαζοταν, αλλα κ με χαρη μπαλαρινας οταν επρεπε αφηνοντας με αναυδο..ta spaei to mwro leme
    χρονο με το χρονο,κομματι με κομματι,μετρο με μετρο,δευτερολεπτο με δευτερολεπτο, χτισαμε αμοιβαια εμπιστοσυνη..συναρπαστικα, αποφασιστικα ,γοητευτικα...


    --Στο ειπα θα σε ξετρελανει τουτη εδω.. κ νεκρο ανασταινει..Corse Special Edition μου ψιθυρισε το φιλαρακι μου μ'ενα σαρδονειο χαμογελο ζωγραφισμενο στο προσωπο του..1198 S απο το σοι της Ducati
    --apapapa!!!..o διαολος στο κορμι της..Σου χρωσταω bro 
     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Μηχανοφιλία

    Ferrari το αντικείμενο... του πόθου μου!!!

    Είναι απόλαυση να μπεις μέσα της ...και να δαμάσεις αυτό το πλάσμα...

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Re: Απάντηση: Μηχανοφιλία

    Αχ, MasterPerris το λες και το ξαναλές
    αλλά κανείς δε σου δινει σημασία!
    Δεν πειράζει όμως γιατί εγώ που είμαι ανοιχτοχέρα
    και ψυχοπονιάρα συνάμα,
    θα σου κάνω μία δώρο τα Χριστούγεννα.
    Έτσι για το καλό. 

    Καλημέρες 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014