Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μια δική μου συνταγή !

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος zwg, στις 25 Αυγούστου 2008.

  1. zwg

    zwg Regular Member

    Λοιπόν τις προάλες έκανα κάτι καταλάθος που με λίγη φαντασία μπορεί να βγει κάτι πολύ ωραίο θα ήθελα να σας ρωτήσω τι έχετε να πείτε για το παρακάτω... δεν θα πω άλλο πρόλογο θα μπω στο κυρίως θέμα...

    Η συνταγή είναι απλή και εύκολη γεμίζεις ένα μπουκαλάκι νερό (μικρο ενοείται) το βάζεις στην κατάψυξη παγώνει και μετα το αφήνεισ να λιώσει.... οχι τελείως όμως αυτό λιώνοντας σιγα σιγα μετά απο κάποια ώρα παίρνει σχήμα δονητή χμμμ τι λέτε 8α μπορούσε να χρησιμοποιηθεί και έτσι...? θα έδινε ωραία αίσθηση?
     
  2. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Kαι δεν μας λες.. Με ποιον τροπο βγαζεις τον παγο-δονητη απο το μπουκαλι; μη μου πεις πως περιμενεις να χωρεσει απ'το στομιο γιατι θα ξενερωσω..
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Και αφου το κανετε αυτο και η τρυπουλα σας παρει ενα χρωμα μελιτζανί προς πεθαμενί απο την ψυξη, τρεχετε σε ενα μπαρακι και λετε με ευγενεια στον μπαρμαν: "Aν σας τελειωσε ο παγος, δωστε μου τα ποτα να κατσω πανω"!
     
  4. Elysium

    Elysium Contributor

    Αν θέλεις να προκαλέσεις σίγουρο κρυοπάγημα μπορεί να χρησιμοποιηθεί όντως.  
    Τώρα για την «αίσθηση» του κρυοπαγήματος φαντάζομαι πως εξαρτάται από το άτομο...
     
  5. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Υπάρχει πάντα και η κλασσική εναλλαγή:

    Γεμίζεις ένα προφυλακτικό με νερό και το βάζεις στην κατάψυξη, μέχρι να παγώσει. Τα υπόλοιπα στην φαντασία σας.

    Σημείωση: εκτεταμένη επαφή δέρματος με πάγο προκαλεί εγκαύματα.
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Πολυ σωστα, υπαρχει και το σλογκαν , "κανε με με τον ice πουτσινο, φαρδοκωλη πιγκουινο"!  
     
  7. zwg

    zwg Regular Member

    πολυ απλά κόβεις το μπουκάλι...


    όχι δεν το δοκίμασα.
     
  8. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Το πρόβλημα είναι όταν "καλεί η μητέρα φύση". Τι να το κάνεις αν κατουράς γρανίτα;
     
  9. zwg

    zwg Regular Member

    Εγώ το έγραψα γιατί σκέφτηκα οτι 1ον με τον πάγο γίνονται διάφορα παιχνίδια και 2ον οτι το πολλύ κρύο δίνει έναν ήδους πόνο και σκεπτόμενος οτι καμιά φορά ο πόνος είναι ηδονή σκέφτηκα πως ίσως ήταν καλή ιδέα  
     
  10. Elysium

    Elysium Contributor

    zwg πως είσαι σίγουρος πως το παγωτό δονητής δε θα κολλήσει στον πρωκτό ή στο αιδοίο της συντρόφου σου;
     
  11. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Αναφορικά με την "συνταγή" που πρότεινα:
    Εαν υπάρχει λιπαντική ουσία στον πρωκτό δεν μπορεί να κολλήσει λόγω τριβής.
    Αν το μουνί είναι υγρό, πάλι δεν μπορεί να κολλήσει, λόγω των υγρών και της θερμότητας του σημείου.
     
  12. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    εχω μια τσοντα καπου στο pc που δειχνει κατι τετοιο αλλα με γρανιτα. ψιλομουφα ..