Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μια απορία...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Astarty, στις 10 Οκτωβρίου 2005.

  1. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Για το 1 άσχημα αλλά αφεντικό είναι και τα βλέπει σχεδόν πάντα όπως τον συμφέρει. Για το 2 απλώς προτίμησα την κουβέντα με την καλή μου, από έναν κοκκοροκαυγά που σχεδόν πάντα οδηγεί σε άσχημα αποτελέσματα. (Δεν ήξερα αν στραβοκοιτάζουν εμένα ή την πίσω παρέα μου   ). Για το 3 δεν μου έκανε καμιά εντύπωση.  
    Τελειώνοντας θα ήθελα να ξέρω τις αντίδρασης σου σε κάθε μια από τις παραπάνω περιπτώσεις.
     
  2. potty65

    potty65 Regular Member

    Εμένα προσωπικά δεν μου έχει συμβεί κανένα από τα 5, δεν χρωστάω, μου χρωστάνε. Αλλά τα μπινελίκια μου τα ρίχω και αν αιστανθώ ότι πάνε να με πιάσουν κοροϊδο, γίνομαι τούρκος. Ιωάννα, παλιά πλακωνόμουνα συχνά γιατί δεν μπορούσα να συγκρατήσω τα νεύρα μου, αλλά το έχω μετανοιώσει. Δεν δείχνεις ανωτερότητα παρασυρόμενος από τα ρεύματα.
     
  3. potty65

    potty65 Regular Member

    Αστάρτη, αν θηλασει και τίποτα άλλο, να το σκεφτούμε...
     
  4. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Μια απορία...

    Ως πρωτόγονη potty65 μου σου απαντώ:
    Δεν έχω να σκεφτώ τίποτε για έναν άντρα που με έβαλε δεύτερη στην λίστα του μετά την lorelai!

    Αστάρτη
     
  5. ioanna

    ioanna Regular Member

    Θα σας πω εμπειρικά Κύριε ότι έχω ζήσει .
    Όταν βρέθηκα στο γραφείο βλέποντας το αφεντικό του Αφέντη μου να τον κατσαδιάζει ένοιωσα σαν να έφυγε η γη κάτω από τα πόδια μου συνήλθα μόνο όταν άκουσα την επιβλητική φωνή του Αφέντη μου να λέει στον εργοδότη του “άκου να δεις αυτή την δουλειά την κάνω Εγώ και με πληρώνεις για αυτό επειδή Εγώ ξέρω και την κάνω αν δεν σου αρέσει διώξε με αλλά όσο με κρατάς θα την κάνω όπως Εγώ θέλω “ και πέταξα στα σύννεφα όταν είδα το διευθυντή να μαλακώνει και να τον καλοπιάνει λέγοντας του ότι ήταν παρεξήγηση .
    Στο sex shop όταν του ζήτησαν μια εξωφρενική τιμή για ένα toy τον άκουσα να λέει θέλοντας να αποφύγει την αγορά και το παζάρι μπροστά μου ότι το μετάνιωσε και προτιμά να μου βάλει κολάρο από πέρλες όπως και έκανε .
    Δυστυχώς δεν είμαι μαζί του πια αλλά ακόμα τον θεωρώ Δάσκαλο μου και Αρσενικό που λέει η Astarty.
    Δεν ξέρω αν έχω δίκιο Κύριε αλλά με όποιον δάσκαλο καθίσεις τέτοια γράμματα θα μάθεις
     
  6. potty65

    potty65 Regular Member

    Αστάρτη, βολεύεσαι αν σε βάλλω πρώτη στο χαρέμι? Sorry την lorelai δεν την θυσιάζω. Αλλά και το ακριβό σου εστιατόριο θα έχεις, και τα ταξιδάκια σου, και το αμαξάκι σου. Τί λες? Fair deal?
     
  7. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Μια απορία...

    Καλά παίζουμε εμείς εδώ potty μου αλλά κάτσε να ρωτήσω τον Πασά μου...με δίνει ή όχι 

    Αστάρτη
     
  8. potty65

    potty65 Regular Member

    Aστάρτη, σε γουστάρω κάργα και ξέρεις γιατί? Πρώτον μου αρέσει το nickname σου, έχω κι ένα κότερο που το έχω βγάλει Αστάρτη. Δεύτερον ενώ δηλώνεις "βανίλα" έχεις μέσα σου το μικρόβιο, όπως κι εγώ, χωρίς να το διαλαλείς και χωρίς να το κάνεις σημαία σου. Εχεις το potential για πολύ δυνατά πράγματα.
     
  9. ioanna

    ioanna Regular Member

    RE: RE: Μια απορία...

    ~Ζηλεύει~

    Η Astarty εχει πασά και τη θέλετε και εσείς Κύριε αποφάσισα να μη ξαναπώ την άποψη μου στο τέλος δεν θα με θέλει κανείς
     
  10. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Μια απορία...

    Σε ευχαριστώ που με διέκρινες με τόση επιτυχία. Αμοιβαία τα αισθήματα μωρό μου (Αν και 40άρης! Αλλά για μένα όλοι οι άντρες έχουν ανάγκη από τρυφερότητα ακόμα και αν δεν το παραδέχονται )

    Αστάρτη
     
  11. potty65

    potty65 Regular Member

    Ιωάννα, Πασάς από Πασά διαφέρει, γιαυτό είναι κι εδώ η Αστάρτη, προς αναζήτησιν καλύτερου Πασά. Οσο για σένα ιωάννα μου, το αν σε θέλει ή όχι κανείς, το ξέρεις εσύ καλύτερα απ' όλους. Δεν χρειάζεται καν να μου πεις πόσα μηνύματα θα πρέπει να έχεις πάρει prive. Δεν ξέρω πως είσαι και δεν έχει και πολύ σημασία εδώ που τα λέμε, έχεις το βασικότερα συστατικά που απαιτούνται στην περίπτωση: Σεβασμό και ταπεινοφροσύνη. Δυστυχώς λείπουν από τις περισσότερες αυτοαποκαλούμενες "σκλάβες" ή "υποτακτικές"
     
  12. ioanna

    ioanna Regular Member

    Astarty αν σε παρει ο Κύριος potty65 θα μου δώσεις τον πασά σου;