Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μια ανάμνηση...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 21 Μαϊου 2006.

  1. Kits

    Kits Contributor

    ‘’εγώ Σου τα δίνω όλα και Εσύ με πονάς……..’’

    Αυτό μου είπε με τρεμάμενη φωνή, τα μάτια της γυάλιζαν και ηταν υγρά, το κορμί της ιδρωμένο και ζεστό, την ακουμπούσες και γλιστρούσες επάνω της, η ανάσα της σχεδόν λαχανιασμένη και βαριά….
    Ήταν ξαπλωμένη ανάσκελα επάνω στο κρεβάτι και γυμνή, κουρασμένη και εξαντλημένη από τον οργασμό της, τα πόδια της είχαν σταματήσει να τρέμουν λίγα δευτερόλεπτα πριν…. Τα πάντα ζεστά και υγρά επάνω της…
    Την έβλεπα και νόμιζα πως ηταν ο κόσμος όλος , ήθελα να την κοιτάω συνέχεια, δεν χόρταινα . Την ειχα τιμωρήσει ….έπρεπε.
    Την τιμωρούσα και άρχισε να κλαίει…. Σταματούσα…. Συνέχιζα ….. ξανά και ξανά…. Δεν έλεγε κουβέντα… το ήξερε… της άξιζε…γύρισε με κοίταζε με μάτια υγρά και το πρόσωπο της κόκκινο…. Συνέχισα …. Σατς σατς ο θόρυβος όταν ακουμπούσαν οι άκρες από το μαστίγιο Μου στο γυμνό κορμί της.
    Σταμάτησα να την τιμωρώ… Αρκετά είπα!!! Έσκυψα και άρχισα να την γλύφω, έγλυφα τα κόκκινα σημάδια που της ειχα κάνει Εγώ… άρχισα να την λύνω.. την έλυσα και την αγκάλιασα, συνέχισα να την γλύφω ώσπου τελείωσε…ήθελε να φωνάξει την ώρα του οργασμού της αλλα κρατήθηκε , το έπνιξε μέσα της….
    Αφού τελείωσε πήρε μια βαθιά ανάσα, με κοίταξε… τα μάτια της γυάλιζαν και ηταν υγρά, το κορμί της ιδρωμένο και ζεστό, την ακουμπούσες και γλιστρούσες επάνω της, η ανάσα της σχεδόν λαχανιασμένη και βαριά….
    ‘’εγώ Σου τα δίνω όλα και Εσύ με πονάς……..’’ Μου είπε…..

    Δεν θα το ξεχάσω ποτέ αυτό!!!
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Αναλυσε το!
     
  3. Kits

    Kits Contributor


    Δεν εχει να αναλυσω τιποτα.. απλα το θυμηθηκα εχτες και ειπα να το γραψω!
    Ειναι μια απο τις φρασεις που μου εμειναν...
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Δυνατή περιγραφή Kits, ευχαριστούμε  
     
  5. Astarty

    Astarty Contributor

    Σου έκανε εντύπωση γιατί είναι μια φράση που επιδέχεται ανάλυση.
    Μια χαρά σε προέτρεψε ο αγαπητός Maley.

    Αστάρτη
     
  6. Kits

    Kits Contributor

     
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Να πειραματιστουμε σε κατι??

    Εγω ενιωσα καποια συναισθηματα οταν την ακουσα οπως αντιστοιχα ενιωσε κατι η σκλαβα μου για να μου την πει...

    Εσεις (Master/Dom) πως θα νιωθατε αν το ακουγατε?? και εσεις (sub/slave) τι θα νιωθατε να για να πειτε κατι τετοιο...


    Υ.Γ. Δεν θελω να το αναλυσω (τουλαχιστον ακομα ) διοτι ο καθενας το καταλαβαινει αλλιως... ας δουμε τις απαντησεις και θα σας πω.
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Θα μπορούσε να δείχνει ερωτική εκπλήρωση. Ότι εκείνη την ώρα εκείνη είχε όλα όσα ζητούσε από τον έρωτα ... και περισσότερα. Θέλει και τα δίνει όλα, θέλει να τα παίρνει ο Άλλος όλα, θέλει να πονάει. Και τα υπογραμμίζει αυτά με τα λόγια της.

    Βγάζει και ένα γλυκό παραπονάκι ίσως; Σα να ζητά ένα χάδι από τον Κύριό της; Χωρίς πόνο αυτή τη φορά;
     
  9. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Μια ανάμνηση...

    εγώ Σου τα δίνω όλα και Εσύ με πονάς

    OΛA?

    Mεγάλη κουβέντα
     
  10. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Μια ανάμνηση...

    Απλα, πολύ απλά, όλα είναι σχετικά αγαπητέ
     
  11. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Μια ανάμνηση...

    υππαρχουν μερικές λέξεις που πιστεύω πως δεν πρέπει να αναφέρονται εύκολα:

    OΛA, ΠANTA, AΠOKΛEIΣTIKA, MONO, AΠOKΛEIETAI, ΣIΓOYPA, AΠOΛYTA, BEBAIOΣ..............
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Μια ανάμνηση...


    ακριβως οπως το Ειπες...''ευκολα''!